8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023

8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023


8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023Біткойн-крани — це безкоштовний безглуздий спосіб заробити невеликі суми криптовалюти. Загалом вони привабливі для людей із відносно низьких доходів, оскільки сума, яку ви можете заробити навіть на найприбутковіших криптовалютних кранах, набагато нижча за 1 долар США на годину.

Однак є набагато кращі способи заробити гроші за допомогою криптовалюти, найпростіший із яких – зареєструватися на Kraken , нашій криптовалютній біржі №1 (доступна в усьому світі). Kraken не стягує комісій за торгівлю та має надзвичайно вузькі спреди ( 0,16% ), і протягом обмеженого часу ви можете отримати бонус за реєстрацію в розмірі 10 доларів США , натиснувши посилання вище.
Які найкращі биткойн-крани?

1. BitcoinkerBitcoinker — найкращий загалом


8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023

Bitcoinker — це безкоштовний криптографічний кран, який пропонує криптовалюту в обмін на проходження простих CAPTCHA. Ви можете заробляти сатоші кожні 15 хвилин, розгадуючи CAPTCHA тут, на Bitcoinker, що робить його одним із найбільш високооплачуваних біткойн-кранів.

Середня винагорода в Bitcoinker становить приблизно 7 сатоші, плюс Bitcoinker сплачує 10% відсотка на всі криптовалютні депозити. Якщо ви користуєтеся Bitcoinker протягом тривалого часу, ви також матимете право на бонуси за вислугу років до 30% , що ще більше збільшить ваші прибутки.

Мінімальна сума, яку ви можете зробити з Bitcoinker, становить 20 000 сатоші , причому виведення коштів здійснюється миттєво на обраний вами мікрогаманець.

Особливості

15-хвилинний таймер відновлення дозволяє швидко заробити криптовалюту

Бонуси за вислугу років до 30% роблять Bitcoinker більш прибутковим, чим довше ви ним користуєтеся

10% відсотків на криптовалютні депозити, найвищі в галузі

Тип пропозиції CAPTCHA

Таймер відновлення криптовалюти 15 хвилин

Мінімальне виведення 20 000 сатоші

Відсотки за депозитами 10%

Найкраще для

Кожен, хто шукає простий кран BTC, який дозволяє легко та швидко заробляти криптовалюту.


2. FreeBitcoin


8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023

FreeBitcoin — це криптовалютний кран, який дозволяє користувачам грати в гру з випадковим розіграшем чисел і заробляти біткойни раз на годину. FreeBitcoin простий у використанні, а погодинні призи можуть сягати 200 доларів США (хоча шанси виграти ці великі призи надзвичайно малі). Перш ніж ви зможете почати малювати та заробляти кошти на FreeBitcoin, вам потрібно налаштувати біткойн-гаманець, куди ви зможете надсилати свої прибутки.

Користувачі заробляють 4,08% річних відсотка на свої депозитні біткойни за допомогою FreeBitcoin, і ви також можете заробляти, граючи в ігри, беручи участь у лотереях і заповнюючи опитування.

FreeBitcoin пропонує 50% комісійних від будь-яких виграшів друзів, яких ви запрошуєте на сайт, що робить його однією з найприбутковіших програм рефералів для криптовалютних кранів, доступних сьогодні.

особливості

60-хвилинний таймер відновлення

Отримуйте 4,08% річних відсотка на свої криптовалютні депозити

Добре оцінені програми для Android та iOS

Реферальна програма пропонує 50% комісії від заробітку вашого друга Безкоштовна щотижнева лотерея

Тип пропозиції Кидок, множник, лотерея

Таймер відновлення криптовалюти 60 хвилин

Мінімальне виведення 50 000 сатоші

Відсотки за депозитами 4,08%

Найкраще для

Кожен, хто шукає шанс виграти криптовалютний приз високого номіналу.


3. Cointiply


8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023

Cointiply — це безкоштовний криптографічний кран, запущений ще в 2018 році, який платить користувачам за заповнення опитувань, перегляд відео та натискання на рекламу. Cointiply виплачує в середньому 200 сатоші за дію з 60-хвилинним таймером відновлення , те ж саме FreeBitcoin і BestChange.

Користувачі можуть отримувати свої криптовалютні винагороди в біткойнах (BTC) або доджкойнах (DOGE), а ви можете заробляти ще більше, спілкуючись з іншими користувачами та запрошуючи друзів.

Також існує ставка винагороди 5%, якщо ви зберігаєте свою криптовалюту у своєму гаманці на сайті після того, як її придбали.

