Найкращі Криптовалютні Airdrop на Лютий 2024

Найкращі Криптовалютні Airdrop на Лютий 2024


Найкращі Криптовалютні Airdrop на Лютий 2024Ми вже в другому місяці року, і сезон роздач криптовалютних активів, здається, у повному розпалі! Після захоплюючих кампаній з роздачі у січні від нових та існуючих проєктів криптовалют, час подивитися на те, які airdrop-и можна розділити у лютому.

Настрій на криптовалютному ринку залишається обережно оптимістичним. У той час, як провідні криптовалюти переважно переживають бічну динаміку цін, кілька криптовалютних проєктів у різних секторах роблять розрив завдяки роздачі безкоштовних токенів своїм спільнотам. Ось огляд деяких з найкращих airdrop-ів на лютий:

Як Знайти Вигідні Airdrop-и

Будьте в курсі останніх новин з криптовалютного світу за допомогою надійних агрегаторів новин, таких як CoinMarketCap, або публікацій, наприклад, блогу KuCoin, щоб знайти потенційні можливості airdrop і отримати безкоштовні токени. Беріть участь у активних криптовалютних спільнотах на Discord та Telegram, а також підписуйтесь на проєкти та впливових осіб у соціальних мережах. Перед участю проведіть глибинний аналіз легітимності та потенціалу проєкту. Оцініть токеноміку, команду, візію проєкту та корисність токену, який буде роздано. Пам'ятайте, що ваш успіх у навігації по ландшафту airdrop-ів залежить від вашої ретельності та обережного підходу.

Тепер давайте розглянемо кілька із цих потенційно найкращих airdrop-ів на лютий 2024 року:


Найкращі Криптовалютні Airdrop на Лютий 2024

1. AltLayer AltLayer - це інноваційний блокчейн-проєкт, спрямований на покращення масштабованості та взаємодії в екосистемі блокчейну за допомогою свого децентралізованого протоколу для rollups. Цей протокол дозволяє запускати нативні та відновлені rollups, що включають в себе оптимістичні та zk rollup стеки, що робить його значним досягненням в технології блокчейну. Його підхід спрямований на вирішення важливих проблем, пов'язаних з швидкістю транзакцій та витратами, що дозволяє ефективніше та масштабовано застосовувати блокчейн-додатки. Роздача ALT токенів, основного утилітарного токену екосистеми AltLayer, планується з метою забезпечення роботи протоколу, включаючи управлнізацію, стимулювання протоколу та оплату мережевих послуг.


Найкращі Криптовалютні Airdrop на Лютий 2024

Як Прийняти Участь у Airdrop-і AltLayer Кампанія з роздачі токенів AltLayer включає розподіл 300,000,000 токенів ALT, що становить 3% від загального обсягу. До категорії кваліфікованих учасників входять власники NFT, учасники кампанії Altitude, стейкери EigenLayer, партнери екосистеми EigenLayer та стейкери Celestia. Роздача токенів AltLayer не доступна для жителів деяких регіонів, включаючи Сполучені Штати, Канаду, Китай та країни, які перебувають під всебічними санкціями.

Коли Приймати Airdrop ALT: Згідно з офіційною документацією AltLayer, ключовий момент зйомки для визначення кваліфікованих отримувачів був здійснений 17 січня 2024 року, а клейми розпочалися з 25 січня і залишалися відкритими протягом одного місяця. Важливо зауважити, що всі неклеймлені токени ALT повернуться в скарбницю AltLayer.


2. Aevo

Aevo - це платформа для торгівлі наступного покоління, що виникла в результаті інтеграції Aevo з Ribbon Finance. Вона спрямована на надання неопікованого, високопродуктивного досвіду торгівлі через опціони та безстрокові майбутні контракти на основі L2 rollup за допомогою стеку Optimism. Ця інтеграція є значним кроком у розвитку децентралізованих фінансів (DeFi), маючи на меті покращити ліквідність та досвід користувачів шляхом підтримки безшовних переходів з мереж Arbitrum та Optimism. За допомогою об'єднання з Ribbon Finance, Aevo стає надійною платформою, що пропонує продвинуті торгові опції та безстрокові майбутні контракти, що можуть потенційно революціонізувати сектор DeFi.

