6 найкращих криптовалютних бірж 2023

6 найкращих криптовалютних бірж 2023


6 найкращих криптовалютних бірж 2023Криптобіржі — це місце, де трейдери можуть купувати, продавати та конвертувати різні криптовалюти та NFT (незамінні токени). Вони необхідні для того, щоб торгувати цифровими активами в такому масштабі, який вони є сьогодні. Деякі біржі пропонують найбільш конкурентоспроможні ціни або швидкість, тоді як інші пропонують спеціалізовані фінансові продукти.

Читайте далі, щоб дізнатися про найкращі біржі криптовалют, як вони працюють і яку з них вибрати.

Що відбувається з криптоіндустрією?
На тлі широкомасштабного придушення криптоіндустрії з боку Комісії з цінних паперів (SEC) численні організації зараз знаходяться в центрі уваги. Ця репресія сталася після кількох гучних провалів, які потрясли галузь, починаючи з 2022 року.

Нещодавно Coinbase опинилася в гарячій воді через ухилення від вимог щодо розкриття інформації, спрямованих на захист інвесторів. У позові, поданому 6 червня, SEC стверджує , що біржа виступає посередником з 2019 року в угодах щонайменше 13 криптоактивів, які повинні були бути зареєстровані як цінні папери. Комісія також виявила можливі порушення законодавства про цінні папери в сервісі криптостейкінгу компанії.

Цей позов був поданий лише через день після того, як SEC подала до суду на Binance , найбільшу у світі біржу криптовалют, за використання «мережі обману». У ньому стверджується, що біржа завищувала обсяги торгів, неправильно розпоряджалася коштами клієнтів і брехала про свої операції.

Ми визнаємо, що поточний стан криптоіндустрії може бути тривожним, і хочемо запевнити нашу аудиторію, що біржі, перелічені в наших найкращих вибраних, мають прозору фінансову підтримку та надійні заходи кібербезпеки. Тим не менш, якщо ви шукаєте найбезпечніший спосіб керування своєю криптовалютою, ми рекомендуємо придбати гаманець холодного зберігання. Нашу головну рекомендацію щодо найкращого апаратного гаманця можна знайти в нашому списку найкращих криптогаманців .
Навіщо довіряти грошам на криптовалютних біржах
Щоб вибрати найкращі криптовалютні біржі, ми провели понад 300 годин досліджень і перевірили компанії відповідно до безпеки та безпеки, досвіду користувачів і вартості. Ми також вивчили доступні звіти про відповідність нормативним вимогам щодо криптовалют, порівняли комісії та поспілкувалися з нашими внутрішніми експертами з криптовалют.
Coinbase - найкраще для початківців
Bitstamp – найкраще за низькі комісії
Kraken - найкраще для безпеки
Pionex.US - найкраще для автоматизованої торгівлі
Bisq - найкраща децентралізована біржа
Public – найкраща платформа з комісією в 0 доларів


Огляди найкращих криптовалютних бірж

Найкраще для початківців: Coinbase

6 найкращих криптовалютних бірж 2023

ПЛЮСИ
Інтуїтивно зрозумілий, зручний інтерфейс і простий процес покупки
Широкий асортимент навчального матеріалу
Широкий вибір криптовалют
МІНУСИ
Високі комісії порівняно з іншими популярними біржами
Комплексна структура гонорару
Чому ми обрали це: ми вибрали Coinbase як найкращу криптовалютну біржу для початківців через її простий у використанні інтерфейс, великий навчальний матеріал про все, від блокчейну до волатильності, і надійні функції безпеки.

Якщо ви знайомі з криптовалютами, швидше за все, ви вже чули про Coinbase. Біржа є однією з найбільших і найвідоміших у США, і криптоплатформа чудово справляється зі зниженням бар’єрів для входу нових інвесторів завдяки простому процесу реєстрації, який полегшує користувачам торгувати. У той же час його інтерфейс робить навігацію платформою та керування криптовалютою безперебійним досвідом.
Coinbase також пропонує вичерпну та доступну різноманітність навчальних матеріалів. Користувачам пропонується використовувати ці ресурси через програму Coinbase Earn, яка навчає торгувати конкретними криптовалютами та винагороджує користувачів безкоштовною криптовалютою.
Також варто згадати функції безпеки біржі: Coinbase використовує двофакторну автентифікацію на всіх версіях своєї платформи, зберігає 98% криптовалюти клієнтів в автономному режимі та має страховий поліс для захисту кастодіальних рахунків на суму до 250 000 доларів США (відповідно до ліміти покриття FDIC на кожного вкладника). Такі надійні заходи є причиною того, що Coinbase варто спробувати, незважаючи на вищі комісії.
Користувачі, яким подобається Coinbase, але їм хотілося б розширеніших функцій торгівлі та створення графіків, можуть захотіти переглянути іншу біржову платформу компанії, Coinbase Pro .


