Можливо заробляти біткойни граючи в шахи

Можливо заробляти біткойни граючи в шахи


Можливо заробляти біткойни граючи в шахиПрагнучи подолати розрив між Web3 і мобільними іграми, компанія мобільних платежів Zebedee і студія мобільних ігор Viker оголосили в середу про запуск двох нових ігор « грай, щоб заробити » — Bitcoin Chess і Bitcoin Scratch, цифрової гри зі скретч-картками.

Zebedee, запущена в жовтні 2019 року, є біткойн-орієнтованою інфраструктурною компанією, яка випускає біткойн-орієнтовані ігри через свій мобільний додаток. Bitcoin Chess і Bitcoin Scratch є останніми в лінійці ігор, запущених лондонським Viker.


Можливо заробляти біткойни граючи в шахи

«Впровадження винагород за допомогою платформи Zebedee полягає не в тому, щоб гравці заробляли гроші, а в створенні більш цікавого та веселого досвіду», — сказав Ден Бізлі, співзасновник Viker, у прес-релізі. «Отримувати ці крихітні винагороди просто чудово, незважаючи на те, чи це невеликі суми, які суттєво не вплинуть на життя більшості людей». м Zebedee каже, що Bitcoin Chess і Bitcoin Scratch тепер доступні на iOS і Android.

Хоча торгова ціна одного біткойна досягає тисяч доларів, ігри, які дозволяють гравцям заробляти біткойни, зазвичай виплачуються в сатоші або сат, названих на честь творця біткойна Сатоші Накамото , і найменшого номіналу монети. Щоб отримати готівку, гравці вводять свій обліковий запис Zebedee у додаток Viker, де відбувається ігровий процес, щоб виводити свої прибутки в додаток Zebedee.

«Однак це не великі суми грошей, оскільки гравці заробляють кілька центів за сеанс, що робить концепцію стійкою», — додала компанія.

У липні 2022 року Zebedee залучив додаткові 35 мільйонів доларів після того, як у вересні 2021 року залучив 11 мільйонів доларів у рамках серії A. Zebedee та Viker вже випустили мобільні пасьянси та судоку , які дають гравцям шанс заробити біткойни. Того ж року Zebedee запустив приватний сервер для шутера від першої особи Counter-Strike: Global Offensive , реалізувавши неофіційну інтеграцію Bitcoin.

«По суті, гравці отримують частку доходу від гри, тобто Viker ділить те, що вони заробляють від гри, з гравцем», — сказав Зебеді у заяві. Компанія каже, що ця модель створює більш привабливий досвід для гравців, що сприяє кращому утриманню та, зрештою, робить гру більш прибутковою.

«Ці ігри мають величезну глобальну аудиторію, якій здебільшого байдужі біткойни. І ми не просимо їх цього», — сказав у релізі головний стратегічний директор Zebedee Бен Коузен. «Насправді неважливо, що це біткойн, за винятком того факту, що те, що ми робимо, просто технічно неможливо з традиційною валютою».

У вересні Zebedee співпрацював із стартапом adtechСкибочкадля впровадження Bitcoinмережа блискавкиплатежі в обмін на перегляд реклами у веб-переглядачі після встановлення розширення для веб-переглядача Slice, поняття, яке стало популярним завдякиХоробрийбраузер.Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023