Ніл Стівенсон про прийняття Метавсесвіту

Ніл Стівенсон про прийняття Метавсесвіту


Ніл Стівенсон про прийняття МетавсесвітуТворець терміну «Метавсесвіт» Ніл Стівенсон не налаштований на масове впровадження віртуальних світів метавсесвіт Ніла Стефенсона

Ніл Стівенсон, нібито перший, хто ввів термін «метавсесвіт», висловив свою думку щодо майбутнього впровадження віртуальних світів. Письменник наукової фантастики та співзасновник Lamina1, компанії метавсесвіту блокчейну, вважає, що створення досвіду, який мільйони людей вважають вартим отримати у віртуальних світах, є досить складним, що перешкоджає процесу впровадження технології.

Ніл Стівенсон про майбутнє прийняття Метавсесвіту

Ніл Стівенсон, який вважається творцем загальної концепції та терміну «метавсесвіт» — нещодавно популяризованого Meta — вважає, що до загального впровадження цієї технології ще дуже далеко. Письменник, який ввів цей термін у своєму романі «Снігова аварія», опублікованому в 1992 році, заявив, що зростання метавсесвіту залежатиме від якості досвіду, пропонованого у віртуальному світі.


Ніл Стівенсон про прийняття Метавсесвіту

В інтерв'ю, запропонованому Financial Times , Стівенсон заявив:

Не буде метавсесвіту, яким користуватимуться мільйони людей, доки він не міститиме досвід, який мільйони людей вважають вартим отримати, а отримати такий досвід досить складно.

Автор, який встановив чіткий зв’язок між метавсесвітом та ігровими технологіями, пояснив, що «ігрова індустрія є економічним двигуном і технологічним двигуном, який, очевидно, стане основою будь-якого майбутнього метавсесвіту», посилаючись на Doom, створену гру Джона Кармака з ID Software , як одну з ігор, що поклали початок епосі метавсесвіту.

Блокчейн, що з’єднує віртуальні світи

Стівенсон також пояснив, що блокчейн і метавсесвіт мають природний зв’язок, уможливлюючи взаємозв’язок між різними світами як частинами великого світу. Письменник каже, що однією з причин створення Lamina1 , компанії, співзасновником якої він є, було закласти базовий рівень для створення цифрових світів, які мають «інженерний рівень, який досить добре відповідає можливостям блокчейнів». з.”

Внутрішнє проектування метавсесвіту може бути виконано централізовано, але переміщення цих даних з одного метавсесвіту до іншого, частини більшого метавсесвіту, можна здійснити за допомогою інструментів на основі блокчейну. Він заявив:

Я думаю, що для побудови метавсесвіту ми матимемо ситуацію, коли люди вільно переміщатимуться з одного середовища в інше… все це пахне децентралізованою мережею взаємодії та фінансових транзакцій, що нагадує мені про блокчейн і інші види децентралізованих фінансових конструкцій.

#tags

усиновлення , дум , джон кармак , ламіна1 , метавсесвіт , ніл стефенсон , віртуальні світи



Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024