7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024

7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024


7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024Ми докладніше розглянемо найкращі гаманці Web3 для Solana та їхні відмінні риси. Дізнайтеся, який з них найбільше відповідає вашим потребам.

Solana — одна з найбільших блокчейн-екосистем, яка може похвалитися тисячами децентралізованих програм. З огляду на величезне море web3-проектів і програм на Solana, які чекають на дослідження, дуже важливо вибрати правильний гаманець, який відповідає нашим потребам.

Незалежно від того, чи є ви досвідченим користувачем, чи новачком у екосистемі блокчейнів Solana, важливо знайти найкращий гаманець Solana (підібраний відповідно до ваших потреб). У цьому посібнику розглядаються деякі з найпопулярніших варіантів, а також їхні плюси, мінуси, відмінні переваги та те, про що вам слід знати, перш ніж створювати нову адресу.

Проте, перш ніж ми зануримося глибше, якщо ви хочете дізнатися більше про мережу та її екосистему, перегляньте наш вичерпний посібник із блокчейну Solana .

Без зайвих слів, давайте подивимося на найкращі гаманці Web3 для Solana.

Порівняння найкращих гаманців Web3 для Solana

Фантом – найпопулярніший вибір


7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024

Phantom є найпопулярнішим гаманцем Solana з точки зору бази користувачів (на момент написання цих рядків) — завдяки його багатоцільовому дизайну, зручному інтерфейсу, високій продуктивності та низькій комісії за газ.

Цей некастодіальний гаманець популярний серед стейкерів SOL завдяки спрощеному процесу розміщення ставок і зручному інтерфейсу. Це робить його кращим вибором для понад півмільйона користувачів щомісяця. Він доступний як розширення веб-браузера для Brave, Firefox і Chrome, а також доступний для мобільних пристроїв.

Мобільна версія інтуїтивно зрозуміла, що дозволяє користувачам перемикатися між своїми коштами, незамінними токенами (NFT) , функціями обміну, налаштуваннями тощо. Phantom є надійним вибором завдяки зручному для початківців і простому інтерфейсу.

Однак це не означає, що гаманець є простим:

Зберігання: SOL, Solana NFT і токенів SLP (що означає бібліотеку програм Solana, стандарт токенів для створення взаємозамінних і взаємозамінних токенів за допомогою смарт-контрактів Solana, подібних до ERC-20 Ethereum).

Своп: Phantom забезпечує миттєвий обмін із комісією за транзакції 0,85% (майте на увазі, що це фіксована комісія) завдяки інтеграції з автоматичним маркетмейкером (AMM) Raydium.

Ставка SOL шляхом вибору валідатора, за допомогою якого ви будете ставити свої токени. Ви можете перевірити StakeView, щоб визначити, які валідатори Solana пропонують найкращі оцінки APY.

Cross-chain swapper: призначена для забезпечення ліквідності з екосистеми Ethereum, ця функція підтримує всі токени EVM і з’єднує їх з USDC, USDT або DAI.

Інтеграція холодного гаманця з Ledger.

Мінуси? Як і у всьому, Phantom також має деякі недоліки.

Користувачам доводиться витрачати багато часу на вивчення того, з якими валідаторами ставити свої токени. Найпопулярніші з них, хоча й пропонують найвищий APY, часто є найдорожчими. Основні характеристики Phantom:

Ставка: так

Обмін: так

Інтерфейс: мобільний, розширення для браузера

Інтеграція гаманця HD: так — Ledger

Інші підтримувані мережі: Ethereum і Polygon

Solflare – для найдосвідченіших користувачів

Розроблений компанією Solana Labs, Solflare був одним із перших гаманців в екосистемі разом із Phantom, з ідентичними функціями, такими як заміна токенів, сховище NFT, інтеграція Ledger і SOL-стейкинг. Він доступний у Google Play, App Store і як розширення для Chrome.

Незважаючи на те, що Solflare майже ідентичний до Phantom як у своїй веб-програмі, так і в мобільній версії, Solflare надає деякі унікальні можливості:

Пряме управління коштами завдяки інтеграції з платформою Solrise Інтеграція MetaMask для Solana dApps

Мнемонічна фраза з 24 слів для підвищення безпеки.

