Binance запускає розрахунки поза біржею

Binance запускає розрахунки поза біржею


Binance запускає розрахунки поза біржеюBinance запускає рішення для розрахунків поза біржею «Binance Mirror» для інституційних клієнтів

Найбільша біржа криптоактивів за світовим обсягом торгівлі Binance оголосила, що її депозитарний бізнес запустив рішення для розрахунків поза біржею для інституційних клієнтів. Завдяки цьому рішенню установи можуть заблокувати певну кількість криптовалюти за допомогою кваліфікованого гаманця холодного зберігання, а активи будуть відображені на їхньому біржовому рахунку Binance із балансом 1:1.

Binance Mirror надає інституційним інвесторам доступ до ліквідності через активи, які зберігаються в холодних складах

У понеділок Binance оголосила про запуск позабіржового розрахункового рішення під назвою «Binance Mirror». По суті, інституційні інвестори можуть заблокувати заставу, підключивши свій кваліфікований холодний гаманець до Binance Custody. Потім активи можна віддзеркалити на їх обліковому записі біржі Binance.

Binance зазначає, що активи в холодному сховищі зберігатимуться в безпеці, поки дзеркальна позиція залишається відкритою на біржі Binance, яку можна розрахувати в будь-який час. Криптобіржа також уточнила, що активи, які зберігаються в Binance Mirror, «становлять понад 60% усіх активів, забезпечених Binance Custody». Біржа повідомила, що Binance Mirror зазнала значного зростання протягом останнього кварталу 2022 року.

Використовуючи дзеркальний сервіс, інституційні інвестори отримують доступ до ряду продуктів на біржі Binance, а також до «інституційних VIP-позик». Афіна Ю, віце-президент Binance Custody, пояснила, що установи шукають першокласну безпеку, а також «високу ліквідність, яку пропонує Binance Exchange».

«Ми витратили більшу частину минулого року на вдосконалення його операцій, щоб допомогти нашим клієнтам розблокувати ліквідність їхніх активів, які зберігаються в нашому холодильному сховищі», — йдеться в заяві віце-президента Binance Custody у понеділок. «Ми дуже раді тому, де ми знаходимося сьогодні, і не можемо дочекатися, щоб представити наші майбутні нові функції, які ще більше підвищать функціональність Binance Mirror».

Запуск Binance Mirror відбувся після того, як біржа отримала дозвіл у семи країнах Європейського Союзу. На початку 2023 року компанія також нещодавно приєдналася до асоціації сертифікованих спеціалістів із санкцій. Дочірня компанія Binance, Binance Custody, була запущена в грудні 2021 року та пропонує окремі облікові записи та системи гаманців.

#tags

1:1 , Рахунок , Афіна Ю , Баланс , Binance , Binance Custody , Binance Exchange , Binance Mirror , бізнес , Клієнти , холодний , застава , Криптоактив , зберігання , Обмін , Глобальний , зростання , інституційний , інституційні VIP-позики , Ліквідність , блокування , дзеркальний , позабіржовий ,продукти , кваліфіковані , безпека , розрахунки , рішення , зберігання , торгівля , обсяг , гаманецьБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024