WEF прогнозує Metaverse Tech змінить галузь

WEF прогнозує Metaverse Tech змінить галузь


WEF прогнозує Metaverse Tech змінить галузьWEF прогнозує, що Metaverse Tech спочатку змінить галузь, а потім переміститься на споживчий простір Метавсесвіт WEF

Всесвітній економічний форум (WEF) опублікував статтю, в якій прогнозується, як розвиватимуться технології метавсесвіту та як вони будуть запроваджені в різних секторах. Для організації найбільший вплив впровадження цієї технології буде спостерігатися в промислових середовищах, де це сприятиме виконанню більшої кількості завдань і зниженню витрат.

WEF вважає, що технологія Metaverse в першу чергу вплине на індустрію

Всесвітній економічний форум (ВЕФ) вважає, що метавсесвіт спочатку буде застосований у промислових середовищах, а не споживачі. У статті, опублікованій 13 січня, організація передбачає, що впровадження метавсесвіту спочатку буде здійснено на промисловому рівні, допомагаючи різним компаніям виконувати завдання проектування та моніторингу більш ефективним способом.

Дві технології метавсесвіту, які стануть невід’ємними для галузі на цьому новому етапі, — це цифрові близнюки та розширена реальність. Впровадження цифрових близнюків, оцифрування групи елементів, що надходять із реального світу, дозволить перевірити функціональність елемента, або вивчити можливу неефективність складальної лінії, або просто створити прототип моделі без необхідності її фізичного створення.

Розширена реальність, ще одна з технологій, згаданих у статті, дозволить дизайнерам змішувати елементи реального світу з цифровими елементами, досліджувати взаємодію між ними.

Ці технології вже застосовуються декількома компаніями, включаючи автовиробника Renault, який запустив свій промисловий метавсесвіт у листопаді з метою заощадити 330 мільйонів доларів до 2025 року за допомогою впровадження.

Споживацький метавсесвіт

Незважаючи на те, що такі компанії, як Meta, які інвестували мільярди в цей сектор, приділяють значну увагу споживчому метавсесвіту, ВЕФ вважає, що інновації будуть сприяти галузям промисловості.

У статті йдеться:

Ми розроблятимемо багато технологій для індустріального метавсесвіту, які досягнуть споживчого метавсесвіту – від мікрооптики та вдосконалених тактильних інтерфейсів до сприйняття штучного інтелекту.

Організація вважає, що коли ці два різні метавсесвіти будуть встановлені, один зможе покращити інший і навпаки. Однак він рекомендує перенести фокус із розміщення ресурсів у споживчому метавсесвіті на розміщення їх у промисловому метавсесвіті, що вже відбувається в різних секторах.

ВЕФ уже згадував про метавсесвіт, видавши рекомендації щодо забезпечення безпеки та конфіденційності у світах метавсесвіту в травні 2022 року, особливо коли діти є частиною цих середовищ.

#tags

метавсесвіт споживача , цифрові близнюки , розширена реальність , промисловий метавсесвіт , Мета , Метавсесвіт , Renault , WEF , Всесвітній економічний форумБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024