Корнелла про зрив ринку облігацій США

Корнелла про зрив ринку облігацій США


Корнелла про зрив ринку облігацій СШАПрофесор Корнельського університету попередив про потенційні наслідки, які може мати крах великого стейблкойна на ринок облігацій США. Есвар Прасад сказав, що якщо великі стейблкойни зазнають краху, кількість казначейських облігацій, яку їм доведеться продати, може порушити ринок казначейських зобов’язань США, вплинувши на ціни.

Професор Корнелла попереджає про небезпеку колапсу стейблкойна Есвар Прасад, професор економіки в Корнельському університеті, попередив про потенційну шкоду традиційній фінансовій системі в США, яку може завдати банк, який намагається звільнитися від можливого краху великого стейблкойна. Хоча останній колапс у криптоекономіці не досяг спадщини фінансових структур, Прасад вважає, що стейблкойни та їх операції становлять ризик у цьому відношенні.

В інтерв’ю CNBC Прасад стверджував , що стейблкойни використовують казначейські зобов’язання США як резервну копію для підтримки вартості прив’язки. У випадку, якщо один із великих стейблкойнів на ринку зіткнеться з крахом або банкрутством, цим організаціям доведеться викупити ці облігації, щоб обробити власні викупи, що вплине на ринок казначейських зобов’язань.

Прасад заявив:

Великі обсяги викупів навіть на досить ліквідному ринку можуть викликати потрясіння на базовому ринку цінних паперів. І враховуючи, наскільки важливий ринок казначейських цінних паперів для ширшої фінансової системи США, я вважаю, що регулятори справедливо стурбовані.

Згідно з їхнім звітом, усі три найкращі стейблкойни мають велику кількість американських облігацій у своїх казначействах. Згідно зі звітами, опублікованими в листопаді, емітенти Circle, Tether і Paxos, емітенти трьох найкращих стейблкойнів на крипто-ринку, володітимуть казначейськими облігаціями США на суму близько 60 мільярдів доларів.

Положення про вхід

Хоча чітка нормативна база для стейблкойнів у США ще не створена для вирішення потенційних проблем, пов’язаних з їх крахом, регулювання може бути на горизонті. У грудні сенатор-республіканець Пет Тумі представив «Закон про прозорість резервів стейблкойнів і єдиний закон про безпечні транзакції 2022 року», також відомий як Закон про довіру, з метою регулювання операцій зі стейблкойнами, не перешкоджаючи інноваціям.

Крім того, нещодавно Комітет Палати представників Палати представників США з фінансових послуг створив «перший в історії» підкомітет з цифрових активів, фінансових технологій та інклюзії з наміром надати чіткі правила для екосистеми цифрових криптовалют, яка в майбутньому також може включати стейблкойни.

Ринок стейблкоїнів похитнувся у 2022 році, коли алгоритмічний стейблкоїн із п’ятірки найпопулярніших, UST, зазнав краху та збільшився з приблизно 10 мільярдів доларів у січні до лише 215 мільйонів доларів у грудні.

#tags

Circle , cnbc , cornell , Eswar Prasad , pat toomey , Paxos , стейблкойни , Tether , Treasuries , TRUST стейблкойн акт , облігації США , USDCБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024