Osprey змагається за контроль біткойн трастом

Osprey змагається за контроль біткойн трастом


Osprey змагається за контроль біткойн трастомOsprey змагається за контроль над біткойн-трастом Grayscale; Джастін Сан із Tron пропонує інвестувати до 1 мільярда доларів США в активи DCG

Після звинувачень Комісії з цінних паперів і бірж США проти криптовалютної біржі Gemini та кредитора Genesis, засновник Tron Джастін Сан заявив пресі, що він може придбати активи Genesis на суму до 1 мільярда доларів, «залежно від їх оцінки ситуація." Крім того, менеджер з криптоінвестицій Osprey опублікував відкритий лист до Баррі Сілберта з Digital Currency Group у спробі взяти на себе управління Grayscale's Bitcoin Trust (GBTC).

Osprey пропонує змінити керівництво Bitcoin Trust Grayscale у відкритому листі до Digital Currency Group

12 січня 2023 року Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) висунула звинувачення проти криптобіржі Gemini та криптокредитора Genesis Global Capital. Криптокредитор Genesis Global Capital є дочірньою компанією Digital Currency Group (DCG). Регулятор стверджує, що дві організації брали участь у «незареєстрованій пропозиції».

SEC повідомила, що приблизно три роки тому Gemini та Genesis дали інвесторам можливість позичити криптоактиви в обмін на «обіцянку Genesis виплачувати відсотки». Звинувачення SEC були висунуті після двох листів, написаних співзасновником Gemini Камероном Вінклвоссом ( лист 1 , лист 2 ), і нещодавнього листа акціонерів від Сілберта, який заперечував звинувачення.


Osprey змагається за контроль біткойн трастом

Osprey змагається за контроль над біткойн-трастом Grayscale; Джастін Сан із Tron пропонує інвестувати до 1 мільярда доларів США в активи DCG Відкритий лист Баррі Сілберту від Osprey 13 січня 2023 р.

Наступного дня менеджер з криптоінвестицій Osprey опублікував відкритого листа Баррі Сілберту, генеральному директору Digital Currency Group (DCG). Osprey хоче придбати Grayscale Bitcoin Trust ( GBTC ), оскільки фонд вважає, що «на даний момент Osprey є найкращою третьою стороною для управління GBTC». DCG є материнською фірмою Grayscale, і Osprey не перший фонд цифрової валюти, який пропонує допомогу; менеджер криптовалютних активів Valkyrie Investments зі штату Теннессі також змагається за придбання GBTC . Як і Osprey, Valkyrie опублікувала відкритого листа до DCG, у якому заявила, що вона «є унікальною кваліфікацією» для цієї ролі.

У своєму листі Osprey детально розповіла, що якщо вона візьме на себе управління GBTC, це змінить деякі речі, пов’язані з Bitcoin Trust. «Ми б скоротили комісію за управління до 0,49% і очистили структуру витрат фонду, яка містить значні конфлікти інтересів», — сказав Оспрей у п’ятницю. «Ми також будемо прагнути реалізувати програму викупу якомога швидше». Менеджер фонду цифрової валюти додав:

Ми негайно розпочали б лістинг на NYSE, але з позиції співпраці з регуляторами. Наприклад, ми не будемо брати участь у жодних судових позовах проти SEC, а натомість працюватимемо безпосередньо з Конгресом, щоб просвітити SEC щодо обґрунтування затвердження фонду як ETP, зареєстрованого на біржі.

Компанія вважає, що простягає руку, щоб продемонструвати постійну відданість акціонерам. Osprey наполягає на тому, що DCG і Silbert повинні якомога швидше дозволити фонду взяти на себе управління. «Ми закликаємо вас негайно зробити Osprey Funds спонсором GBTC, щоб захистити власників GBTC і забезпечити довіру зацікавлених сторін GBTC і Grayscale, які не є афілійованими з DCG і зацікавлені у збереженні цінності», — сказав Оспрей.

Джастін Сан із Tron пропонує інвестувати 1 мільярд доларів в активи групи цифрових валют на тлі звинувачень SEC проти Gemini та Genesis

Тим часом Джастін Сан з Tron сказав Reuters , що він також готовий простягнути руку. Сан сказав, що він розгляне можливість інвестування 1 мільярда доларів в активи Digital Currency Group (DCG), але це залежить від «оцінки ситуації». Sun також запропонувала допомогу FTX за день до того, як біржа оголосила про банкрутство 11 листопада 2022 року.


Osprey змагається за контроль біткойн трастом

Osprey змагається за контроль над біткойн-трастом Grayscale; Джастін Сан із Tron пропонує інвестувати до 1 мільярда доларів США в активи DCG Джастін Сан із Tron (на фото вище) готовий простягнути руку допомоги, купивши активи DCG на суму 1 мільярд доларів залежно від «оцінки ситуації», — сказав Reuters засновник Tron.

У той час Сан сказав , що його команда цілодобово працює, щоб допомогти полегшити ситуацію з FTX, і він також зазначив , що вживає заходів, щоб допомогти FTX. Однак жодна з обіцянок не була виконана, і наступного дня FTX подала заяву про захист від банкрутства відповідно до розділу 11, а Сем Бенкман-Фрід залишив посаду генерального директора.

Невідомо, чи приймуть Digital Currency Group (DCG) або Genesis допомогу від організацій і окремих осіб у криптоіндустрії. Компанія не відповіла на спробу Valkyrie спонсорувати GBTC через Grayscale протягом першого тижня нового року.

Крім того, Grayscale бере участь у триваючому судовому спорі з SEC щодо відмови у перетворенні GBTC на біржовий фонд (ETF). Grayscale вважає, що якщо SEC дозволить їм конвертувати GBTC в ETF, це дозволить їм випускати та викуповувати акції Bitcoin Trust. Grayscale різко розкритикувала міркування комісії та підкреслила, що «центральна передумова регулятора США нелогічна».

#tags

1 мільярд , Звинувачення , Активи , Банкрутство , Баррі Сілберт , біткойн-траст , генеральний директор , Звинувачення , Співпраця , Конгрес , Крипто , криптоактиви , криптоіндустрія , DCG , заперечення , Digital Currency Group , ETF , ETP , оцінка , ftx , Gemini , генезис , градації сірого , довідка, Відсотки , інвестиції , Джастін Сан , Судові позови , судовий спір , Лист , лістинг , позика , Керівництво , не пов’язаний з DCG , NYSE , пропозиція , Osprey , збереження , Регулятори , Сем Бенкман-Фрід , SEC , Акціонери , ситуація , спонсор , зацікавлені сторони , трон , незареєстрований, Валькірія , ВінклвоссБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023