Найкраще для низьких комісій: Bitstamp

6 найкращих криптовалютних бірж 2023

ПЛЮСИ
Низькі торгові комісії та відсутність спредів
Підтримує кілька фіатних валют
Кошти можна вивести протягом 24 годин
Регулюється Департаментом фінансових послуг Нью-Йорка
МІНУСИ
Немає маржинальної торгівлі чи кредитних продуктів
Менше пропозицій криптовалюти
Чому ми обрали це: ми вибрали Bitstamp як найкращу криптовалютну біржу за низькі комісії через її висококонкурентні комісії виробника/тейкера, безкоштовні банківські перекази та надійну кібербезпеку.

Багато криптовалютних бірж обіцяють низькі комісії як спосіб спонукати трейдерів приєднатися до їхньої платформи, але потім «зловлять» вас дорогими комісіями за переказ і зняття. Це не стосується Bitstamp, який пропонує недорогі комісії за всіма напрямками.
Графік комісій Bitstamp для виробника/тейкера — коливається від 0,30% до 0,00% і від 0,40% до 0,03% відповідно — є одним із найдоступніших серед усіх бірж, які зараз працюють у США. Крім того, користувачі з 30-денним обсягом торгів менш ніж за 1000 доларів взагалі не потрібно платити жодних комісій за торгівлю — значне благо для менш відданих трейдерів. Комісії за зняття окремих криптовалют є помітно низькими, а перекази ACH безкоштовні.
Одна з найстаріших криптобірж у світі, Bitstamp, має довгий досвід безпечної та прозорої роботи. Це була перша криптобіржа, яка отримала ліцензію платіжної установи в ЄС, і наразі має BitLicense, видану Департаментом фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS). Тим не менш, варто згадати, що компанія втратила понад 5 мільйонів доларів під час кібератаки 2015 року , яка знадобилася кілька місяців, щоб оприлюднити її.


Найкраще для безпеки: Kraken

6 найкращих криптовалютних бірж 2023


ПЛЮСИ
Торгуйте на кількох біржах за допомогою однієї платформи
Криптостейкінг і маржинальна торгівля
Суворі стандарти безпеки
Низькі комісії та спреди
МІНУСИ
Доступно не в усіх штатах США
Обмежена кількість варіантів фінансування (через фіатні валюти)
Чому ми обрали це: ми вибрали Kraken як найкращу криптобіржу для безпеки через її надійні інструменти безпеки та засоби захисту, які дозволили компанії працювати безперебійно з моменту її створення.

Kraken існує вже деякий час, і його добре знають — і люблять — багато криптотрейдерів у всьому світі. На перший погляд може здатися, що біржа не має жодних видатних функцій: це майстер на всі руки, який підтримує понад 200 криптовалют у різноманітних сервісах, включаючи спотову торгівлю, маржинальний трейдинг, стейкинг і ф’ючерси.
Подивіться трохи далі, і ви зрозумієте, що Kraken чудово забезпечує, мабуть, найбезпечнішу цифрову екосистему для торгівлі вашою криптовалютою. Заходи безпеки біржі охоплюють широку гаму від галузевих основних, як-от двофакторна автентифікація та тайм-аути облікового запису, до більш спеціалізованих рішень, таких як PGP-підписана та зашифрована електронна пошта та глобальне блокування налаштувань часу.
Усі компанії, які ми включили до цього списку, вживають суворих заходів безпеки, але Kraken достатньо примітна тим, що біржа ніколи не зазнавала великомасштабного злому з моменту її першого виходу в Інтернет у 2011 році. Це нагорода, яку можуть відзначити лише деякі біржі такого розміру. засвідчують і стали можливими завдяки різноманіттю систем управління інформаційною безпекою та інструментів безпеки, призначених для користувача.


