Binance для трейдерів Cardano і Dogecoin

Binance для трейдерів Cardano і Dogecoin


Binance для трейдерів Cardano і DogecoinНайбільша криптовалютна біржа розширює можливості маржинальної торгівлі"

Binance, провідна криптовалютна платформа, в рамках своєї програми Cross Margin розширила спектр торгових пар, включивши 10 нових активів. Серед них ADA та DOGE, які потрапили до списку після їх додавання у програму ізольованої маржі.

Цей крок від Binance може вплинути на ліквідність та обсяги торгів з цими активами, змінюючи ринкову волатильність. Наприклад, активи такі, як DOGE, LINK, AVAX, залишилися стабільними, тоді як Polygon (MATIC) показав невеликий ріст ціни.

Поміж додаванням нових пар, Binance також проводить операційні коригування, видаляючи певні торгові пари з біржі. Останнім часом це відбулося з 11 спотовими торговими парами, які були сконцентровані на британському фунті. Це рішення впливає на ліквідність та може мати наслідки для ринкової динаміки активів.


Binance для трейдерів Cardano і Dogecoin

Зміни на біржі можуть суттєво вплинути на курс та обсяги торгів обраними активами. Наприклад, Solana (SOL) за останні дні показав ріст ціни, досягаючи 20-місячного максимуму.

Ключові слова: Binance Криптобіржа Cross Margin ADA DOGE Маржинальна торгівля Ліквідність ринку Обсяги торгів Ринкова волатильність Торгові пари Polygon (MATIC) Операційні коригування Спотові торгові пари Британський фунт Вилучення активів Ринкова динаміка Solana (SOL) Курс криптовалют Ріст ціни Ліквідність активівБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024