Криптоприбуток у 2023 Decentraland зростае

Криптоприбуток у 2023 Decentraland зростае


Криптоприбуток у 2023 Decentraland зростаеКриптовалютна економіка розвивається добре протягом третього тижня нового року порівняно з кінцем 2022 року. Наразі її оцінюють у 993,17 мільярда доларів, оскільки за останні два тижні багато цифрових активів показали двозначний приріст. Незважаючи на те, що деякі з десяти найкращих криптовалют, як-от біткойн та ефіріум, працюють добре, кілька цифрових валют цього року випередили кілька монет із десятки найкращих за прибутками.

Найпопулярніші криптовалюти тижня: MANA, Frax Share і FTT від Decentraland лідирують

Останнім часом ринки цифрових валют були в плюсі, оскільки провідна криптовалюта біткойн (BTC) подорожчала на 23,29% щодо долара США за сім днів. Друга за ринковою капіталізацією цифрова валюта, ефіріум (ETH) , також набрала 18,39% цього тижня. З першої десятки позицій біткойн перевершив своїх конкурентів за семиденним зростанням. Проте велика кількість криптовалют, які не входять до першої десятки, перевищили приріст BTC за останній тиждень, причому порівняно з доларом США вони зросли набагато вищим чином.

Наприклад, цього тижня токен MANA від Decentraland подорожчав на 88,02%. За останні 14 днів decentraland (MANA) зріс на 131,8%.

Незважаючи на значний приріст MANA на рівні 0,721 долара за одиницю, цифрова валюта все ще впала на 87% від свого історичного максимуму 25 листопада 2021 року. Другою провідною криптовалютою цього тижня є frax share (FXS), яка набрала 81,69%. FXS також виріс на 111% щодо долара США за два тижні. Третім за величиною приростом цього тижня є токен ftx (FTT) , оскільки за останні сім днів токен обміну піднявся на 62,82%.


Криптоприбуток у 2023 Decentraland зростае

Криптоприбуток у 2023 році: токен MANA від Decentraland перевершує біткойн із зростанням на 88% за один тиждень

Ціна Decentraland (MANA) на 17 січня 2023 року. FTT вдалося отримати 160,5% щодо долара США за 14 днів. Іншим великим приростом за останні сім днів є гелій (HNT) , який підскочив на 59,53% протягом тижня та на 92,8% вище за два тижні. Aptos (APT) зріс на 57,21% за сім днів і на 114,5% за 14 днів. Інші цифрові активи, які цього року перевершили зростання біткойнів та ефіріуму, включають solana (SOL), compaund (COMP), optimism (OP), convex finance (CVX), the sandbox (SAND) і gala (GALA), відповідно.

Тим часом, оскільки протягом останніх двох тижнів було багато тих, хто підвищився, було також багато тих, хто програв. Відповідно до семиденної статистики по відношенню до долара США, найбільшим програшем є Flare Network (FLR) , який минулого тижня втратив 16,76%. Монета нещодавно випущена і існує лише трохи більше семи днів. Інші невдахи проти долара США цього тижня включають nexo (NEXO) і unus sed leo (LEO). Після значного зростання 16 січня економіка криптовалюти в цілому зросла на 1,47% протягом останніх 24 годин.

#tags

Статистика за 1 тиждень , статистика за 2 тижні , Максимум за весь час , aptos (APT) , мільярди , біткойни , монети , COMP , Compound , convex finance , криптовалюта , CVX , Decentraland , цифрові активи , економіка , Ethereum , Flare Network , FLR , Frax Share , FTT , Токен FTX , FXS , Прибуток , Гала, Зелений , гелій , HNT , січень 2023 , останні 24 години , Провідний , LEO , Невдахи , токен MANA , ринок , Ринкова капіталізація , ринкова вартість , Nexo , OP , Оптимізм , перевершити , Зростання , SAND , друге провідне , сім- day , SOL , Solana , The Sandbox , Top Ten, Unus Sed LeoБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023