Bitget став темною конячкою та заробив частку

Bitget став темною конячкою та заробив частку


Bitget став темною конячкою та заробив частку2022 рік був одним із найгірших у криптоіндустрії, коли відбувся крах Terra LUNA, Celsius і FTX, що, як наслідок, знищило з крипторинку понад 2 трильйони доларів. Однак темною конячкою перед обличчям цих потворних подій стала криптобіржа – Bitget.

Незважаючи на труднощі на ринку, Bitget зростав у всіх аспектах; компанія досягла великих успіхів у розбудові нашої команди, бренду та бізнесу за останні 12 місяців під час криптовалютної зими. У 2022 році біржа вперше розширила свої послуги на глобальний ринок Web3. Завдяки цим зусиллям швидкість її бізнесу зашкалила, що зробило її однією з бірж, що найшвидше розвиваються, і має найкращий бізнес-імпульс.

Серед ключових напрямків розвитку компанії:

Піднявшись у діаграмі, біржа потрапила до 3-ї найкращої біржі згідно зі звітом Boston Consulting Group з точки зору обсягу торгівлі криптовалютними деривативами.

Згідно з останнім звітом TokenInsight, ринкова частка Bitget на ринку деривативів зросла з 3% до 11% після краху FTX

Понад 300% збільшення загального обсягу транзакцій завдяки популярності продуктів для торгівлі копіями Чисельність персоналу зросла з ледве 200 осіб на початку 2022 року до понад 1100 співробітників у січні 2023 року Став ексклюзивним партнером з криптовалютного обміну з Ліонелем Мессі Дивлячись на цифри

Раніше компанія зосереджувалася на обслуговуванні клієнтів лише з кількох азіатських країн. Однак до кінця 2022 року біржа залучила понад 8 мільйонів користувачів у понад 100 країнах, а також у Туреччині, Південно-Східній Азії, Латинській Америці та Європі.

Загальний обсяг транзакцій Bitget збільшився більш ніж на 300% із понад 4,2 мільйонами прибуткових операцій. Дані платформи в ланцюжку показують, що понад 100 000 трейдерів поділилися прибутком у розмірі понад 9,7 мільйона доларів США за допомогою її продуктів копіювання.


Bitget став темною конячкою та заробив частку

Згідно з останніми даними, оприлюдненими у звіті TokenInsight, частка Bitget різко зросла з 3% до 11% після краху колишньої другої за величиною біржі FTX, яка відзначила найбільше зростання частки ринку в секторі криптовалютних деривативів. На кінець 2022 року загальний щоденний відкритий інтерес 10 найкращих бірж знизився на 27,1% порівняно з січнем і на 41% порівняно з піком у квітні того ж року. Серед бірж лише Bitget досяг значного збільшення відкритого інтересу з 841 мільйона доларів до 3,74 мільярда доларів, що становить загальне зростання на 344%.

Незважаючи на ведмежий ринок, біржа досягла цих численних цифр, коли деякі інші гравці галузі збанкрутували. Bitget перевершив галузеву тенденцію, оскільки зробив чотири речі правильно. v 1. Визначена торгівля копіями

Платформа протягом останніх чотирьох років вдосконалювала свою інфраструктуру та продукти для копіювання, щоб забезпечити найвидатніший досвід соціальної торгівлі.

One-click Copy Trade, флагманський продукт для соціальної торгівлі, який дозволяє клієнтам автоматично виконувати операції, відстежуючи замовлення та стратегії від досвідчених трейдерів за їхнім вибором, творить чудеса для свого бізнесу та користувачів. На біржі багато трейдерів переміщували кошти з інших провідних криптобірж на Bitget, щоб насолоджуватися простотою копіювання.

Функція One-click Copy Trade спростила весь процес криптовалютної торгівлі одним клацанням миші, усунувши людські помилки під час коливання цін і забезпечивши гарну відправну точку для всіх, щоб почати гру.

У 2022 році компанія запустила Bitget Insights і Strategy Plaza, де користувачі можуть знайти більше способів максимізації своїх прибутків. Ці функції на сайті допомагають користувачам вибрати найприбутковіші методи торгівлі для підписки.

Інноваційні продукти для торгівлі копіями та сервіси соціальної торгівлі є основними атрибутами Bitget і зробили Bitget найбільшою платформою для торгівлі криптовалютами.

