Щоденний аналіз BTC ETH SKL CAKE AAVE

Щоденний аналіз BTC ETH SKL CAKE AAVE


Щоденний аналіз BTC ETH SKL CAKE AAVEВ останні 24 години було помічено зниження глобальної ринкової капіталізації на 1,41%, що становить 1,67 долара на момент цієї публікації. Обсяг торгів також скоротився на 10% до $73,5 млрд.

Ціна біткойна впала на 1,3% до 42,4 тисячі доларів, призводячи до зниження ціни BTC на 2,2% за останні сім днів, обсяг торгів також впав на 14%. Індикатори Relative Strength Index та MACD вказують на ведмежий імпульс біткойна.

Ціна Ethereum також зменшилася на 1% до 2345 доларів, хоча ETH залишається на 2,3% вище за попередню 24-годинну ціну. Відносний індекс сили показав згасання ведмежого зниження, що свідчить про короткострокове зростання.

Ціна Skale впала на 7% від попередньої 24-годинної ціни до 0,7797 долара, індикатори RSI та Bollinger Bands вказують на зростаючий тиск продажу токена.


Щоденний аналіз BTC ETH SKL CAKE AAVE

PanCake Swap також втратив 1,7% до 3,6 долара США. Індикатор RSI демонструє зростаючий тиск продажу, в той час як Bollinger Bands вказують на високу волатильність ціни CAKE.

Ціна Aave зменшилася на 9,4% до 110,5 долара США. Індикатори Relative Strength Index та MACD показують зростаючий тиск продажу на Aave.

Ключові слова: ринкова капіталізація, біткойн, Ethereum, Skale, PanCake Swap, Aave, торги, криптовалюта, аналіз цін, волатильність, Relative Strength Index, MACD, Bollinger Bands, продажі, покупки.Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024