Onchain відстежують викрадений Ethereum

Onchain відстежують викрадений Ethereum


Onchain відстежують викрадений EthereumДослідники Onchain виявляють 63 мільйони доларів в Ethereum в результаті атаки Harmony Bridge, хакери намагаються відмити кошти на великих біржах

Дослідники Onchain виявили Ethereum на 63 мільйони доларів від атаки Harmony Bridge. Хакери намагалися відмити кошти на великих біржах 15 січня 2023 року дослідники onchain виявили, що кошти, викрадені під час атаки на міст Harmony, були переміщені. Підозрювані злодії, які ймовірно пов'язані з північнокорейським хакерським синдикатом Lazarus Group, перемістили 41 000 ефіріумів на суму 63,2 мільйона доларів за поточним курсом.

Дослідники Onchain відстежують викрадений Ethereum під час атаки Harmony Bridge і допомагають великим біржам заморозити кошти 23 червня минулого року команда розробників Harmony оголосила , що з мосту Horizon було вкрадено 100 мільйонів доларів у криптовалюті. У звітах зазначено, що зловмисник використовував гаманець із кількома підписами, щоб отримати контроль над мостом. Дослідник Onchain Zachxbt виявив , що кошти, пов’язані з втратою мосту Horizon, почали переміщатися через 206 днів, при цьому було переведено 41 000 ETH (вартістю 63,2 мільйона доларів за поточним курсом обміну).

«Північнокорейська Lazarus Group провела дуже напружені вихідні, переміщуючи 63,5 мільйона доларів (приблизно 41 000 ETH ) із хаку Harmony bridge через Railgun перед консолідацією коштів і розміщенням їх на трьох різних біржах», — написав Zachxbt у Twitter. Повідомляється, що кошти були внесені в OKEx, Huobi та Binance. Zachxbt додав, що Huobi і Binance заморозили частину ефіру, надісланого на біржі.

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао, більш відомий як «CZ», підтвердив, що кошти дійсно були заморожені. «Ми виявили рух хакерських фондів Harmony One», — написав CZ . «Раніше вони намагалися відмити через Binance, і ми заморозили їхні акаунти. Цього разу вони використали Huobi. Ми допомогли команді Huobi заморозити їхні рахунки. Разом було відновлено 124 BTC », — додав керівник Binance.

Розвідувальна фірма Elliptic, що спеціалізується на блокчейні, спочатку пов’язувала кошти з північнокорейською Lazarus Group. Lazarus Group звинувачують у здійсненні численних атак на криптовалютні проекти за останні роки. Вважається , що північнокорейський хакерський колектив також стоїть за атакою на міст Ронін вартістю 620 мільйонів доларів.

#tags

124 BTC , Attack , Binance , Blockchain , Changpeng Zhao , Collective , Crypto , CZ , Elliptic , Ethereum , Firm , frozen , Funds , Hack , Hackers , Harmony Bridge , Huobi , Intelligence , Laundering , Lazarus Group , Major Exchanges , Masterminds , Movement , Північна Корея, Okex , Onchain , відновлення , Дослідники , Ronin Bridge , Безпека , ZachxbtБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023