Як Прийняти Участь в Airdrop Aevo

Aevo планує розділити частину свого власного токенового запасу серед ранніх прихильників за допомогою airdrop та програми фармінгу, щоб винагородити користувачів на основі обсягів, комісій та лояльності платформи. Рекомендується займатися регулярною та обсяговою торгівлею на Aevo для підвищення своїх шансів на отримання airdrop. Це включає як безстрокову, так і торгівлю опціонами.

Критерії airdrop спрямовані на ранніх користувачів біржі Aevo та тих, хто проявив активну участь через обсяги торгівлі. Також є згадка про "Підсилення фармінгу", множник винагород на основі конкретних критеріїв участі.

Коли Приймати Airdrop AEVO: Команда Aevo ще не підтвердила конкретний графік для кампанії $AEVO airdrop. Однак перша фаза може стартувати у наступні тижні.


Найкращі Криптовалютні Airdrop на Лютий 2024


3. Dmail Network

Dmail Network першовідкриває наступне покоління веб3-базової комунікації, поєднуючи штучний інтелект та блокчейн-технології для надання безпечних, шифрованих електронних листів. Вона сприяє комунікації в різних екосистемах блокчейну, що робить її захопливим проєктом для користувачів, які цікавляться майбутнім децентралізованої комунікації. Airdrop Dmail Network призначений для винагороди учасників у різнихкатегоріях, відображаючи зобов'язання проєкту залучати свою спільноту. Ініціатива виділила 6% від загального обсягу токенів DMAIL для Сезонів Airdrop 1 та 2, з конкретними діями, необхідними для участі, такими як створення домену електронної пошти та написання листів.

Як Прийняти Участь в Airdrop Dmail Network

Ось як ви можете отримати airdrop DMAIL:

Підключіть свій гаманець: Відвідайте веб-сайт Dmail Network та підключіть свій криптогаманець.

Виконуйте дії: Дії, такі як створення домену електронної пошти, написання листів та реферування друзів, є серед завдань, які можуть заробляти вам бали для airdrop.

Заробіть бали: Завершення різних завдань на платформі дозволить вам заробляти бали, які можуть покращити функції вашого облікового запису, такі як щоденний ліміт та обсяг зберігання.

Коли Приймати Airdrop DMAIL: Airdrop для Сезону 1 буде доступний для збору о 10:00 год. за координованим всесвітнім часом (UTC) 30 січня, коли DMAIL включено до торгівлі. Термін збору airdrop триватиме 30 днів. Airdrop Сезону 2 також розпочався, з початковою кількістю, що складає 2.25% від загального обсягу. Airdrop цього сезону спрямований на балові бали, що винагороджують користувачів за виконання завдань на додатку Dmail DApp та Subscription Hub.

Це лише кілька з потенційно найкращих airdrop-ів на лютого.

Запам'ятайте, що кожен airdrop має свої власні умови та процедури участі, тому важливо докладно ознайомитися з вимогами кожного проєкту перед участю. Слідкуйте за оновленнями і не пропустіть можливості отримати безкоштовні токени та приєднатися до захоплюючих спільнот у світі криптовалют.


ZetaChain

ZetaChain - це високоінноваційний блокчейн-проект, який створює децентралізовану мережу, яка забезпечує міжплатформенну взаємодію омніланцюгового характеру. Це дозволяє безперешкодно здійснювати комунікацію та транзакції на різних платформах блокчейну, вирішуючи існуючі обмеження взаємодії між ланцюжками та багатоланцюговість. Проект виділяється тим, що дозволяє розумним контрактам взаємодіяти як з ланцюжками на основі розумних контрактів, так і з ланцюжками без розумних контрактів, такими як Ethereum, Bitcoin та Dogecoin, пропонуючи широкий спектр можливостей для розробників і користувачів​.

ZetaChain запланував аірдроп для ранніх користувачів своєї платформи, що винагороджує тих, хто брав участь у фазі тестування. Проект виділив загальну кількість 31,5 млн токенів ZETA для цієї мети.

Як взяти участь у аірдропі ZetaChain

Користувачам потрібно було взаємодіяти з тестовою мережею і набрати щонайменше 50 000 балів, щоб мати право на участь. Цей аірдроп має на меті заохочувати та подякувати раннім прихильникам за їх внесок і зворотний зв'язок​. Ось як ви можете отримати аірдроп ZETA:

Відвідайте сторінку претензій на аірдроп: Прийнятні користувачі повинні перейти на сторінку претензій на аірдроп ZetaChain та підключити свій гаманець.