Окрім підтримки операцій стейкингу, обміну та перемикання, Solflare сумісний із Solana Pay, платіжною мережею, яка пропонує недорогі та швидкі транзакції.

Основні характеристики Solflare:


7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024

Ставка: так

Обмін: так

Інтерфейс: мобільний, розширення для браузера

Інтеграція гаманця HD: так — Ledger

Підтримуються інші ланцюжки: ні, але ви можете використовувати функцію Solana Snap, щоб підключити Solflare до MetaMask і з’єднати активи з різних блокчейнів

Гаманець Atomic – вищі прибутки, вища вартість


7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024

Atomic Wallet виділяється високою прибутковістю ставок і широким спектром криптоактивів — понад 1000 монет, доступних для купівлі, продажу, ставок, обміну та отримання винагороди.

Винагороди за ставки різняться, причому найбільші доходи приносять найкращі компанії, такі як Cosmos, AWC і Zilliqa. Однак монети з більшою капіталізацією, такі як Cardano, Solana та Ethereum, залишаються найпопулярнішими варіантами ставок із нижчою прибутковістю.


7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024

Ті, хто хоче зробити ставку, можуть дізнатися більше про це в цьому посібнику .

Усі криптографічні покупки на Atomic здійснюються через його материнську платформу Simplex, централізовану платну платформу (що також означає, що користувач повинен пройти KYC). Тим не менш, ось розбивка комісій Atomic Wallet :

Купівля криптовалют: фіксована комісія 5% (мінімум 10 доларів США) через Simplex

Крипто-транзакції: жодних комісій за вхідні та вихідні транзакції (за винятком мережевої комісії за транзакції блокчейну, яка сплачується майнерам, як і за будь-які інші крипто-транзакції) Додаткові комісії: немає, але стягуються додаткові комісії при обміні — 0,5%. Однак усі обміни здійснюються через ChangeNow, тобто користувач також повинен покривати комісію ChangeNow. Крім того, Atomic Wallet дозволяє користувачам зберігати свої NFT з Ethereum, Solana, BNB Chain, Polygon, Avalanche і Fantom.

Як ви могли помітити, основним недоліком Atomic є комісія — 2% комісії (мінімум 10 доларів США) на додаток до 5% комісії Simplex. Другим недоліком є ​​відсутність надійних функцій безпеки. Гаманець покладається лише на PIN-код або пароль для захисту та парольну фразу з 12 слів, і немає підтримки дозволів на кілька підписів, жодної інтеграції з холодними гаманцями та двофакторної автентифікації (2FA).

Основні характеристики Atomic Wallet:

Ставка: так

Обмін: так

Інтерфейс: мобільний, розширення для браузера

Інтеграція гаманця HD: немає

Інші підтримувані ланцюжки: понад 30 блокчейнів, включаючи такі популярні мережі, як Ethereum, Fantom, Arbitrum, Polygon, Binance Smart Chain, Avalanche, Aurora тощо.

Вихід

Exodus — це багатофункціональний гаманець без опіки, який працює як для Solana, так і для багатьох інших мереж.


7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024

Адаптер гаманця Solana інтегрований із програмою Exodus Mobile, що дозволяє користувачам підключати свої децентралізовані програми Solana (dApps) до своїх гаманців або отримувати доступ до величезного моря dApp із кількох екосистем блокчейну.

Він доступний у настільних, мобільних і браузерних додатках, підтримуючи такі функції, як токенстейк і обмін. Exodus оголосив про підтримку Solana наприкінці 2020 року, і всі їхні настільні, мобільні та апаратні криптогаманці за своєю суттю підтримують токен SOL.

Під час використання Solana на Exodus користувачі можуть очікувати таких комісій:

Комісія за ставку: без комісії за ставку Solana, але комісія 0,00005 SOL за скасування ставки вираховується з мінімального балансу.

