METAVERSE НА 2023 РІК Топ

METAVERSE НА 2023 РІК Топ


METAVERSE НА 2023 РІК Топ5 НАЙПЕРСПЕКТИВНІШИХ ПРОЕКТІВ METAVERSE НА 2022 РІК Розмова про проекти метавсесвіту — це згадка про те, наскільки популярним став метавсесвіт. Оскільки взаємодії розгортаються в метавсесвіті, з’являється багато можливостей.
 
АЛЕ СПОЧАТКУ, ЩО ТАКЕ МЕТАВСЕСВІТ? Метавсесвіт відноситься до веб-трансформації, як це відомо сьогодні, у захоплююче віртуальне 3D-місце. Це онлайн-всесвіт, доступний кожному. Метавсесвіт — це світ, який об’єднує у віртуальному просторі людей, які живуть на різних континентах. Ми зможемо зустрітися віртуально та повністю залучитися в цю іншу версію реального світу.
 
Метавсесвіт також можна уявити як світ, де відбуватимуться всі людські, грошові, політичні тощо взаємодії, які є частиною реального життя. Кожна людина житиме в метавсесвіті через свій аватар, зможе ділитися, обмінюватися, розвивати навички, заробляти гроші, відвідувати конференції, концерти, розважатися, оглядати визначні пам’ятки тощо. ЯКИЙ ЗВ’ЯЗОК МІЖ ПРОЕКТАМИ МЕТАВСЕСВІТУ ТА NFT? Метавсесвіт, будучи цифровим простором, буде ідеальним способом надати цінність NFT. Фізичні особи зможуть легко продемонструвати свої дематеріалізовані товари та підтвердити право власності. Криптовалюти лише підсилюють принцип цифрових транзакцій і тим більше в метавсесвіті. Завдяки принципу взаємодії між метавсесвітами люди зможуть виставляти свої невзаємозамінні активи між різними всесвітами. Це доводить, що метавсесвіти перебувають у фазі еволюції і займуть значну частину в найближчому майбутньому.
 
5 ПРОЕКТІВ МЕТАВСЕСВІТУ, НА ЯКІ ВАРТО ПРИДИВИТИСЯ Оскільки ця хвиля метавсесвіту вже триває, необхідно поглянути на неї, щоб не упустити важливі можливості. Ось 5 дуже актуальних проектів метавсесвіту на 2022 рік.
 
ДЕЦЕНТРАЛЕНД Ринкова капіталізація: 4 мільярди доларів
 
Щоденний обсяг торгів: $1 млрд
 
Рідна криптовалюта: MANA
 
Вартість: 1 токен MANA = $2,58
 
Decentraland - проект метавсесвіту 2022 -
 
Пов’язаний з Blockchain Ethereum, Decentraland є метавсесвітом, який робить можливим різноманітне використання віртуальних земель. Користувачі цієї платформи мають можливість будувати свої земельні ділянки, підвищувати їх вартість, створюючи контент. Потім вони можуть монетизувати все, що їм належить.
 
Decentraland має загалом 90 601 земельну ділянку у формі незамінного токена ERC-721 (NFT), який називається LAND. Як і в реальному житті, кожна ЗЕМЛЯ має точні віртуальні географічні координати. Цей метавсесвіт містить кілька підрозділів різних вимірів, які є районами. Райони створюються шляхом продажу земельних ділянок за токени MANA фізичними особами. І відповідно до принципу NFT, ЗЕМЛІ не підлягають обміну.
 
Цей метавсесвіт створений як децентралізована автономна організація (DAO). Користувачі, голосуючи, таким чином можуть бути зацікавленими сторонами в адмініструванні метавсесвіту. Це означає, що кожен власник токена MANA має певні повноваження приймати рішення щодо проведення дій у Decentraland. Це може бути політика закупівель, проведення аукціонів, вміст, який там можна знайти, тощо.
 
