Технічний аналіз Bitcoin та Ethereum

Технічний аналіз Bitcoin та Ethereum


Технічний аналіз Bitcoin та EthereumТехнічний аналіз біткойна та Ethereum: BTC перевищив 21 000 доларів, оскільки ETH досяг нового максимуму за 2 місяці

14 січня біткойн підскочив до нового двомісячного максимуму, оскільки в суботу криптовалютні ринки значно виросли. Найбільша у світі криптовалюта підскочила вище 21 000 доларів, оскільки ціни зростали шостий день поспіль. Ethereum торгувався вище 1500 доларів на початку вихідних, також досягнувши найвищої точки з листопада.

Bitcoin Біткойн ( BTC ) подорожчав шосту сесію поспіль на початку вихідних, коли ціни перевищили рівень 21 000 доларів.

BTC /USD піднявся до піку в $21 054,38 раніше під час сьогоднішньої сесії, після того, як у п'ятницю ціни досягли дна в $18 793,66.

Цей стрибок ціни призвів до того, що біткойн додав до своєї вартості на 10% за останні 24 години, досягнувши найвищої точки з 5 листопада.


Технічний аналіз Bitcoin та Ethereum

Технічний аналіз біткойна та Ethereum: BTC перевищив 21 000 доларів, оскільки ETH досяг нового максимуму за 2 місяці

BTC /USD – щоденний графік

Дивлячись на графік, ралі відбулося, коли 14-денний індекс відносної сили (RSI) продовжував зростати. Зараз він відстежується на рівні 89,22.

Як правило, показник 70,00 вважається перекупленим, і з цим відбитком, який є найвищим показником за два роки, ми глибоко в ведмежій території.

Коли ціна стає перекупленою, багато хто очікує зростання ведмежих настроїв, оскільки трейдери починають скорочувати ринок.

Ethereum

Ethereum ( ETH ) також досяг двомісячного максимуму під час сьогоднішньої сесії, причому ціна залишалася на зеленому рівні сьомий день поспіль.

Після мінімуму в $1404,82 у п'ятницю ETH /USD перемістився до внутрішньоденного максимуму в $1558,25 у суботу.

Як і у випадку з біткойнами, це зростання підняло другу за величиною криптовалюту в світі до найвищої позначки з 5 листопада.


Технічний аналіз Bitcoin та Ethereum

Технічний аналіз біткойна та Ethereum: BTC перевищив 21 000 доларів, оскільки ETH досяг нового максимуму за 2 місяці

ETH /USD – денний графік

Загалом Ethereum зараз торгується на понад 23% вище за останні сім днів.

Цей крок стався тому, що 10-денна (червона) ковзна середня подовжила перехід від 25-денної (синьої) аналогії.

Незважаючи на цей бичачий імпульс на початку вихідних, багато хто все ще очікує деяких розворотів протягом наступних кількох днів.

РЕЄСТРУЙСЯ!!!Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024