особливості

Підтримує Bitcoin і Dogecoin

Виплачує в середньому 200 сатоші за активність, що більше, ніж у багатьох інших кранів

5% відсотка, сплаченого на криптохолдинги

Тип пропозиції Опитування, відео, ігри

Таймер відновлення криптовалюти 60 хвилин

Мінімальне виведення 35 000 сатоші

Відсотки за депозитами 5%

Найкраще для

Cointiply, виконуючи низку простих завдань.

БОНУС: як заробити набагато більше, ніж на криптовалютних кранах Якщо ви хочете заробити набагато більше грошей, ніж будь-коли за допомогою крипто-крана, відкрийте рахунок у Kraken , нашій криптобіржі №1 (доступна в усьому світі). Kraken не стягує комісій за торгівлю та має надзвичайно вузькі спреди ( 0,16% ), і протягом обмеженого часу ви можете отримати бонус за реєстрацію в розмірі 10 доларів США .


4. Faucet Crypto


8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023

Faucet Crypto — це криптовалютний кран, який вирізняється широким спектром криптовалют, які він дозволяє користувачам заробляти, зі списком із понад 20 монет на сьогодні.

Користувачі Faucet Crypto можуть заробляти монети кожні 25 хвилин, беручи участь в опитуваннях, переглядаючи відео або просто натискаючи кнопку «Подати запит» на веб-сайті. Ви також можете підвищити свій рівень, щоб збільшити свої прибутки, і ви отримаєте 20% комісії від усіх доходів за весь період від будь-яких рефералів.

Faucetcrypto має понад 1,5 мільйона зареєстрованих користувачів і з моменту запуску обробив понад 4 мільйони знятих коштів . Він стягує комісію за зняття 100 сатоші, що незначно, але все ж варто згадати.

особливості

20+ криптовалют, доступних для заробітку

Заробляйте більше, підвищуючись у рейтингу Faucet Crypto 20% комісії з усіх рефералів, що досить щедро

Тип пропозиції Опитування, відео, реклама

Таймер відновлення криптовалюти 25 хвилин

Мінімальне виведення 1500 сатоші

Відсотки за депозитами N/A

Найкраще для

Будь-хто, хто шукає криптографічний кран, який виплачує менш популярні альткойни.


5. Блокчейн-покер


8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023

Blockchain Poker — це безкоштовна онлайн-гра та криптографічний кран, який дозволяє вам вигравати реальні біткойни під час гри за одним столом у безлімітний техаський холдем. Гравці можуть почати грати в Blockchain Poker, не вносячи біткойнів, оскільки нові користувачі отримують безкоштовні сатоші для початку.

Blockchain Poker не вимагає від користувачів реєстрації або входу, тому ви можете грати повністю анонімно.

Якщо ваш баланс Satoshi впаде нижче 50, вам буде запропоновано зняти кошти. Ви можете збільшувати сатоші у своєму обліковому записі до 100 кожні 30 хвилин, якщо це станеться.

особливості

Дозволяє користувачам заробляти криптовалюту, граючи в покер

Без мінімальних інвестицій

Обліковий запис не потрібен

Виплачується 3 різними крипто-токенами (Bitcoin, Bitcoin Cash і Bitcoin SV) Тип пропозиції Гра

Таймер відновлення криптовалюти 30 хвилин

Мінімальне виведення 100 000 сатоші

Комісія за зняття N/A

Найкраще для

Люди, яким подобається грати в покер і водночас хочуть заробляти біткоіни.


6. SatoshiLabs


8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023

SatoshiLabs — це безкоштовний біткойн-кран, який виплачує від 10 до 30 сатоші кожні п’ять хвилин. Ви заробляєте гроші, виконуючи прості дії, відвідуючи короткі посилання та заповнюючи опитування, і вони планують додати веб-майнінг у майбутньому.

Платформа також має реферальну програму, у якій вони платять 20% комісійних за винагороди кранів, зароблені друзями, і 10% комісійних за пропозиції на стінах.

Майте на увазі, що це не SatoshiLabs, які створили апаратний гаманець Trezor .

особливості

5-хвилинний таймер відновлення, найкоротший у галузі

20% реферальної комісії для друзів

Тип пропозиції Опитування

Таймер відновлення криптовалюти 5 хвилин

Мінімальне виведення 5000 сатоші

Відсотки за депозитами N/A

Найкраще для

Кожен, хто шукає кран BTC, який виплачує швидко та регулярно.


7. Роллеркойн


8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023

Роллеркойн — це крипто-кран, який гейміфікує майнінг криптовалют. З RollerCoin ви створюєте піксельного майнінг персонажа та берете участь у міні-іграх, щоб підвищити свою потужність майнінгу.

