Найцікавіші прогнози цін на біткойн 2024

Найцікавіші прогнози цін на біткойн 2024


Найцікавіші прогнози цін на біткойн 2024Зростання понад 100 000 доларів або вражаюче падіння через подію «продати новини»: що 2024 рік принесе біткойну (BTC)?

Підвищення прогнозів біткойна : ентузіасти та експерти, включно з Адамом Беком, передбачають, що біткойн перевищить ринкову капіталізацію золота, а потенційні піки досягнуть 700 000 доларів США за монету.

Ведмежі перспективи та ризики : Навпаки, такі діячі, як Пітер Шифф, висловлюють скептицизм, застерігаючи щодо потенційної бульбашки та зниження вартості біткойна, особливо із запуском спотового біткойн ETF. Високі показники біткойна у 2023 році : незважаючи на виклики, зокрема банківські кризи та глобальну напруженість, біткойн продемонстрував стійкість, помітно збільшуючи вартість протягом року.

BTC Bulls передбачає величезні піки

Останнім часом вражаюче зростання ціни біткойна дало експертам, аналітикам і видатним діячам можливість спекулювати, куди цей актив піде далі. Дещо очікувано, але бики були найбільш голосливими, і деякі з них прогнозували новий історичний максимум у найближчому майбутньому.


Найцікавіші прогнози цін на біткойн 2024

Одним із прикладів є Адам Бек – відомий британський криптограф і генеральний директор Blockstream. На його думку, BTC має шанс перевершити ринкову капіталізацію золота, тоді як його вартість може вибухнути до вражаючих 700 000 доларів за монету. Він вважає, що такий сценарій може статися під час наступного потенційного зростання, можливо, викликаного майбутнім халвінгом (запланованим на наступну весну).

Криптоаналітик Джеймс Ван Стратен також вважає, що BTC може перекинути золото і таким чином стати свідком стрибка ціни на 4000%. Варто зазначити, що ринкова капіталізація біткойна наразі становить майже 850 мільярдів доларів, тоді як ринкова капіталізація жовтого металу становить 13,8 трильйона доларів, тобто цифровому активу потрібно пройти довгий шлях, перш ніж досягти такого рубежу.

Серед оптимістів також Макс Кейзер – американський режисер і відвертий прихильник первинної криптовалюти – і Роберт Кійосакі – автор книги «Багатий тато, бідний тато».

Перший нещодавно заявив , що BTC може бути на порозі так званої «свічки Бога», яка може підняти його ціну до 100 000 доларів. Кійосакі передбачив похмуре майбутнє для долара США в 2024 році та можливе зростання біткойна до 120 000 доларів.

Ті, хто хоче спостерігати за додатковими прогнозами BTC від відомих діячів, можуть переглянути наше спеціальне відео нижче:

Як щодо ведмежого сценарію?

Незважаючи на успіх BTC цього року, деякі люди, здається, ніколи не змінять свого негативного ставлення до цього активу. Такий випадок із Пітером Шиффом – американським біржовим брокером і одним із найсуворіших критиків біткойна.

На початку грудня він попередив , що висхідний тренд BTC можна пояснити спекулятивним запалом навколо запуску спотового Bitcoin ETF у США. На його думку, хвилювання незабаром випарується, описуючи це як бульбашку, яка має лопнути. У результаті BTC може зазнати вражаючого падіння, тоді як золото (улюблений інвестиційний актив Шиффа) може процвітати.

Кілька тижнів потому він подвоїв цю тезу, заявивши , що запровадження спотового біткойн ETF «буде історично незначним». Шифф вважає, що запуск такого фінансового продукту принесе мінімальний попит інвесторів і створить подію «продавати новини».

Біткойн (BTC) цього року виріс як фенікс

Основна криптовалюта вкотре продемонструвала свою надзвичайну стійкість. Рік почався на рівні близько 16 500 доларів США, який був закритий нищівним ведмежим ринком у 2022 році, але, здається, фініш буде значно вищим за рівень 40 тисяч доларів. Зараз BTC коштує приблизно 42 500 доларів США (за даними CoinGecko), що означає зростання на 160%.

Більш вражаючим є те, як цифровому активу вдалося подолати кілька негативних подій, посилюючись після кожної з них. Таким прикладом є показники BTC на тлі важкої банківської кризи в США навесні. Нагадаємо, провідні банки, такі як Silicon Valley Bank і Signature Bank, були закриті після того, як вкладники забрали великі суми грошей через страх банкрутства.

І хоча фінансовий сектор був задиханий, цього не було у випадку з криптоіндустрією, зокрема з біткойнами. Оцінка активів зросла з 20 000 доларів США до понад 30 000 доларів США незабаром після вищезгаданих банкрутств.

Загострення конфлікту між Ізраїлем і Палестиною також не вплинуло негативно на BTC. Насправді ціна активу піднялася з приблизно 28 000 доларів США 7 жовтня (у день, коли ХАМАС розпочав серйозну атаку на Ізраїль, убивши тисячі людей і захопивши багатьох заручників) до майже 35 000 доларів на кінець місяця.

Проблеми Binance з Міністерством юстиції США є ще одним прикладом стійкості BTC. Як повідомляв CryptoPotato наприкінці листопада, найбільша у світі криптовалютна біржа погодилася сплатити величезний штраф у розмірі 4,3 мільярда доларів за ймовірне порушення певних процедур боротьби з відмиванням грошей, тоді як генеральний директор Чанпен Чжао (CZ) пішов у відставку.

Ціна біткойна трохи впала з 37 000 доларів США до 36 000 доларів США після новин, але незабаром після цього почалося чергове підвищення, яке через два тижні досягло 44 тисяч доларів США.Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024