Комісії Solana Pay: транзакції в Solana Pay мають низьку комісію в розмірі 0,00005 SOL, що еквівалентно менш ніж пенні.

Комісія за обмін: невелика комісія застосовується до обміну криптовалюти в гаманці, точний відсоток не вказано.

Професійна порада: на відміну від інших гаманців, Exodus має власний валідатор ставок під назвою Everstake. Це означає, що розміщення активів є більш прямим процесом замість вибору між десятками валідаторів.

Мінуси: як і інші гаманці, він використовує початкову фразу з 12 слів і не має 2FA. Іншими словами, більше заходів безпеки означає більшу безпеку в довгостроковій перспективі.

Основні характеристики Exodus:

Ставка: так

Обмін: так

Інтерфейс: мобільний, робочий стіл, розширення для браузера

Інтеграція HD-гаманця: так — Trezor

Інші підтримувані ланцюжки: Bitcoin, Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, Solana та Cardano

Trust Wallet


7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024

Trust Wallet є одним із найпопулярніших гаманців на ринку.

Ви не будете нудьгувати з Trust Wallet, оскільки ви можете зберігати та робити ставки SOL, щоб отримувати винагороди через інтерфейс Trust Wallet, а також мати повний контроль над своїми активами.

Ось що ви можете робити з Trust Wallet:

Ставка SOL: як і в інших гаманцях, вам потрібно буде вибрати суму та валідатор, за допомогою якого ви хочете зробити ставку на SOL.

Огляд Solana dApps: Trust Wallet також підтримує кілька dApps Solana. Це варіюється від автоматизованих маркет-мейкерів, кредиторів і додатків для підвищення врожайності, таких як Solend, Bonfida, Raydium, Jupiter, Marinade Finance тощо.

Купуйте унікальні NFT на основі Solana та обмінюйте токени SLP у мережі Solana.

Усе сказано та зроблено. Trust Wallet — це надійний вибір, якщо ви хочете зберігати та робити ставки на SOL під час вивчення екосистеми Solana в одному гаманці.

Огляд основних функцій Trust Wallet:

Ставки: так (отримайте дохід за допомогою Trust Wallet на dApps)

Обмін: так

Інтерфейс: мобільний, робочий стіл, розширення для браузера

Інтеграція гаманця HD: так — Ledger

Підтримуються інші ланцюжки: підтримується понад 70 блокчейнів, включаючи Ethereum, Solana, Binance Smart Chain тощо.

MetaMask (Solflare Snap)


7 найкращих гаманців Solana (SOL) 2024

MetaMask — це, мабуть, найпопулярніший гаманець Web3 із самостійним зберіганням у галузі, якому довіряють понад 20 мільйонів користувачів, але це не означає, що він підтримує всі наявні блокчейни. Коли справа доходить до Solana, важливо зазначити, що MetaMask несумісна з самого початку.

Однак користувачі можуть скористатися Solana Snap для MetaMask. Це ізольована програма, яка дозволяє користувачам MetaMask керувати своїми токенами SOL і NFT, а також отримувати доступ до екосистеми Solana dApps.

Коротше кажучи, програма надає специфічні для Solana функції в гаманці MetaMask без необхідності використання кількох гаманців сторонніх розробників.

Щоб установити Solana Snap для MetaMask, відвідайте цільову сторінку Solflare MetaMask і дотримуйтеся вказівок.

Огляд основних функцій MetaMask:

Ставки: так (отримайте дохід за допомогою Trust Wallet на dApps)

Обмін: так

Інтерфейс: мобільний, розширення для браузера

Інтеграція гаманця HD: так — Ledger, Trezor AirGap Vault, Keystone (єдиний доступний на Extension і Mobile) і Lattice

Підтримувані інші ланцюжки: підтримує всі блокчейни, сумісні з EVM, і рішення рівня 2, включаючи Arbitrum, Polygon, Binance Smart Chain, Fantom, Harmony, Avalanche і Aurora.

Mathwallet

Mathwallet може бути не таким популярним, як інші варіанти, але його широкі можливості забезпечують гостру перевагу. Він доступний для кількох платформ, включаючи настільні комп’ютери, мобільні пристрої та браузери, і навіть має інтеграцію з Ledger.