Чим більше майнерів приєднається до вашого пулу, тим вища ймовірність того, що ви отримаєте виплату. Швидкість виплат визначається загальною потужністю майнінгу пулу (EH/с хешів за секунду), а також «потужністю» вашого персонажа. Кожні 10 хвилин блок Bitcoin ділиться між активними учасниками.

Ви можете щодня виводити свої прибутки в Bitcoin (BTC) , Ethereum (ETH) і Dogecoin (DOGE) . RollerCoin виплачує користувачам 25% реферального бонусу за біткойни, видобуті будь-якими друзями, яких ви запрошуєте на платформу, а також 15% від будь-яких покупок, які вони роблять.

особливості

Дозволяє заробляти криптовалюту, граючи в аркадні міні-ігри

Щоденне виведення коштів у Bitcoin, Ethereum і Dogecoin

10-хвилинний таймер відновлення, один із найшвидших серед усіх криптовалютних кранів

25% реферальних комісій

Дозволяє заробляти більше криптовалюти, покращуючи персонажа Роллеркойн

Тип пропозиції Гра

Таймер відновлення криптовалюти 10 хвилин

Мінімальне виведення 10 000 сатоші

Відсотки за депозитами N/A

Найкраще для

Усім, хто шукає гейміфікований криптографічний кран.


8. FaucetPay


8 найкращих free Bitcoin крипто кранів 2023

FaucetPay — це безкоштовний біткойн-кран, який підтримує понад 100 різних криптовалют, і користувачі можуть виводити свої прибутки на різноманітні гаманці. FaucetPay було засновано в Естонії в 2018 році і сьогодні має понад 2 мільйони зареєстрованих користувачів.

Користувачі FaucetPay можуть заробляти криптовалюту різними способами, включаючи опитування, стіни пропозицій, ігри та рекламу з оплатою за клік. Однією з менш привабливих речей у FaucetPay є комісія за зняття коштів у розмірі 7000 сатоші, що змушує деяких користувачів працювати з іншим крипто-краном.

особливості

Заробляйте невеликі суми криптовалюти за допомогою ігор, опитувань, стін пропозицій і реклами з оплатою за клік

Підтримує понад 100 різних криптовалют

Виводьте свою криптовалюту на різноманітні гаманці

Тип пропозиції Опитування, стіни пропозицій, ігри

Таймер відновлення криптовалюти 5 хвилин

Мінімальне виведення 9000 сатоші

Відсотки за депозитами N/A

Найкраще для

FaucetPay — хороший варіант для користувачів, які шукають особливо зручну платформу.

Ось короткий перелік усіх цих змішувачів поруч:

Крипто кран Таймер відновлення Мінімальне виведення br />

Bitcoinker 15 хвилин 20 000 сатоші Bitcoinbr />
FreeBitcoin 60 хвилин 50 000 сатоші Bitcoinbr />
Cointiply 25 хвилин 1500 сатоші Bitcoin, Dogecoinbr />
Кран Крипто 40 хвилин 30 000 сатоші Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoinbr />
Блокчейн покер 30 хвилин 100 000 сатоші Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SVbr />
Лабораторії Satoshi 5 хвилин 5000 сатоші Bitcoinbr />
Роллеркойн 10 хвилин 10 000 сатоші Bitcoin, Ethereum, Dogecoinbr />
FaucetPay 5 хвилин 9000 сатоші Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Ripple, Tron

Що таке криптографічний кран?

Криптовалюта — це онлайн-платформа, де користувачі виконують прості завдання , щоб заробити дуже невеликі суми криптовалюти. Зазвичай ви заробляєте 1-10 сатоші за виконане завдання, хоча це залежить від конкретного біткойн-крану, з яким ви працюєте. Один сатоші дорівнює 0,00000001 BTC, що за сьогоднішніми цінами становить близько 0,0003 доларів США. Це означає, що ви заробляєте крихітні частки пенні за кожну свою дію.

З більшістю криптографічних кранів дії, які вам потрібно виконувати, є бездумними та повторюваними. Як правило, це швидко й легко зробити, наприклад розгадувати CAPTCHA , грати в ігри та переглядати відеорекламу . Ви отримаєте свої сатоші після виконання завдання.

Криптовалюти, які ви заробляєте на криптовалютних кранах, зазвичай надсилатимуться на сторонній мікрогаманець після того, як ви виконаєте достатньо завдань. Коли ви реєструєтеся в біткойн-крані, кран створить для вас мікрогаманець, тому вам не потрібно турбуватися про створення власного, перш ніж почати.