Decentraland рекомендується художникам, які бажають виразити себе на прибутковій мистецькій платформі. Це також стосується компаній, які бажають диверсифікувати свою комерційну стратегію. Особи, які бажають розважитися або навіть інвестувати, можуть так само легко скористатися Decentraland. Монетизація в Decentraland варіюється від оренди віртуальних земель, реклами до продажу віртуальних товарів за токени MANA.м ПІСОЧНИЦЯ Ринкова капіталізація: 3 мільярди доларів
 
Щоденний обсяг торгів: $1 млрд
 
Рідна криптовалюта: SAND
 
Вартість: 1 токен SAND = 3 долари США
 
Кількість користувачів: понад 30 мільйонів
 
The SandBox - проекти метавсесвіту 2022 - s
 
SandBox — це віртуальний всесвіт, заснований на системі блокчейн. Його користувачі можуть будувати, створювати, продавати та купувати дематеріалізовані товари під час гри. Будучи децентралізованою автономною організацією, The SandBox поєднає метавсесвіт і NFT, посиливши модель «Грай, щоб заробити». Велика тенденція NFT 2022 року « Грай, щоб заробити » — це креативна форма, яка дає користувачам можливість заробляти через гру. Гравці мають можливість збирати, заробляти, створювати та перепродавати свої цифрові активи на свій розсуд. Це означає бути творцем і споживачем одночасно, знаючи, що будь-який контент можна перетворити на NFT. Утилітний токен, який забезпечує транзакції в цьому метавсесвіті, — SAND. Токен ERC-20, ми оцінюємо пропозицію в три мільярди токенів SAND.
 
SandBox є досить унікальним у своєму роді, оскільки йому вдалося використати силу системи Blockchain у світі онлайн-ігор. Цей метавсесвіт із такою тактикою зумів утвердитися у світовій індустрії відеоігор. SandBox планує досліджувати інші сектори, окрім ігор, наприклад моду чи концерти в метавсесвіті. Багато відомих інвесторів зацікавлені в цій платформі, як Atari або Cryptokitties. Партнерство із такими знаменитостями, як Снуп Догг, який хоче створити цифрового двійника свого дому в метавсесвіті, зробить цю платформу ще більш відомою. На початку березня 2022 року Sandbox щойно випустив версію гри Alpha Season 02 із багатьма новими дивовижними враженнями та до 1000 нагород SAND для гравців!
 
AXIE INFINITY Ринкова капіталізація: 2 мільярди доларів
 
Щоденний обсяг торгів: $551 млн
 
Рідні криптовалюти: AXS і SLP
 
Вартість: 1 токен AXS = $48,39 Кількість користувачів: 2 мільйони щоденних активних користувачів Axie Infinity - Проекти метавсесвіту 2022 -
 
Відомий як метавсесвіт, який продав найдорожчі віртуальні землі , Axie Infinity — це віртуальний простір із великим потенціалом. Як і The SandBox, метавсесвіт Axie Infinity використовує модель Play-to-earn, яка поєднує криптовалюти та NFT, а також заробіток через гру. Ця модель дозволяє значно збільшити обсяг транзакцій у метавсесвіті
 
. Axie Infinity — це гра на основі блокчейну Ethereum, яка складається з організації життя axie в імперію. Для цієї гри потрібно мати попередньо придбаних аксіів, які є істотами в грі. Ці осі нададуть доступ до гри, у якій ви можете купувати земельні ділянки, будувати своє королівство, торгувати, підвищувати цінність землі тощо. Осі, як у покемонів, вирощені та навчені боротися з іншими осями, що належать користувачам та сама мережа.
 
Відповідно до принципу дефіциту NFT, як осі, так і земельні ділянки є унікальними. Користувачі, які володіють земельними ділянками або осями, можуть збільшити свої доходи за рахунок збільшення вартості свого володіння. Транзакції там прості через те, що в грі Axie Infinity є нативні криптовалюти. Це Axie Infinity Shard (AXS) і Smooth Love Potion (SLP). Популярність ігор за моделлю «Play-to-earn» очевидна. Ця тенденція призвела до підвищення вартості токена AXS. Цей утилітарний токен, специфічний для гри Axie Infinity, наразі є одним із найперспективніших криптовалют, оскільки він є мішенню для інвесторів, трейдерів і навіть геймерів. Цей метавсесвіт уже співпрацює з великими групами, такими як Samsung Next або Fabric Ventures.
 