Цей гаманець більше схожий на багатоцільову програму web3, яка підтримує понад 100 блокчейнів. Це дозволяє користувачам виконувати дії DeFi, включаючи навігацію dApps у широкому діапазоні мереж і ставку SOL та інших криптовалют.

Mathwallet діє як більше, ніж просто гаманець — це браузер web3, який містить інструменти розробника для розробників, магазин dApp, «MathVerse», який містить землі й аватари NFT, токен MATH для обміну на продукти MATH і MathStaking, який дозволяє ви можете вибирати між кількома валідаторами, щоб розмістити свої кошти.

Він також містить пристрій відстеження газу MATHGas, який є зручною функцією.

Вище були всі основні моменти, але є також деякі міркування:

Підтримка клієнтів дещо недбала

Деякі функції можуть завантажуватися повільно

Основні характеристики MathVault:

Ставка: так

Обмін: так

Інтерфейс: мобільний, розширення для браузера

Інтеграція гаманця HD: так — Ledger

Підтримувані інші ланцюжки: підтримує понад 100 блокчейнів, включаючи такі популярні мережі, як Ethereum, Fantom, Arbitrum, Polygon, Binance Smart Chain, Avalanche, Aurora тощо.

Апаратні гаманці, що підтримують Solana

Хоча ви можете використовувати гарячі гаманці для підвищення безпеки та отримання більших сум, рекомендується інтегрувати апаратний гаманець (холодне сховище) під час зберігання ваших цінних токенів SOL. У криптовалюті варто пам’ятати стару приказку «краще перестрахуватися, ніж шкодувати».

Перевагою холодного зберігання є пом’якшення хакерів та інших видів кібератак, оскільки пристрій не під’єднано до Інтернету. Але все ж існують обмеження щодо холодних гаманців. Наприклад, якщо ви підписали зловмисну ​​транзакцію, навіть використовуючи HD-гаманець, ваші кошти можуть бути легко викрадені, тому завжди звертайте увагу на те, які транзакції ви підтверджуєте.

Існують холодні інтеграції гаманців для гаманців SOL, але Ledger поки що єдиний варіант, оскільки Trezor несумісний із блокчейном Solana.

Трезор

Trezor — ще один холодний гаманець, який підтримує токени SOL і SPL на своїх апаратних гаманцях Model T і Safe 3. Trezor Safe 3 трохи дешевший і має розширений чіп безпеки. Модель T оснащена інтерфейсом сенсорного екрану, який робить UX більш динамічним.

Зрештою, вибір між Trezor і Ledger залежить від індивідуальних уподобань. Обидва гаманці практично ідентичні, але ми можемо виділити дизайн — Ledger компактніший, а Trezor має кращий UX — і кількість токенів залежить від моделі.

Леджер Ledger є підходящим варіантом для безпечного керування токенами Solana та майже будь-якою формою криптоактивів.

Апаратні гаманці Ledger Nano X і Nano S сумісні з Solana (SOL) та її токенами, що дозволяє користувачам безпечно зберігати, купувати, обмінювати та робити ставки Solana за допомогою програми Ledger Live.

Тим не менш, Ledger є досить зручним способом керування активами Solana десь від 80 до 150 доларів для моделей S та X відповідно. Хоча модель X є значно вищою та потужнішою, обидві моделі забезпечують надійну продуктивність для керування вашими активами SOL.

Є деякі незаперечні переваги використання пристроїв Ledger.

Першокласний захист із початковою фразою з 24 слів

Офлайн

Пароль/ПІН-код

Хоча холодні гаманці часто вважаються безпечнішим способом зберігання великих сум капіталу, вони не захищені від уразливостей. Це не сам гаманець, а програмне забезпечення, яким керують такі компанії, як Ledger. Наприклад, протягом останніх кількох років Ledger зазнав значних інцидентів безпеки, які скомпрометували особисті дані користувачів.