Перевірте право на отримання: Якщо ви маєте право на отримання, буде відображена сума, яку ви можете отримати.

Отримайте токени: Натисніть кнопку "Отримати зараз", щоб отримати свої токени. Деяким користувачам може знадобитися пройти KYC, щоб отримати свої токени.

Взаємодія з тестнетом: Хоча фаза отримання аірдропу вже активна, взаємодія з тестнетом ZetaChain та участь в майбутніх кампаніях, наприклад, у кампанії ZetaChain XP, можуть зробити вас правомірними на майбутні аірдропи.

Коли отримати аірдроп ZETA: Конкретні дати для періоду отримання аірдропу були недоступні, проте ви можете слідкувати за офіційними комунікаціями ZetaChain для найактуальнішої інформації. Знімок для визначення права на отримання був зроблений 20 серпня 2023 року, і користувачі, які приєдналися раніше або мають записи активів на тестнетах та основних мережах, пов'язаних з ZetaChain, отримали множники на свої винагороди​.


StarkNet

StarkNet - це рішення масштабування Ethereum Layer 2, розроблене StarkWare, яке використовує технологію ZK-STARK для забезпечення масштабованості та конфіденційності. Воно дозволяє виконувати розумні контракти зі зниженими витратами на газ та покращеною ефективністю, що робить його перспективною платформою для розробників і користувачів у межах екосистеми Ethereum​. StarkNet оголосив про запуск свого власного токена, STRK, і планує аірдроп для ранніх користувачів і розробників, які взаємодіяли з його технологією. Загалом 9% від загальної кількості та виділено для аірдропу, підкреслюючи зобов'язання проекту нагороджувати свою спільноту.

Як взяти участь у аірдропі StarkNet

Дотримуйтесь цих кроків, щоб взяти участь у та отримати аірдроп STRK:

Настроїть гаманець Argent X: Для взаємодії з StarkNet вам потрібно використовувати гаманець Argent X. Встановіть розширення і створіть обліковий запис, щоб почати.

Взаємодія з додатками: Взаємодія з додатками StarkNet, такими як 10K Swap, mySwap та JediSwap, може збільшити ваші шанси на отримання аірдропу. Ці платформи пропонують різноманітні послуги, від обміну токенів до надання ліквідності.

Перехід до StarkNet: Перенесення коштів до StarkNet за допомогою платформ, таких як Orbiter Finance або StarkGate, є важливим для участі в екосистемі та кваліфікації для аірдропу.

Коли отримати аірдроп STRK: Хоча точний графік для аірдропу StarkNet ще не підтверджено, чутки вказують на те, що він може відбутися в початковій фазі 2024 року. Ви можете залишатися взаємодійованими з екосистемою StarkNet і слідкувати за їх офіційними комунікаціями, щоб отримувати останні оновлення щодо аірдропу та інших заохочень​.


Найкращі Криптовалютні Airdrop на Лютий 2024


Jupiter

Юпітер - це децентралізована біржа (DEX) на блокчейні Solana, відома своєю можливістю проведення обміну токенів з низькою затримкою та мінімальними комісіями. Вона стала помітно популярною в екосистемі Solana, пропонуючи функції, такі як обмін, лімітні замовлення, постійна торгівля та систематичний відрахування. Поява її токена управління, JUP, додає шар спільнотного відчуття та управління, дозволяючи власникам токенів брати участь у процесах прийняття рішень. Юпітер оголосив про аірдроп свого токена JUP, плануючи розподілити 40% від загальної кількості протягом чотирьох раундів. Ця ініціатива спрямована на нагороду ранніх прихильників та ще більше залучення спільноти цієї біржі Solana в розвиток і управління проектом​.

Як взяти участь у аірдропі Jupiter

Перший раунд націлений на майже 1 мільйон своїх ранніх користувачів, і перший етап аірдропу заплановано на 31 січня 2024 року. Для отримання права на участь в аірдропі користувачам потрібно було взаємодіяти з Jupiter до 2 листопада 2023 року. Щоб перевірити свою правомірність на участь у аірдропі, відвідайте сторінку перевірки правомірності аірдропу Jupiter. Критерії першого раунду аірдропу включають переважно наявність взаємодії з платформою Jupiter до вказаної дати знімка. Правомірні користувачі зможуть отримати свої токени JUP, слідуючи інструкціям, наданим Jupiter, ймовірно, включаючи підключення сумісного гаманця Solana до їхньої платформи та виконання процесу отримання.