Мікрогаманець, який ви отримаєте зі свого криптографічного крана, працює подібно до типового криптогаманця. Коли ви будете готові зняти свої прибутки, вам потрібно буде перевести їх із мікрогаманця крана в окремий криптовалютний гаманець, яким ви керуєте.

Як я можу використовувати криптографічний кран? Використання криптовалютних кранів — чудовий спосіб заробити криптовалюту без необхідності інвестувати гроші наперед. Змішувачі біткойнів також є ідеальним способом почати роботу для людей, які тільки починають знайомитися зі світом криптовалют, оскільки вони можуть дізнатися про різні монети та про те, як працюють транзакції, використовуючи змішувач.

Окрім того, що вони безкоштовні, багато криптографічних кранів пропонують бонуси або нагороди за лояльність за постійне використання протягом тривалого часу. Це означає, що користувачі, які дотримуються певного крана, можуть заробити більше, ніж ті, хто використовує його спорадично.

Деякі криптокрани, в тому числі багато з тих, що згадані вище, також пропонують реферальні програми, де користувачі можуть заробляти додаткову криптовалюту, залучаючи друзів і членів сім’ї. Ставки рефералів, як правило, коливаються від 10% до 25% монет, які заробляють ваші реферали, що означає, що ви можете заробляти пасивно, навіть якщо самі припините користуватися краном.

Як криптографічні крани заробляють гроші? Криптокрани заробляють гроші різними методами, зокрема:

Дохід від реклами : багато криптографічних кранів показують рекламу на своїх веб-сайтах або в процесі заявки на кран. Вони отримують дохід, співпрацюючи з рекламними мережами або безпосередньо з рекламодавцями, які платять за розміщення реклами. Кожного разу, коли користувач відвідує кран і взаємодіє з рекламою, власник крана отримує частину доходу від реклами. Стіни пропозицій і опитування : деякі криптокрани співпрацюють із постачальниками стін пропозицій або платформами опитувань, де користувачі можуть заповнювати пропозиції, опитування чи інші завдання в обмін на додаткові винагороди. Самі біткойн-крани отримуватимуть комісію за кожну виконану пропозицію чи опитування.

Інтеграція азартних ігор і азартних ігор : деякі криптографічні крани включають ігри або елементи азартних ігор, як-от ігри в кості, лотереї або ігри в стилі казино. Ці ігри можуть мати вбудовані переваги або шанси, які сприяють власнику крана, забезпечуючи прибуток у довгостроковій перспективі.

Преміум-функції та оновлення : змішувачі можуть пропонувати преміум-функції або членство, які користувачі можуть придбати за додаткові переваги, швидші вимоги або більші винагороди. Ці оновлення приносять дохід власнику крана.

Спонсорований вміст : криптопроекти або компанії можуть платити кранам за просування своїх токенів або послуг. Це може включати розміщення спонсорованого вмісту, проведення розіграшів чи конкурсів або пропонування ексклюзивних винагород, пов’язаних зі спонсорованим проектом.

Хоча криптографічні крани дають користувачам можливість заробляти невеликі суми криптовалюти, ви можете заробити надзвичайно мало. Змішувачі розподіляють лише частину свого доходу між користувачами як винагороду, що означає, що вони можуть продовжувати працювати до тих пір, поки реклама на їхньому сайті приносить більше доходу, ніж вони платять користувачам.

На що звернути увагу в криптографічному крані Існує кілька відмінностей між криптокранами, тому вам слід ретельно обдумати, який з них використовувати. Є певні речі, які допоможуть вам вирішити, який криптографічний кран ідеально підходить для вас.

Сума платежу : більшість кранів BTC виплачують невелику суму сатоші, як правило, від 50 до 500. Хоча це може здатися невеликим, ви можете заробити більше, граючи в ігри та запрошуючи друзів. Таймер : це проміжок часу, який вам потрібно чекати між отриманням винагороди з крана. Більшість варіюється від п’яти хвилин до години: якщо ви хочете максимізувати свою винагороду, виберіть кран із коротким таймером. Таким чином ви можете частіше вимагати винагороди. Підтримувані способи виведення : зазвичай ви можете виводити свої прибутки на мікрогаманець, а потім переказувати їх у свій біткойн-гаманець. Майте на увазі, що деякі змішувачі вимагають від користувачів пройти перевірку KYC перед виведенням коштів, тому ознайомтеся з усіма положеннями та умовами, перш ніж реєструвати обліковий запис. Мінімальний ліміт зняття : це сума, яку ви повинні мати у своєму обліковому записі, перш ніж ви зможете вивести її на біткойн-гаманець. Більшість кранів мають мінімальний ліміт зняття коштів, але деякі ні. Якщо ви прагнете швидко й легко перевести свої винагороди, переконайтеся, що кран має низький мінімум для зняття коштів. Реферальна програма : хороша реферальна програма може допомогти вам отримати більше винагород. Шукайте кран, який пропонує відсоток від того, що заробляють ваші реферали, або такий, який присуджує бонус Сатоші за кожного нового користувача, якого ви запрошуєте. Як заробити більше на криптовалютних кранах Є кілька способів збільшити ваші прибутки, використовуючи криптографічні крани:

Використовуйте кілька змішувачів : оскільки змішувачі мають таймери відновлення, які обмежують частоту отримання прибутку, використання кількох змішувачів збільшує частоту та суму виплат, які ви отримуєте. Це також зменшує ризики, пов’язані з використанням одного крана. Залучайте нових користувачів : залучаючи інших до кранів за допомогою вашого унікального реферального посилання, ви можете заробляти відсоток від їхніх виплат. Рекламуйте своє реферальне посилання на платформах соціальних мереж і онлайн-форумах, щоб максимізувати свої прибутки.

Встановіть таймер : важливо стежити за таймерами відновлення на різних кранах. Установивши таймер, ви можете вимагати свої прибутки, щойно закінчиться період відновлення, гарантуючи, що ви не пропустите потенційні винагороди. Однак навіть із цими порадами важко заробити більше, ніж кілька копійок на годину, тому ми рекомендуємо натомість отримати ваш бонус за реєстрацію в розмірі 10 доларів США .

Ризики, пов’язані з використанням криптографічних кранів Є два основні ризики, пов’язані з використанням криптографічного крана: шахрайство та віруси.

Шахрайство : існують шахрайські веб-сайти, які видають себе за законні крани, але насправді вони створені для викрадення вашої особистої інформації або криптовалюти. Віруси та зловмисне програмне забезпечення : деякі шахрайські крани містять приховане шкідливе програмне забезпечення, яке може заразити ваш пристрій, коли ви натискаєте посилання або завантажуєте програмне забезпечення. Щоб уникнути шахрайства та вірусів, користуйтеся лише перевіреними кранами, подібними до наведених вище. Крім того, ніколи нікому не діліться своїми особистими ключами криптогаманця, включно з криптокраном. Підсумок Криптокрани — це веселий і простий спосіб заробити невелику суму біткойнів, не докладаючи особливих зусиль. Однак проблема з цими безкоштовними кранами полягає в тому, що ви заробляєте набагато менше ніж 1 долар на годину , а це означає, що вони не варті вашого часу, і є набагато швидші та прості способи заробити гроші.

Якщо ви бажаєте заробити трохи грошей набагато легше, відкрийте обліковий запис у Kraken (лише для комп’ютера) і зробіть свій перший депозит, щоб отримати бонус за реєстрацію в розмірі 10 доларів США .

Поширені запитання про Crypto Faucet Хто розробив перший біткоін-кран? Перший біткойн-кран створив Гавен Андресен , тодішній розробник Bitcoin Core, з наміром поширити біткойн серед нових користувачів. Коли були створені перші біткойн-крани, ви могли заробити до 5 біткойнів за раз, хоча сьогодні ви точно не заробите так багато.

Чи безкоштовні біткойн-крани? Так, більшість криптографічних кранів можна використовувати безкоштовно, хоча вони не дуже добре платять. Ви зароблятимете менше ніж 1 долар США на годину з будь-якого криптовалютного крана (включно з усіма безкоштовними кранами, згаданими вище), а це означає, що вам набагато краще використовувати інші пропозиції.

Який ваш відгук про Faucet Crypto? Faucet Crypto — надійний і безкоштовний кран для біткойнів, який наразі займає 5 місце в нашому списку найкращих крипто-кранів. Faucet Crypto має понад 1,5 мільйона користувачів, здійснює виплати в більш ніж 20 криптовалютах і пропонує 20% комісії за рефералів, що є однією з найщедріших реферальних програм серед будь-яких доступних на сьогодні криптовалютних кранів.

Який криптографічний кран має найнижчий мінімальний вивід? Криптографічний кран із найнижчим мінімальним вилученням — це BestChange, який має мінімальне виведення лише 1000 сатоші. Cointiply також має низький мінімальний вивід, лише 1500 сатоші.

Які найкращі сайти криптографічних кранів? Найкращі сайти криптовалютних кранів — Bitcoinker і FreeBitcoin, обидва з яких виплачують велику кількість сатоші користувачам, які ними регулярно користуються.Більше схожих статей на тему:
Free Crypto

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024