У 2020 році хакеру вдалося за допомогою ключа API зламати маркетингову та електронну комерційну базу даних Ledger, скомпрометувавши електронні адреси приблизно 1 мільйона людей. У грудні 2023 року колишній співробітник Ledger став жертвою фішингової атаки, яка дозволила хакеру завантажити шкідливий код у NPMJS Ledger. Найкращий гаманець Solana для ставок SOL

Phantom, мабуть, є найкращим гаманцем для Staking SOL, оскільки він інтуїтивно та просто спрощує процес.

Коли у вашому гаманці буде SOL, отримайте доступ до балансу токенів Solana в інтерфейсі гаманця Phantom.

Знайдіть і виберіть кнопку «Почати заробляти SOL».

Перейдіть до вибору валідатора для стекінгу. Як було сказано, ви можете використовувати StakingView.app або validators.app, щоб знайти ранжований список валідаторів та їх APY.

Вкажіть бажану суму для ставки та завершіть процес, натиснувши кнопку «Ставка». Найкращий гаманець Solana для торгівлі SOL

Phantom і Solflare є двома найкращими варіантами для торгівлі токенами SOL і SLP, оскільки обидва вони забезпечують доступ до величезного моря dApps Solana та високий рівень ліквідності.

Деякі з найбільших DEX для торгівлі та обміну DEX:

Orca : найбільший DEX за технологією Total Value Locked (TVL), що пропонує ультранизькі комісії, миттєві обміни та численні функції для збільшення врожайності для фермерів.

Raydium : високодецентралізований DEX, що поєднує гібридну модель автоматизованого маркет-мейкера, щоб забезпечити користувачам достатню ліквідність і найкращі свопи.

Jupiter : агрегатор DEX, який славиться своїм UX-дизайном і широким набором варіантів торгівлі, емулюючи CEX, залишаючись децентралізованим.

Phantom є простішим і дозволяє використовувати ці DEX на мобільному телефоні чи комп’ютері, тоді як Solflare може бути швидшим із меншою платою за газ, але трохи складнішим у налаштуванні. У будь-якому випадку, обидва є надійними варіантами для торгівлі SOL.

Найкращий гаманець Solana для зберігання та торгівлі NFT Якщо ви шукаєте найкращі гаманці Solana для зберігання та торгівлі своїми NFT, Solflare займає центр уваги.

Solflare має вищу продуктивність із надзвичайно низькими комісіями та багатьма аксесуарами та інструментами, щоб вивести ваші NFT та токени SOL на новий рівень.

Його інтеграція з MetaMask кардинально змінює правила гри та пропонує користувачам MetaMask керувати своїми NFT у своєму гаманці MetaMask через інтерфейс Snap.

Плюси і мінуси самостійної опіки

Криптовалютні гаманці з самоохороною забезпечують покращений контроль і право власності на цифрові активи, що супроводжується підвищеною відповідальністю та міркуваннями безпеки. Нижче наведено переваги та недоліки гаманців із самоохороною:

Переваги:

Право власності та контроль: ви володієте особистими ключами до своєї криптовалюти.

Конфіденційність: самоохорона означає вищу конфіденційність, оскільки ви не зобов’язані ділитися особистою інформацією з третьою стороною. Більш низькі комісії: більшість гаманців із самоохороною значно дешевші з точки зору комісії за транзакції, особливо для значних або повторюваних транзакцій, порівняно з гаманцями з опікою або біржами. Недоліки:

Відповідальність за безпеку: втратите ключі, втратите монети. Наявність гаманця з самоохороною вимагає належного захисту ваших особистих ключів. Запишіть свою початкову фразу та покладіть її в безпечне місце. Якщо ваш програмний гаманець має інтеграцію Ledger, ви також можете використовувати цю функцію, щоб додати рівень безпеки.

Вища крива навчання: майстерність у розумінні гаманців із самоохороною та управлінні ними вимагає глибшого розуміння практик безпеки криптовалют.

Обмежений доступ і підтримка: користувачі можуть зіткнутися з обмеженим доступом до підтримки клієнтів або допомоги під час роботи з гаманцями із самоохороною, на відміну від централізованих бірж.Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2024