Bithumb платитиме клієнтам за перебої

Bithumb платитиме клієнтам за перебої


Bithumb платитиме клієнтам за перебоїКорейський суд зобов’язує Crypto Exchange платити клієнтам, які постраждали від збою обслуговування

Верховний суд Південної Кореї залишив у силі рішення Bithumb, найбільшої в країні криптовалютної біржі, про відшкодування збитків більш ніж ста клієнтам, які подали позов, стверджуючи, що вони зазнали фінансових збитків внаслідок збою в роботі біржі.

Верховний суд Південної Кореї виніс остаточне рішення у справі про збій роботи Bithumb, найбільшої в країні біржі криптовалют, повідомляє Yonhap.

Суд зобов’язав Bithumb виплатити збитки на загальну суму 251,4 мільйона вон (203 120 доларів США) 132 інвесторам, які подали позов проти оператора криптообміну після збою служби, повідомили чиновники в п’ятницю.

Позивачі стверджували, що вони зазнали фінансових збитків через різке падіння цін на ряд криптовалют, таких як біткойн-кеш ( BCH ) і ethereum classic ( ETC ), 12 листопада 2017 року, коли стався збій у роботі сервісу. Згідно з позовом, під час перерви в роботі сервісу середня кількість замовлень на годину подвоїлася, що призвело до значного сповільнення потоків транзакцій.


Bithumb платитиме клієнтам за перебої

Діаграма цін BCH показує стрибок ціни 12 листопада 2017 року. Окружний суд спочатку виніс рішення на користь Bithumb проти інвесторів. Однак згодом це рішення було скасовано апеляційним судом, який зобов’язав Bithumb виплатити збитки в розмірі від 8000 до 8 мільйонів вон кожному з 132 інвесторів. У четвер Верховний суд залишив це рішення без змін.

На думку суду апеляційної інстанції:

Тягар або вартість технологічних збоїв має нести оператор послуг, а не користувачі послуг, які сплачують комісію за послугу.

#tags

Bithumb , збій служби Bithumb , корейський суд , корейський верховний суд , Південна Корея , південнокорейська криптовалютна біржа , південнокорейська криптовалютна біржаБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2023