Хеш-рейт біткойна досяг історичного максимуму

Хеш-рейт біткойна досяг історичного максимуму


Хеш-рейт біткойна досяг історичного максимумуУ світі криптовалют, Біткойн знову вразив світ, піднявшись до рівня швидкості хешування у 544 екзахешів на секунду (EH/s) у святковий день, що свідчить про ріст обчислювальної потужності цієї цифрової валюти.

За останній час мережа Біткойна спостерігала стрімкий ріст ціни, зростаючи на понад 150% у 2023 році. На перший погляд це може здатися доброю новиною, проте це створює проблеми для майнерів.

Чому важливий ріст швидкості хешування?

Швидкість хешування визначає безпеку мережі. Однак, збільшення хешрейту підвищує тиск на майнерів, які вже борються з падінням прибутковості.

Згідно із HashrateIndex, хеш-ціна (показник прибутковості) наразі складає 0,09 долара США за терахеш в секунду на день, що значно нижче за нещодавній максимум в 0,136 долара у грудні.

Проблема високих комісій та перевантаженості мережі

Високий тиск на комісії в мемпулах Біткойна та накопичення непідтверджених транзакцій стали причиною падіння прибутковості. Ця проблема триває понад рік, що призводить до підвищених витрат для майнерів і високих комісій для користувачів.


Хеш-рейт біткойна досяг історичного максимуму

Хоча дохід від комісій майнерів досягає історичних максимумів, вказуючи на піки хешрейту та складності, експерти не вважають це проблемою. Вони підкреслюють, що фундаментальні показники Біткойна залишаються стійкими та мережа захищеною.

Очікуване зменшення винагороди майнерів

Майбутнє зменшення винагороди з 6,25 до 3,125 може полегшити підвищені труднощі майнінгу. Зростаючий хешрейт сигналізує про підвищену безпеку мережі, що може стимулювати ринок.

Доходи майнерів і перспективи

У 2023 році майнери отримували у середньому 2 мільйони доларів США за день, а щоденний дохід від майнінгу в грудні досяг піку в 64 мільйони доларів США.

Ці показники вказують на значне зростання прибутків майнерів та активність на ринку криптовалют.

Ключові слова для статті: Біткойн Швидкість хешування Майнінг Криптовалюта Прибутковість майнінгу Хешрейт Комісії в мемпулах Непідтверджені транзакції SEC Винагорода за блок Екзахеш Технічний аналіз Біткойна Blockchain Ціновий аналіз Мережева безпека Фінансові ринки Графік ціни Біткойна Труднощі майнінгу Перевантаженість мережі МайнериБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024