RobotEra - гра NFT і Metaverse

RobotEra - гра NFT і Metaverse


RobotEra - гра NFT і MetaverseRobotEra – гра NFT і Metaverse з новим запуском передпродажу в листопаді 2022 року
 
Логотип RobotEraНаш найкращий вибір серед найкращих NFT-ігор для гри – RobotEra , яка щойно запустила перший етап попереднього продажу токенів $TARO та виглядає однією з найкращих криптовалют для покупки , незважаючи на ведмежий ринок.
 
RobotEra дозволяє гравцям не лише купувати та створювати нові NFT-роботи та будувати земельні ділянки метавсесвіту, але й заробляти токени $TARO кількома способами.
 
роботи метавсесвіту Зараз на першому етапі токени доступні за 0,02 долара за штуку, і вони вимагаються для володіння аватарами роботів NFT.
 
Дія гри розгортається на планеті Таро, гравцям потрібно реконструювати її після того, як вона була зруйнована катастрофічною подією.
 
Гравці використовують аватари роботів NFT, щоб досліджувати Таро та купувати земельні ділянки, щоб прикрасити його, додавши активи, будівлі тощо
 
RobotEra, який є проектом LBank Labs, дозволяє гравцям використовувати свою землю для видобутку корисних копалин і створення роботів-компаньйонів за допомогою ігрових інструментів.
 
Гравці можуть створювати унікальні NFT за допомогою інструментів редагування та продавати їх на біржах, тоді як інші способи заробити винагороди – це здавати рекламні щити брендам в оренду для реклами, робити ставки на токени $TARO та вирощувати священні дерева.
 
Мова сценаріїв має кілька обмежень і надає широкий спектр функцій, таких як динамічні 3D-сцени, звуки, взаємодія з користувачем тощо.
 
З часом RobotEra очікує, що з’являться нові випадки використання, де гравці зможуть будувати свої світи так, як їм подобається.
 
Оскільки це мультивсесвітня гра, гравці можуть підключатися до інших світів, щоб побудувати новий метавсесвіт разом з іншими спільнотами NFT.
 
Гравці також можуть продавати свою землю після збільшення її вартості шляхом додавання інфраструктури та роботів-компаньйонів, а гравці також можуть управляти цілими континентами, проводити заходи та продавати NFT.
 
Створені гравцями землі відображатимуться в «Новому Таро» разом з іншими гравцями, але щоб володіти землею, гравцям потрібно купити аватари роботів NFT.
 
Монети $TARO наразі знаходяться в попередньому продажу за 0,02 дол. США і зростуть до 0,032 дол. США на третьому й останньому етапі, тобто збільшення на 60%, тобто токени $TARO зараз доступні за найвигіднішою ціною.
 
Загалом 270 мільйонів токенів (15% від максимальної пропозиції в 1,8 мільярда) продаються на передпродажі з жорстким обмеженням близько 7 мільйонів доларів.
 
Для токенів попереднього продажу не буде періоду набуття права.


Більше схожих статей на тему:
Ігри NFT

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024