Коли отримати аірдроп JUP: Перший раунд аірдропу токенів JUP був запланований на 31 січня 2024 року. Ця початкова розподільна подія спрямована на виделення значної частини токенів майже для 1 мільйона ранніх користувачів Jupiter.

Як взяти участь в аірдропі Jupiter

Для отримання можливості взяти участь у програмі аірдропу, слід дотримуватися наступних кроків:

Перевірка правомірності: Перевірте свою правомірність для отримання токенів JUP на веб-сайті Jupiter за допомогою інструменту перевірки правомірності аірдропу.

Підключення гаманця: Підключіть сумісний гаманець Solana до платформи Jupiter для отримання токенів.

Отримання токенів: Після підключення гаманця і перевірки правомірності слід дотримуватися інструкцій, наданих Jupiter, для отримання токенів JUP. м Планується, що перший раунд аірдропу Jupiter відбудеться 31 січня 2024 року, і це велика можливість для ранніх користувачів цієї платформи отримати безкоштовні токени і стати частиною активно розвиваючоїся спільноти на блокчейні Solana.


Найкращі Криптовалютні Airdrop на Лютий 2024

StackingDAO - це інноваційний протокол з ліквідним стекінгом у екосистемі Stacks, який пропонує користувачам токенізоване, автокомпаундінгове представлення їх стейкнутих STX, відомих як stSTX. Цей механізм не лише підвищує корисність STX, дозволяючи йому використовуватися як застава у Bitcoin DeFi екосистемі, але також пропонує податково ефективний метод для отримання ліквідності від власників STX. Як провідний протокол з ліквідним стекінгом у своїй екосистемі, StackingDAO впровадив систему балів для користувачів, які стейкують STX, намекаючи на потенційну майбутню роздачу токенів користувачам, які накопичують бали через взаємодію з протоколом.

Як приєднатися до StackingDAO Airdrop

Щоб взаємодіяти з StackingDAO і потенційно отримати можливість отримати майбутній airdrop, користувачам слід:

Підключити гаманець Stacks до платформи StackingDAO.

Стейкнути токени STX, щоб отримати stSTX та отримати дохід від стейкнутих активів.

Отримати бали за стейкінг STX, які можуть кваліфікуватися для майбутньої роздачі токенів у разі, якщо платформа вирішить запустити свій токен.

Користувачі також можуть рекомендувати друзів, щоб отримати додаткові бали, подвоюючи свої шанси на отримання airdrop.

Коли претендувати на StackingDAO Airdrop: StackingDAO ще не підтвердив свою кампанію з роздачі токенів на момент написання цієї статті. Для отримання більш докладних інструкцій і щоб бути в курсі потенційних airdrop, відвідайте офіційний веб-сайт StackingDAO та соціальні мережі.


NAVI Protocol - це перший протокол місцевого забезпечення ліквідності на блокчейні Sui, призначений для полегшення участі користувачів як постачальників ліквідності або позичальників у екосистемі Sui. Це положення дозволяє NAVI Protocol відігравати ключову роль у розвиваючомуся секторі DeFi на Sui, пропонуючи необхідну інфраструктуру для діяльності DeFi, такої як позики, позики і постачання ліквідності.

Хоча NAVI Protocol ще не запустив свій власний токен, він оголосив плани зробити це у майбутньому. Початкова участь у платформі через діяльність по позикам і позичанню може позиціонувати користувачів вигідно для потенційного airdrop, коли токен NAVI буде офіційно запущено.

Як приєднатися до NAVI Protocol Airdrop

Ось кілька кроків, які слід виконати для підготовки і становлення виправданими для airdrop від NAVI Protocol:

Підключіться до NAVI Protocol: Відвідайте веб-сайт NAVI Protocol та підключіть свій гаманець Sui.

Здійсніть придбання необхідних активів: Переконайтеся, що у вас є SUI та/або інші токени, які можна отримати на KuCoin та інших підтриманих платформах.

Взаємодійте з платформою: Надавайте токени платформі та займайтеся діяльністю по позикам.

