Crypto Lender Genesis про банкрутство

Crypto Lender Genesis про банкрутство


Crypto Lender Genesis про банкрутствоКриптокредитор Genesis, дочірня компанія Digital Currency Group (DCG), подав заяву про банкрутство відповідно до глави 11. Подання було подано після позову, поданого Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). Genesis стверджує, що має «достатню ліквідність для підтримки поточних бізнес-операцій і сприяння процесу реструктуризації».

Заява про банкрутство Genesis

Genesis Global Holdco LLC, основна брокерська дочірня компанія венчурної компанії Digital Currency Group (DCG), оголосила в п’ятницю, що вона добровільно подала заяву про банкрутство відповідно до глави 11 до Суду США з банкрутства Південного округу Нью-Йорка.

Дві кредитні дочірні компанії компанії, Genesis Global Capital LLC і Genesis Asia Pacific Pte. Ltd., є частиною заяви про банкрутство, тоді як «інші дочірні компанії, залучені до деривативів, спотової торгівлі та депозитарного бізнесу, і Genesis Global Trading не включені до заяви та продовжують торговельні операції з клієнтами», — уточнюється в повідомленні.

«У рамках подання глави 11 компанія Genesis запропонувала дорожню карту виходу, включаючи план глави 11», — деталізувала компанія, додавши:

План передбачає подвійний процес у гонитві за продажем, збільшенням капіталу та/або трансакцією акціонування, яка дасть змогу компанії вийти під нову власність.

Дерар Іслім, тимчасовий генеральний директор Genesis, пояснив, що до подання заяви про банкрутство компанія намагалася «вирішити проблеми з ліквідністю», у тому числі викликані дефолтом криптохедж-фонду Three Arrows Capital (3AC) і крахом криптовалютної біржі. FTX. Іслім був призначений на свою посаду в серпні минулого року.

Genesis стверджує, що має в наявності понад 150 мільйонів доларів, які «забезпечать достатню ліквідність для підтримки поточних бізнес-операцій і полегшать процес реструктуризації». Компанія подала клопотання до суду у справах про банкрутство, «щоб забезпечити продовження повсякденних операцій у звичайному руслі». В оголошенні додається:

Погашення та надання нових позик у кредитному бізнесі залишаються призупиненими, а претензії розглядатимуться відповідно до процесу Розділу 11.

Відшкодування Gemini Заробіть інвесторам

За допомогою процесу реструктуризації під наглядом суду Genesis пояснила, що планує продовжити обговорення зі своїми кредиторами та материнською компанією DCG у надії досягти «цілісного рішення для свого кредитного бізнесу, яке, у разі досягнення, забезпечить оптимальний результат для клієнтів Genesis. і користувачів Gemini Earn».

Genesis і криптобіржа Gemini сварилися через програму кредитування криптовалюти Gemini Earn. Genesis заморозив зняття коштів у листопаді минулого року, утримуючи приблизно 900 мільйонів доларів США в інвесторських активах понад 340 000 інвесторів Gemini Earn.

Співзасновник Gemini Кемерон Вінклвосс заявив у Twitter у п’ятницю, що заява про банкрутство Genesis «є вирішальним кроком» на шляху до того, щоб клієнти Earn могли повернути свої активи. Однак він зазначив: «Вкрай важливо, що рішення про банкрутство Genesis не звільняє Баррі [Сілберта], DCG та будь-яких інших правопорушників від відповідальності», уточнюючи:

Ми готувалися подати прямий судовий позов проти Баррі, DCG та інших осіб, які поділяють відповідальність за шахрайство, яке завдало шкоди понад 340 000 користувачам Earn та іншим особам, ошуканим Genesis та його спільниками.

«Якщо Баррі та DCG не схаменуться і не зроблять справедливу пропозицію кредиторам, ми незабаром подамо позов проти Баррі та DCG. Ми також вважаємо, що Genesis, DCG і Barry, окрім зобов’язань кредиторам повернути всі їхні гроші, повинні надати їм пояснення. Суд у справах про банкрутство надає вкрай необхідний форум для цього», – підсумував співзасновник Gemini.

Минулого тижня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) стягнула з Gemini і Genesis Global Capital «за незареєстровану пропозицію та продаж цінних паперів роздрібним інвесторам через програму кредитування криптовалютних активів Gemini Earn».

#tags

Баррі Сілберт , Кемерон Вінклвосс , Gemini , Gemini EARN , банкрутство Genesis , банкрутство Genesis, заява про банкрутство Genesis , банкрутство Genesis Chapter 11, банкрутство Genesis Global Capital, банкрутство Genesis Global HoldcoБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024