Звіт МВФ про біткойн в Сальвадорі

Звіт МВФ про біткойн в Сальвадорі


Звіт МВФ про біткойн в СальвадоріЗгідно з нещодавньою заявою місії, опублікованою Міжнародним валютним фондом (МВФ), Сальвадор прийняв біткойн як законний платіжний засіб і наразі уникав ризиків. У МВФ заявляють, що ризики не виправдалися через обмежене використання біткоіна. Однак фінансове агентство ООН попереджає, що якщо його статус законного платіжного засобу стимулюватиме зростання, це може становити ризики для «фінансової цілісності та стабільності» країни.

МВФ обговорює статус законного платіжного засобу біткойна Сальвадора: обмежене використання запобігає ризикам, але зростання може посилити занепокоєння

10 лютого 2023 року Міжнародний валютний фонд (МВФ) оприлюднив підсумкову заяву місії щодо Сальвадору та його економіки. МВФ відвідав Сан-Сальвадор з 30 січня по 8 лютого для проведення консультацій за Статтею IV 2023 року. У заяві МВФ обговорює прийняття біткойнів у Сальвадорі та заявляє, що «необхідно розглянути ризики». Наразі МВФ визнає, що ризиків, які він створив у 2021 році, в основному вдалося уникнути.


Звіт МВФ про біткойн в Сальвадорі

«Хоча ризики не виправдалися через обмежене використання біткойна, як свідчать дані опитування та грошових переказів, його використання може зрости, враховуючи його статус законного платіжного засобу та нові законодавчі реформи для заохочення використання криптоактивів, включаючи токенізовані облігації (Цифрові активи Закон)», – уточнюють дослідники МВФ. «У цьому контексті основні ризики для фінансової цілісності та стабільності, фіскальної стійкості та захисту споживачів зберігаються, а рекомендації Статті IV 2021 залишаються в силі».

Сальвадор оголосив біткойн законним платіжним засобом у вересні 2021 року, і з тих пір зростання було повільним . Країна зробила регулярні інвестиції в біткойни та додала їх до своєї скарбниці. Однак МВФ наголошує на необхідності більшої прозорості в державних закупівлях біткойнів і гаманця Chivo , який належить державі. «Більша прозорість щодо державних біткойн-транзакцій і фінансового стану державного біткойн-гаманця (Chivo) має вирішальне значення, особливо для оцінки базових фінансових непередбачених витрат і ризиків контрагентів», — зазначило агентство.

Окрім ризиків, пов’язаних з біткойнами, повільними темпами його впровадження та несприятливими економічними потрясіннями, за даними МВФ, минулого року економіка Сальвадору стрімко зростала. За оцінками МВФ, у 2022 році економіка зросла на 2,8%. На тлі зростання економічної вразливості у 2022 році МВФ стверджує, що Казначейство Сальвадору все ще не має доступу до міжнародних ринків капіталу.

МВФ визначає дві основні проблеми, які уряд Сальвадору міг би вирішити: впровадження кращої політики протидії відмиванню грошей/боротьбі з фінансуванням тероризму (ПВК/ФТ) і підвищення фіскальної прозорості.

#tags

Зростання на 2,8% , консультації за статтею IV , біткойн , захист споживачів , ризики контрагентів , криптоактиви , економічна вразливість , Сальвадор , фінансова цілісність , фінансова ситуація , непередбачені фінансові зобов'язання , фіскальна стійкість , фіскальна прозорість , державні операції , зростання , МВФ , Міжнародний валютний фонд , Інвестиції , законний платіжний засіб ,законодавчі реформи , обмежене використання , місія , Найіб Букеле , Рекомендації , ризики , економіка Сальвадору , президент Сальвадору Найіб Букеле , стабільність , державний гаманець , токенізовані облігації , прозорість , казначейство



Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024