Використання Portal Bridge: Розгляньте можливість використання портального мосту, який працює на базі Wormhole, для передачі активів від Sui та до нього. Ця дія також може зробити вас виправданиими на спекулятивний airdrop від Wormhole.

5. Програма рефералів: Рекомендуйте друзів, щоб потенційно отримати додаткові бали або переваги у межах платформи.

Коли претендувати на Airdrop від NAVI Protocol: На даний момент інформація про airdrop від NAVI Protocol є спекулятивною та непідтвердженою, і немає конкретних дат для запуску токенів або проведення роздачі. Тому важливо бути в курсі офіційних оголошень від NAVI Protocol щодо будь-яких розвитків щодо airdrop та способів отримання можливих винагород.


Runestone - це проект, який вводить інноваційний підхід до airdrop у екосистемі Bitcoin Ordinals. Під керівництвом Леоніда, прихильника історичних NFT, Runestone має на меті розподіл унікального Біткойн-ординалу, відомого як Runestone, на адреси Біткойну, які утримують три або більше не-текстові (або JSON-скрипт) ординали на певній висоті блоку (826,600), що відзначає перший річницю протоколу ординалів. Ця ініціатива не лише відзначає прихід ординалів, але й служить колекціонною пам'яткою для учасників.

Runestone airdrop представляє собою унікальну подію в просторі Bitcoin Ordinals, що святкує першу річницю існування ординалів і сприяє розвитку навколишнього середовища Bitcoin як платформи для цифрових артефактів та колекціонерів.

Як приєднатися до Runestone Airdrop:

Ординальні утримання: Переконайтеся, що у вас є три або більше не-текстових (або JSON-скриптових) ординалів на вашій адресі Bitcoin до вказаної висоти блоку (826,600), щоб бути виправданими. Перевірка виправданості: Учасники можуть перевірити свою виправданість. Зв'яжіться з командою Runestone через їх Discord для уточнення, якщо ваша адреса кваліфікується, але не включена в список. Підтвердження та взаємодія: Залишайтеся залученими до спільноти, особливо через платформи, такі як Discord, щоб бути в курсі оновлень, перевірки виправданості та будь-яких внесків, які ви можете зробити для виконання airdrop, таких як інженерна підтримка або пожертви для необхідного простору блоку Біткойну. Коли претендувати на Runestone Airdrop: Runestone airdrop заплановано на блок Біткойну 840,000 (півріччя Біткойну 2024 року). Ця подія не лише відзначає першу річницю існування ординалів, але й є значною подією з роздачі в ландшафті ординалів, з можливістю отримати Runestone більше 110,000 адрес.

Mode - це модульне рішення DeFi Layer 2, побудоване поруч з Optimism, яке має на меті покращити масштабованість та взаємодію DeFi. Кампанія "Mode Sunrise" пропонує 550,000,000 токенів MODE для того, щоб користувачі могли отримати їх у квітні 2024 року.


Як приєднатися до Mode Airdrop:

З огляду на те, що кампанія розроблена для винагородження внеску у зростання мережі, учасники можуть отримувати токени через рефералів, використанням додатків екосистеми Mode та інше. Для участі користувачам слід взаємодіяти з платформою через різноманітні активності, вказаніу кампанії. Перевірте свою виправданість для отримання Mode airdrop, введіть свій код запрошення (можна скористатися кодом з Discord або X), підключіть свій обліковий запис X та перевірте свої бали.

Коли претендувати на Mode Airdrop: На момент написання цієї статті Mode ще не підтвердив графік для своєї кампанії з роздачі токенів. Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний веб-сайт Mode або сторінку airdrop.

Висновок

З наведеного списку airdrop'ів стає очевидно, що потенційні можливості для учасників airdrop'ів такі різноманітні, як і обіцяють. Від підтримки нових платформ DeFi до спілкування з інноваційними рішеннями на другому рівні, ці airdrop'и пропонують шанс не лише отримати безкоштовні токени, але й стати частиною зростаючих спільнот, які формують майбутнє блокчейну. Шляхом залишання в курсі та мудрого участі ви можете потенційно використовувати ці airdrop'и для диверсифікації своїх криптовалютних портфелів та більш активного взаємодії з динамічним ринком криптовалют.Більше схожих статей на тему:
Кращі Airdrop


© HADCOINS.com 2024