Ціна біткойна впала на 3 тисячі доларів

Ціна біткойна впала на 3 тисячі доларів


Ціна біткойна впала на 3 тисячі доларівПоглиблене зниження цін на криптовалютному ринку: біткойн і альткойни втрачають позиції"

Ціна біткойна вражає спадом, розпочавши різке падіння на фоні спокійної торгової сесії. Упродовж кількох хвилин вартість BTC втратила понад 3000 доларів, опустившись нижче позначки у 42 тис. доларів.

За даними аналітичного ресурсу Coinglass, на ринку спостерігається значне зниження. Лише за останню годину було ліквідовано понад 100 мільйонів доларів тривалих позицій, а загальний обсяг ліквідацій за добу склав близько 141 мільйон доларів, переважна більшість з яких є довготерміновими.


Ціна біткойна впала на 3 тисячі доларів

Підвищена волатильність на ринку BTC також вплинула на альтернативні криптовалютні активи. Інші монети, зокрема Solana, Avalanche, Ripple, Ethereum, BNB та інші, втратили від 5% до 11% своєї вартості протягом доби.

Спад курсу криптовалют таких як Solana, Avalanche, Ripple, Ethereum, BNB, Polygon, Polkadot, Shiba Inu, Litecoin, Chainlink і Toncoin наразі порушує ринкову стабільність.

Після цих коливань, ціни Ethereum залишаються вище 2200 доларів, а BNB впав до 310 доларів.

Ключові слова: криптовалюта, ціна біткойна, альткойни, ринок криптовалют, волатильність, ліквідація позицій, Ethereum, BNB, Solana, Avalanche, Ripple, Polygon, Polkadot, Shiba Inu, Litecoin, Chainlink, Toncoin.Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024