Найкраще для автоматизованої торгівлі: Pionex.US

6 найкращих криптовалютних бірж 2023


ПЛЮСИ
Варіанти ручної та автоматизованої торгівлі
Конкурентні комісії за всі транзакції
Підручники, чат і підтримка клієнтів електронною поштою
Усі боти працюють у хмарі
МІНУСИ
Деякі боти не мають детального пояснення на веб-сайті біржі
Недоступно в AK, HI, ID, IA, KY, NM, NY, TN і VT
Немає варіантів виведення фіатних коштів
Чому ми вибрали це: ми вибрали Pionex.US як найкращу криптовалютну біржу для автоматизованої торгівлі через її вбудованих ботів для автоматичної торгівлі, низькі комісії та зручний інтерфейс.

З моменту свого запуску в 2019 році сінгапурська Pionex зібрала значну кількість прихильників в Інтернеті завдяки поєднанню доступного тарифного плану та вибору з 16 вбудованих торгових ботів. Pionex.US, американська франшиза платформи, дозволяє лише спотову торгівлю та має лише 11 доступних ботів, але залишається найповнішим автоматизованим рішенням для торгівлі криптовалютою.
Боти, доступні на Pionex.US, мають різноманітні функції, зокрема:
Купівля за середньою ціною в доларах для одноразового розпродажу Створення індексу та автоматичне відновлення балансу вашого портфоліо Різноманітні стратегії покупки дешево та продажу дорого Хоча немає можливості практикувати торгівлю з ними за допомогою демо-рахунку, більшість ботів мають навчальне відео та детальне пояснення на веб-сайті біржі. Користувачі також можуть надіслати запит на сеанс навчання 1-на-1, щоб допомогти їм краще зрозуміти ботів.
Нарешті, як і його глобальний аналог, Pionex.US пропонує недорогі комісії виробника/тейкера за спотові угоди. Вони варіюються від 0,05% до 0% залежно від криптопари та застосовуються до торгів, здійснених вручну та за допомогою торгового бота.


Найкраща децентралізована біржа: Bisq

6 найкращих криптовалютних бірж 2023


ПЛЮСИ
Підтримує угоди з широким вибором монет і традиційних валют
Широкий вибір способів оплати
Короткий процес перевірки
МІНУСИ
Додаток Crypto працює лише для сповіщень
Потрібно торгувати лише біткойнами або BSQ
Чому ми обрали це: ми вибрали Bisq як найкращу децентралізовану біржу, оскільки вона найкраще відповідає принципам біткойна, підтримуючи повністю децентралізовану платформу з відкритим вихідним кодом без обмеження підтримки валюти.

Раніше відомий як Bitsquare, Bisq забезпечує чистий, простий у використанні інтерфейс і широку підтримку монет централізованих бірж у децентралізоване середовище. Платформа побудована на програмному забезпеченні з відкритим кодом, тобто її дизайн є загальнодоступним, а проект фінансується за рахунок особистих заощаджень і пожертвувань спільноти користувачів.
Bisq забезпечує чистий, простий у використанні інтерфейс і широку підтримку монет централізованих бірж у децентралізоване середовище. Платформа побудована на програмному забезпеченні з відкритим кодом, тобто її дизайн є загальнодоступним, а проект фінансується за рахунок особистих заощаджень і пожертвувань спільноти користувачів.
Крім того, функції безпеки платформи, такі як мультипідпис і система гарантійного депозиту, підвищують невід’ємну безпеку та конфіденційність децентралізованих бірж, гарантуючи, що обидві сторони діють чесно та мають повний контроль над своїми коштами під час торгового процесу.


Найкраща платформа з комісією 0 доларів США: public.com

6 найкращих криптовалютних бірж 2023ПЛЮСИ
Регулюється SEC і FINRA
Доступне часткове інвестування в акції
Нагадування про волатильність криптовалют
Соціальний трейдинг дозволяє вам бачити, що купують і продають інші
МІНУСИ
Стягує комісію за трансакцію за криптовалюту
Відсутність технічних схем та інструментів дослідження
Тривалий час очікування виведення коштів
Чому ми вибрали це: ми вибрали Public як найкращу платформу з комісією в розмірі 0 доларів, тому що, окрім того, що вона пропонує надзвичайно доступні операції, біржа надзвичайно проста у використанні та надає значний освітній контент.
Public — це зручна для початківців платформа, яка намагається поєднати доступне інвестування з підходом, який ставить фінансову грамотність на перше місце. Це робиться, надаючи користувачам статті на різноманітні інвестиційні теми, оновлення ринку та щоденні прямі шоу під назвою Public Live, де група експертів, аналітиків і журналістів об’єднується для обговорення заголовків ринку.
Важливо зазначити, що Public не є біржею криптовалют з повним набором послуг . Платформа в першу чергу зосереджується на акціях і ETF, тобто їй бракує певних інструментів і принципово відрізняється від реальної криптовалютної біржі. Найважливіше те, що наразі користувачі не можуть передавати криптоактиви у свій публічний обліковий запис або з нього .

