Эгипетський фунт досяг нового мінімуму

Эгипетський фунт досяг нового мінімуму


Эгипетський фунт досяг нового мінімумуОбмінний курс єгипетського фунта по відношенню до долара США впав до нового мінімуму 11 січня після того, як він перевищив 32,14 за долар.

Останнє значне знецінення валюти відбулося лише через кілька місяців після того, як вона прийняла режим гнучкого обмінного курсу. За даними Міжнародного валютного фонду, грошово-кредитна влада Єгипту пообіцяла не втручатися у валютні ринки.

Гнучкий режим обмінного курсу

Всього через кілька місяців після падіння більш ніж на 15% по відношенню до долара США 11 січня єгипетський фунт досяг нового мінімуму в понад 32 одиниці за долар. Згідно зі звітом Reuters, останнє зниження курсу фунта спонукало деяких аналітиків до поставити під сумнів ступінь, до якого центральний банк хоче падіння фунта.


Эгипетський фунт досяг нового мінімуму

Звіт: єгипетський фунт досяг нового мінімуму по відношенню до долара США, незважаючи на гнучкий режим обмінного курсу EGP/USD 15 січня 2023 р.

Як повідомляв Bitcoin.com News у жовтні 2022 року, офіційний обмінний курс фунта по відношенню до долара впав з трохи менше 20 одиниць за долар до 23,09 за долар після того, як грошово-кредитна влада Єгипту погодилася відмовитися від режиму фіксованого обмінного курсу. Натомість Каїр отримає фінансовий пакет у розмірі 3 мільярдів доларів від Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Після останнього падіння валюти деякі єгипетські аналітики, цитовані в звіті Reuters, вважали, що фунт досяг своєї нижньої межі. Інші, такі як Фарук Сусса з Goldman Sachs, сказали, що все ще важко зробити висновок, що курс фунта по відношенню до долара досяг рівноваги.

«Коли портфельні інвестори почнуть повертатися, саме тоді ринок оцінить рівновагу. Але немає прямого способу спостерігати за рівновагою", - сказав Сусса.

Моніка Малік, економіст комерційного банку Абу-Дабі, сказала, що останнє падіння фунта не гарантує повернення інвесторів. Економіст сказав, що усунення відставання в іноземній валюті може бути одним із кроків, який заспокоїть інвесторів. Однак для цього потрібна нова ліквідність у доларах США, і, за словами Маліка, «наразі немає видимості, звідки візьметься ця ліквідність».

Тим часом у звіті співробітників МВФ по країні в Єгипті глобальний кредитор повідомив, що уряд у Каїрі пообіцяв не втручатися у валютні ринки. Згідно з угодою з глобальною кредитною установою, єгипетські монетарні органи втручаються лише у випадках надмірної волатильності.

#tags

Комерційний банк Абу-Дабі , аналітики , знецінення , долар , Єгипет , єгипетський фунт , обмінний курс , Фарук Сусса , гнучкий обмінний курс , МВФ , Міжнародний валютний фонд , інвестори , Моніка Малік , фунт стерлінгів , режим , долар СШАБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024