CGMiner програма для майнінгу біткоінів

CGMiner програма для майнінгу біткоінів


CGMiner програма для майнінгу біткоінівCGMiner, розроблений у 2011 році, є однією з найстаріших програм для майнінгу біткоінів , і сьогодні він також дозволяє майніти інші криптовалюти, наприклад Dogecoin і Litecoin. Ця дуже гнучка платформа з відкритим вихідним кодом допоможе вам швидко розширити масштаби ваших операцій з видобутку корисних копалин, оскільки вона працює з різними параметрами обладнання.
 
CGMiner працює в інтерфейсі командного рядка, а не в графічному інтерфейсі. Це означає, що платформа має крутішу криву навчання, ніж деякі інші майнінгові платформи, але CGMiner залишається вибором для досвідчених користувачів, які розгортають різноманітні платформи та пристрої.
 
За допомогою CGMiner ви можете легко керувати майнінговими установками віддалено за допомогою команд з клавіатури, дозволяючи регулювати параметри пристроїв, наприклад швидкість вентилятора для охолодження.
 
CGMiner працює на Windows, Mac або Linux. Він сумісний з різними типами обладнання для майнінгу, включаючи спеціальні інтегральні схеми (ASIC), програмовані вентильні матриці (FPGA) і системи обробки графіки (GPU). Однак остання версія призначена лише для обладнання ASIC.
 


Більше схожих статей на тему:
Крипто Майнінг

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024