2. Захист і безпека для користувачів

Компанія також вжила багатьох заходів безпеки, щоб користувачі могли торгувати з легкістю та комфортом, про що свідчить наступне:

За останні чотири роки Bitget майже досяг нуля аварій, незважаючи на різні ринкові умови. Цей подвиг став неминучим результатом денного та нічного моніторингу та постійного вдосконалення нашої ІТ-системи та системи безпеки за останні чотири роки. В результаті біржа встановила чи не один з найкращих рекордів в галузі.

Bitget також запустив 300-мільйонний фонд захисту, який компанія пообіцяла не вилучати протягом наступних трьох років у разі надзвичайної ситуації. Проте за чотири роки роботи платформи жодного надзвичайного випадку не спостерігалося.

Сторінка відстеження Merkle Tree Proof of Reserves щомісяця оновлює наш знімок, забезпечуючи співвідношення резервів коштів клієнтів 1:1. Bitget також розробив інструмент із відкритим кодом «Merklevalidator», доступний на GitHub. Цей ресурс розкриває наші онлайн-дані на сторонніх платформах, таких як Nansen, CoinGecko тощо, а також надає користувачам інструмент для перевірки інформації про резерви своїх облікових записів.

3. Рівний пріоритет для роздрібних інвесторів

Компанія постійно дотримується філософії ставлення роздрібних користувачів на перше місце, протиставляючись багатьом подібним компаніям у галузі, оскільки найбільше цінують інституційних та VIP-користувачів. Але Bitget більш охоче обслуговує роздрібних користувачів, тому, розробляючи атрибути продукту, механізми захисту інтересів і порогові значення продукту, компанія завжди враховує роздрібних користувачів.

У Bitget роздрібні клієнти отримують кращі послуги та вигідніші тарифи. Компанія вважає, що роздрібні інвестори є важливим рушієм розвитку криптоіндустрії, яка дуже відрізняється від традиційних фінансів.

4. Тісна співпраця з впливовими особами

За останні чотири роки Bitget накопичив високовмотивованих ключових лідерів думок (KOL) і афілійованих осіб, а також має мережу з понад 100 000 близьких партнерів KOL по всьому світу.

Компанія була найбільш дружньою платформою для KOL і Key Opinion Consumers (KOC) у галузі. Разом із цими впливовими особами компанія поширює серед користувачів найпрофесійніші торгові стратегії та високоякісний контент.

Соціальна торгівля є однією з важливих частин системи Bitget. Компанія знайшла чіткий шлях розвитку, який відповідає характеристикам платформи та залишається цілеспрямованим. Тому, хоча багато досягнень проявилися лише цього року, це дійсно результат безперервних зусиль команди протягом останніх чотирьох років.

Поради для колег-будівельників на ведмежому ринку

Створіть продукт із відмінними якостями та станьте лідером у цій галузі: людей природно тягне до номер один у галузі з усіх правильних причин. Безпека та захист є найважливішим аспектом блокчейн-бізнесу. Переконайтеся, що їхні кошти завжди належать користувачам і їх можна вивести за запитом. Таким чином кожен бажає зберігати активи разом із продуктом.

Будь-яке бізнес-рішення має прийматися з точки зору споживача. Наприклад, продукт, який надає користувачам переваги та реальні сценарії використання, зрештою досягне успіху, оскільки користувачі природно залишатимуться.

Бачення MD для криптоіндустрії у 2023 році

«Оскільки макроліквідність продовжує впливати на крипторинок, очікується, що стрибок процентної ставки поступово сповільниться у 2023 році. Хоча ми не впевнені, коли відбудеться зниження процентної ставки, вплив ФРС на макроліквідність також продовжить впливати на очікування інвесторів щодо ринку криптовалют.

Крім того, очікується, що кількість заблокованих позицій у DeFi у 2023 році буде повільно зростати. Незважаючи на падіння вартості популярних блокчейн-токенів, кількість активних користувачів і нових адрес гаманців у таких мережах, як Polygon, Ethereum і BSC, залишилася. на підйомі.

Оскільки все більше «блакитних фішок» DeFi поступово трансформується в інфраструктуру екосистеми, очікується, що обсяг блокування та TVL DeFi продовжуватимуть зростати у 2023 році. Тому я з нетерпінням чекаю, як це буде відбуватися у 2023 році!

Сподіваюся, моя промова надихнула індустрію та додала впевненості. Якщо Bitget все ще може досягти стабільного зростання на ведмежому ринку, інші компанії можуть досягти того ж. Отже, ми разом побудуємо галузь із здоровою конкуренцією та постійним зростанням бази користувачів!»Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2023