Polygon розглядає підтримку мемекойнів

Polygon розглядає підтримку мемекойнів


Polygon розглядає підтримку мемекойнівСандіп Нейлвал з Polygon розглядає майбутнє мемкойнів"

Співзасновник Polygon, Сандіп Нейлвал, висловив зацікавленість у майбутній підтримці мемкойнів. Цей клас активів зазнав раптового росту популярності, спонукуючи Нейлвала аналізувати це явище.

Він порівнює мемкойни з колекціями PFP 1/1 та робить аналогію між цими активами та феноменом Picture-for-Profile. Це викликало у співзасновника бажання зрозуміти, чи має цей ріст якийсь більший контекст чи це лише тимчасова манія, яка характеризується циклічними періодами.

Нейлвал вважає, що мемкойни можуть стати наступною гранню у світі криптовалют та надає відкрите запрошення розробникам, які створюють мемкойни, щоб вони розповіли про концепцію свого токена.


Polygon розглядає підтримку мемекойнів

Цей рух відбувається в контексті зростання популярності мемкойнів, зокрема SPEPE, GONE та PolyDoge, побудованих на основі мережі Polygon. Він підкреслює, що інші ланцюги вже підтримували схожі ініціативи.

Ключові слова: Polygon Сандіп Нейлвал Мемкойни PFP 1/1 Picture-for-Profile Ринок криптовалют Рост популярності Рівень цін Дослідження ринку Ринкові тенденції Розробники мемкойнів Соціальні мережі Феномен мемкойнів Криптовалютний ринок Blockchain Ланцюги блоків SPEPE GONE PolyDoge Розвиток криптовалютБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024