БЛОКТОПІЯ Ринкова капіталізація: 119 мільйонів доларів
 
Щоденний обсяг торгів: 9 мільйонів доларів
 
Рідна криптовалюта: BLOK
 
Вартість: 1 токен BLOK = 0,014 $ Блоктопія-
 
У проектах метавсесвіту Bloktopia, щоб стати популярним, використала хвилю зміни ідентичності з групи Facebook на Meta. Bloktopia — це віртуальний світ, який має на меті бути захоплюючим і більш орієнтованим на майбутнє. Ця платформа хоче пов’язати використання гарнітур віртуальної реальності з метавсесвітом. У цьому футуристичному віртуальному просторі можна буде розвиватися, взаємодіяти з користувачами по всьому світу. Також є віртуальний хмарочос на 21 поверх. Ця цифра свідчить про 21 мільйон BTC (Bitcoin), які зараз знаходяться в обігу на ринку криптовалют. Перший поверх уже зайнятий відомими криптокомпаніями, такими як Binance NFT або BitBoy.
 
Цей всесвіт прагне створити для своїх користувачів віртуальний простір з максимально можливою взаємодією. Таким чином, кожен зможе створити свій аватар, обмінюватися та обговорювати з іншими, продавати дематеріалізовані товари, перепродавати віртуальну землю, монетизувати рекламні площі. Як більш приземлені приклади, це також буде про біг підтюпцем, співи, відтворення ігрових сценаріїв, встановлення різноманітних викликів, гру, перемогу тощо. Зрештою користувачі Bloktopia зможуть проводити розважальні заходи або відвідувати інші в цьому хмарочосі. У цьому випадку ми згадуємо як подію найкращі моменти WWE (World Wrestling Entertainment).
 
Якщо говорити про проекти метавсесвіту, то цей надзвичайно перспективний. Ціна його рідного токена зросла щонайменше в 750 разів з моменту його запуску. Окрім гри, є також дуже цікаві функції, такі як мультикриптографічний гаманець, який дозволяє зберігати різні дематеріалізовані товари. REBLOK, наприклад, є об’єктом нерухомості в цьому метавсесвіті, вартість якого з часом зростатиме. З іншого боку, ADBLOK — це рекламний простір, який може забезпечувати дохід за допомогою реклами. Таким чином, Bloktopia є метавсесвітом, який запропонує безліч фінансових можливостей.
 
Бета-версія Bloktopia має вийти в березні 2022 року. Ця версія дозволить користувачам випробувати перші шість поверхів, які є частиною хмарочоса цього футуристичного всесвіту.
 
ЗОРЯНИЙ АТЛАС Ринкова капіталізація: 69 мільйонів доларів
 
Щоденний обсяг торгів: 9 мільйонів доларів
 
Рідна криптовалюта: ATLAS
 
Вартість: 1 токен ATLAS = $0,032
 
Зоряний атлас-
 
Зоряний атлас також є частиною футуристичного всесвіту, точніше 2620 року. Ця гра у віртуальній реальності створює систему уряду під назвою «Поліс», навколо якої обертаються завоювання та дослідження території, персонажі, віртуальне обладнання, пошук ресурсів, гра в політичну владу. По ходу гри користувачі можуть отримувати багато винагород у вигляді NFT. Це досить унікальний віртуальний набір серед проектів метавсесвіту, заснованих на блокчейні Solana. Цей блокчейн дозволить грі захистити себе від надмірно високих зборів за газ.
 
Завдяки інтеграції токена ATLAS, Star Atlas приймає дві версії: одну з традиційною віртуальною грою, а також одну з грою на блокчейні. Інший актив під назвою POLIS є активом гри, який також відкриває переваги з точки зору управління в грі. Таким чином, як і в різних метавсесвітах, можна буде купувати віртуальні землі, ігрових персонажів та інші віртуальні активи у формі NFT. Це метавсесвіт, у якому користувачі матимуть можливість створювати безліч персонажів, щоб зробити цей віртуальний всесвіт більш динамічним. Гравці також зможуть створювати секретні простори, у яких вони створюватимуть враження, що інші користувачі метавсесвіту зникли.
 
Версія метавсесвіту Star Atlas все ще знаходиться на стадії розробки. Однак його ігровий процес і його поточні характеристики дуже надихають на майбутнє.
 
Ринковий бум метаверсів, NFT і криптовалюти в цілому поступово наближається до найближчого майбутнього. Незабаром майже всі реальні взаємодії будуть доступні у віртуальних світах. Вплив метавсесвіту вже величезний, але в наступні роки він буде ще більшим.


Більше схожих статей на тему:
MetaVerse

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024