SHIB зростає перед запуском Shibarium

SHIB зростає перед запуском Shibarium


SHIB зростає перед запуском ShibariumМем-токен shiba inu зріс по відношенню до долара США протягом останніх семи днів, оскільки прихильники монети очікують запуску бета-версії рішення для масштабування другого рівня (L2) Shibarium. 15 січня 2023 року розробники детально повідомили, що платформа L2, «Shibarium beta», збирається запустити поверх блокчейну Ethereum, щоб забезпечити кращу масштабованість, швидший час транзакцій і нижчі комісії.


SHIB зростає перед запуском Shibarium

Ринок токенів SHIB позитивно реагує на майбутній запуск Shibarium

Спільнота мем-токенів shiba inu (SHIB) , також відома як «Армія SHIB», з нетерпінням чекає запуску Shibarium, нового рішення для масштабування другого рівня, створеного для крипто-екосистеми SHIB. Натяки на запуск Shibarium почалися минулого року, оскільки спочатку він мав бути запущений у третьому кварталі 2022 року. У середині грудня. У 2022 році члени спільноти SHIB натякнули , що запуск проекту наближається з кожним днем. 15 січня 2023 року команда SHIB опублікувала допис у блозі під назвою «Знайомство з Shibarium: мережа рівня 2 Shiba Inu».

У блозі наголошується, що бета-версія Shibarium незабаром буде запущена, і описується, чого люди можуть очікувати від запуску. Команда підкреслює, що Shibarium буде поетапним випуском. Нативний токен проекту під назвою BONE використовуватиметься для «оплати газових транзакцій і винагороди валідаторів і делегаторів у рамках протоколу Shibarium». Команда також зазначає, що, незважаючи на наявність запасу в 250 мільйонів BONE, «20 мільйонів було зарезервовано для винагороди валідаторів і делегаторів у найближчі роки».

Мем-токен ERC20 shiba inu (SHIB) зростав у новинах Shibarium протягом останнього тижня, коли SHIB підскочив на 19,3% проти долара США. За останні 24 години BONE зріс на 11,1%, а BONE зріс на 16,1% минулого тижня. Незважаючи на запуск бета-версії Shibarium, низка інших токенів мемів значно зросла, як-от floki (FLOKI), який цього тижня підскочив на 26,4%.

Мем-токен let's go Brandon (LETSGO) зріс на 71,6% за останні сім днів, а shibavax (SHIBX) — на 55,9%. Metadoge (METADOGE) цього тижня зріс на 41,5%, а hoge finance (HOGE) зріс на 30,5%. Хрещений батько монет-мемів, dogecoin (DOGE), спостерігав помірне зростання цього тижня, підскочивши на 13,6% щодо долара США. Економіка монет мемів загалом впала, оскільки за останні 24 години вона втратила 3,5% у вартості.

#tags

Army , Blockchain , Blog , BONE , спільнота , delegators , dogecoin , Ethereum , FEE , floki , Gas , підказки , hoge finance , launch , Let's go Brandon , meme , Metadoge , other , post , reserves , reward , Scalability , Scaling , shib ,Розробники SHIB , команда SHIB , shiba inu , Shibarium , Shibarium beta , Shibavax , рішення , Supply , Time , Token , Tokens , Transaction , ValidatorsБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023