Україна стане найкращою крипто-юрисдикцією

Україна стане найкращою крипто-юрисдикцією


Україна стане найкращою крипто-юрисдикцієюУкраїна стане найкращою у світі юрисдикцією для криптоактивів, пообіцяв міністр, який курує цифрову трансформацію країни. У розмові зі ЗМІ на Всесвітньому економічному форумі в Давосі Михайло Федоров високо оцінив підтримку криптоспільноти його постраждалої від війни країни.

Федоров каже, що криптопожертви надзвичайно допомогли Україні в умовах вторгнення

На ранніх етапах російського військового вторгнення пожертви через криптовалюту були «виключно корисними для України», заявив віце-прем’єр-міністр країни та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров журналістам у Давосі, Швейцарія.

Під час прес-конференції в кулуарах Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) Федоров пояснив, що з урахуванням валютних обмежень, запроваджених у зв’язку з воєнним станом, Україна все ж змогла швидко закупити все необхідне для своїх збройних сил завдяки підтримці світової криптоспільнота.


Україна стане найкращою крипто-юрисдикцією

Високопоставлений представник також підкреслив, що уряд розробляє необхідну законодавчу базу з комплексним підходом до повної легалізації криптовалют. У середині лютого Верховна Рада прийняла закон «Про віртуальні активи» .

Щоб цей закон набув чинності, необхідні також зміни до Податкового кодексу. Як тільки вони будуть прийняті, Україна матиме найкращу крипто-юрисдикцію у світі, наполягав Федоров, далі вказуючи:

Україна є кандидатом на членство в ЄС. Ми маємо гармонізуватись із європейським законодавством, враховуючи практику та рекомендації МВФ та Світового банку.

Міністр хоче отримувати зарплату в українській цифровій валюті – електронній гривні

Український чиновник також відзначив прогрес у випуску цифрової валюти центрального банку України (CBDC). «Два тижні тому я бачив пілот електронної гривні», — сказав він, маючи на увазі проект , який реалізується у співпраці зі Stellar і приватним банком.

Національний банк України (НБУ) має намір у 2024 році запропонувати законопроект щодо запровадження CBDC, повідомив Михайло Федоров. «Я планую стати його першим тестовим користувачем і отримувати зарплату в електронній гривні», – зазначив він.

Незважаючи на гострий конфлікт з Росією, влада в Києві має «дуже амбітний план» зробити Україну найбільш цифровізованою країною в найближчі два роки. «Цифровізація стане основою для відновлення. Ці реформи ми робимо під час війни», – пояснив Федоров.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив на підтримці, яку отримує його країна на шляху до цифровізації, з точки зору ресурсів і досвіду країн G7, таких як Сполучені Штати та Японія. Він також закликав до продовження технічних санкцій проти Росії, яка, за його словами, все ще купує компоненти за допомогою віртуальних активів і посередників.

#tags

конфлікт , Crypto , криптоактиви , Crypto Donations , криптовалютні правила , криптовалюти , криптовалюта , Давос , цифровий міністр , цифрова трансформація , цифровізація , економічний форум , Федоров , Форум , вторгнення , міністр , Михайло Федоров , Росія , російська , Санкції , Україна , український ,Війна , ВЕФБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024