Bradesco запускає токенізацію активів

Bradesco запускає токенізацію активів


Bradesco запускає токенізацію активівBradesco, один із найбільших банків Бразилії, запускає токенізовані кредитні ноти в пілотному блокчейні

Bradesco, один із найбільших банків Бразилії та третій за величиною в усій Латамі, увійшов у світ криптовалют, випустивши свої перші токенізовані кредитні ноти. Операція, проведена в партнерстві з Bolsa OTC, призвела до токенізації майже 2 мільйонів доларів банківських кредитних нот, які також були розповсюджені Bradesco.

Bradesco, один із найбільших банків Бразилії та Латинської Америки, увійшов в еру криптовалюти, будучи однією з перших установ, які використовують технологію блокчейну у своїй діяльності в Бразилії. 13 січня 2023 року банк оголосив, що він токенізував першу партію банківських кредитних нот вартістю майже 2 мільйони доларів США в рамках пілотної програми з перевірки функціональності цих технологій.

Ця операція, яка, як стверджує Bradesco, є першою під наглядом і схваленням центрального банку країни, була проведена в партнерстві з Bolsa OTC і з використанням нормативної пісочниці, яка дозволяє фінансовим установам проводити такого роду тести за допомогою нових технологій.

Про важливість цього Едсон Морето, виконавчий директор Bradesco, заявив :

Ми продовжуємо працювати та тестувати переваги технології блокчейн, використовуючи її інноваційну екосистему Inovabra, щоб нові операції стали доступними для наших клієнтів.

Бізнес токенізації активів

Деякі аналітики вважають токенізацію активів, процес представлення активів реального світу в блокчейнах, наступним кроком у розвитку ринкових технологій. Ця технологія може стати трендом для переговорів на фінансових ринках у майбутньому, у звіті , опублікованому в грудні BCG і ADDX, передбачається, що до 2030 року вона стане бізнес-можливістю вартістю 16 трильйонів доларів.

Bradesco є другим банком у Бразилії, який наразі експериментує з токенізацією та токенізованими активами. Першим це зробив Itau Unibanco, який ще в липні провів серію тестів токенізації, випустивши активи співробітникам і клієнтам банку.

У той час Itau також оголосив про створення власного підрозділу токенізації, який буде зосереджений на пропонуванні послуг токенізації клієнтам, що дозволить їм токенізувати та продавати ці активи за допомогою платформи, створеної та контрольованої банком.

Згідно з місцевими джерелами, у майбутньому більше банків також включатимуть токенізацію як частину свого портфеля послуг. Багато з цих установ очікували схвалення нещодавнього закону про криптовалюту, ухваленого в грудні, щоб мати чітку панораму питань відповідності, щоб пропонувати ці послуги токенізації.

#tags

ADDX , Asset , BCG , Blockchain , Bolsa OTC , bradesco , Бразилія , Центральний банк Бразилії , Edson Moreto , itau , токенізаціяБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023