Таїланд правила депозитарних криптовалют

Таїланд правила депозитарних криптовалют


Таїланд правила депозитарних криптовалютКомісія з цінних паперів і бірж (SEC) Таїланду випустила нові правила щодо криптовалют, що зберігаються. Компанії, які пропонують послуги з зберігання криптовалют, тепер зобов’язані «встановити систему управління цифровими гаманцями для забезпечення ефективного зберігання цифрових активів і ключів і забезпечення безпеки активів клієнтів», — описав регулятор.

Нові правила криптографії Thai SEC

Комісія з цінних паперів і бірж Таїланду (SEC) оголосила у вівторок, що випустила нові правила «керування цифровими гаманцями для зберігання цифрових активів і ключів». Нові правила набули чинності 16 січня.

Thai SEC пояснив, що компанії, які надають послуги зберігання цифрових активів клієнтів, повинні:

Створіть систему керування цифровим гаманцем, щоб забезпечити ефективне зберігання цифрових активів і ключів і забезпечити безпеку активів клієнтів.

Вони також повинні мати «політику та вказівки» для управління «цифровими гаманцями та ключами, а також спілкування для роз’яснення такої політики, планів дій та процедур, нагляд за роботою та внутрішній контроль для забезпечення дотримання політики», SEC зазначив.

Регулятор уточнив, що компанії додатково зобов’язані розробити «політику та процедури проектування, розробки та управління цифровими гаманцями, а також створення, підтримки та доступу до ключів або іншої пов’язаної інформації належним чином, надійно та безпечно».

Крім того, постачальники послуг зберігання криптовалют повинні розробити «план дій на випадок настання будь-якої події, яка може вплинути на систему управління цифровими гаманцями та ключами», — уточнює Thai SEC. «Це включає розробку та тестування процедур дій, призначення відповідальних осіб і звітування про подію».

Наглядовий орган з цінних паперів також заявив:

Також потрібен аудит безпеки системи, а також цифрове криміналістичне розслідування у разі будь-якої події, що впливає на безпеку систем, пов’язаних із зберіганням цифрових активів, що може спричинити значний вплив на активи клієнтів.

Існуючі постачальники крипто-послуг до набрання чинності новими правилами повинні повністю відповідати новим правилам протягом шести місяців з дати набрання чинності новими правилами.

Thai SEC нарощує свої зусилля щодо захисту інвесторів у криптовалюті. Раніше цього місяця регулятор запустив Crypto Academy , щоб допомогти інвесторам дізнатися про цифрові активи перед тим, як інвестувати.

#tags

thai , thai sec , криптогаманці Thai SEC , цифрові гаманці Thai SEC , нові правила Thai SEC , нові правила Thai SEC , таїланд , таїландська криптовалюта , таїландська криптовалютаБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023