Міккі від Disney викликає хвилю у NFТ 2024

Міккі від Disney викликає хвилю у NFТ 2024


Міккі від Disney викликає хвилю у NFТ 2024OpenSea переживає зростання торговельної активності після виведення вінтажного Міккі Мауса на ринок NFT"

Ринок NFT OpenSea відзначає значний розгін, спричинений виникненням вінтажних Міккі Маус NFT після завершення 95-річного терміну авторських прав на версію Міккі з короткометражного фільму 1928 року «Пароплав Віллі». Цей історичний момент у світі інтелектуальної власності став приводом для захоплення фанатів та інвесторів.

На чолі списку популярних колекцій NFT виступає «Steamboat Willie Public Domain 2024», що викликало великий інтерес у користувачів. Існує чітка відмінність між версією Міккі Мауса 1928 року та сучасним образом: він не має характерних деталей, таких як рукавички та велике взуття.

Представники Disney підкреслюють, що хоча «Пароплав Віллі» став загальнодоступним, компанія все ще залишається власником авторських прав на сучасний образ Міккі. Вони наголошують на продовженні захисту цих версій Міккі Мауса і планують використовувати його як символ Walt Disney Company.


Міккі від Disney викликає хвилю у NFТ 2024

Професор Ребекка Ташнет з Гарвардської школи права вказує, що спільне надбання дає можливість переосмислити «Пароплав Віллі», але потрібно уникати копіювання сучасних елементів Міккі, оскільки Disney має права на них.

Водночас, для захисту від порушення авторських прав важливо створювати новий контент, натхненний «Пароплавом Віллі», що надасть можливість уникнути можливих судових справ.

Ключові слова: OpenSea, NFT, Міккі Маус, авторські права, ринок NFT, Steamboat Willie, Disney, торгівля NFT, інтелектуальна власність, сучаснізація, авторські права на NFT, інвестування NFT, судові позови, персональні права, захист авторських прав.Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024