Інші криптобіржі, які ми розглянули
Наведені нижче торгові платформи є чудовими варіантами, особливо для новачків. Однак вони не потрапили до нашого топ-списку, оскільки їм бракує певних основних функцій, вони не є спеціалізованими криптовалютними біржами або не досягають успіху в певній галузі.

Crypto.com
ПЛЮСИ
Видатна інфраструктура кібербезпеки
Низькі комісії, якщо ваш рахунок поповнюється готівковими переказами Великий вибір крипто активів
МІНУСИ
Дорогі кредитні та дебетові покупки
Немає варіантів торгівлі між криптовалютами
Crypto.com може похвалитися декількома заслуговуючими на увагу функціями, включаючи некастодіальний гаманець DeFi, передплачені картки Visa для витрачання криптовалюти, маржинальна торгівля та понад 250 підтримуваних криптоактивів — одна з найбільших цифр у цьому списку. Crypto.com також використовує різні заходи безпеки, такі як багатофакторна ідентифікація, офлайн-холодне зберігання та регульований банківський рахунок-зберігач для традиційної валюти.
Чому Crypto.com не потрапив до списку: Crypto.com — це чудова централізована біржа з ​​надійними функціями та широким спектром послуг. Однак він не виділяється в якійсь конкретній області. Ми повністю рекомендуємо його як новачкам, так і експертам, але ви можете розглянути інші біржі, якщо ви шукаєте більш спеціалізовану платформу.

Робін Гуд
ПЛЮСИ
Без комісій і мінімального залишку на рахунку
Надзвичайно простий у використанні та початку торгівлі
Суворо регулюється Комісією з цінних паперів і бірж
МІНУСИ
Немає взаємних фондів і торгівлі на форекс
Не вистачає навчального контенту та інструментів дослідження
Robinhood — це ще одна інвестиційна платформа без комісії, призначена для початківців і випадкових інвесторів. Користувачі можуть торгувати сімома криптовалютами на додаток до акцій, ETF, опціонів тощо.
Чому Robinhood не потрапив до списку: Robinhood не має інструментів і функцій біржі криптовалюти з повним набором послуг. Він також став об’єктом численних скарг від користувачів і регуляторів щодо його нечесної ділової практики (лише минулого року додаток був оштрафований FINRA на 70 мільйонів за введення споживачів в оману) і причетності до манії GameStop/meme-stock 2021 року.

Gemini
ПЛЮСИ
Повторювані покупки та сповіщення про динамічні ціни
Увімкніть зняття криптовалюти лише на затверджені адреси
Виведення історії транзакцій і завантажуваних виписок з рахунку
МІНУСИ
Вищі комісії за торгівлю, ніж на інших біржах
Обмежені можливості обслуговування клієнтів
Gemini — це добре фінансована криптобіржа, яка має репутацію простої у використанні. Платформа підтримує понад 100 криптовалют для купівлі, продажу та зберігання, має інструменти для високопродуктивних трейдерів і може похвалитися найкращою безпекою в галузі.
Чому Gemini не зробила скорочення: комісії Gemini помітно вищі, ніж на інших біржах. І хоча функції платформи загалом створюють хороший пакет, жодна з них не була настільки вражаючою, щоб заробити Gemini перше місце серед нас.

eToro
ПЛЮСИ
Активне інвестиційне співтовариство, ідеальне для соціальної торгівлі
Підтримка криптостейкінгу для деяких монет
Широкий вибір криптовалют
МІНУСИ
Розчаровують комісії за зняття коштів і комісії за спред
Криптова торгівля доступна не в усіх штатах
eToro — це інвестиційна платформа з багатьма активами, яка дозволяє користувачам торгувати різними активами, включаючи 30 популярних криптовалют. Основною особливістю платформи є її функції соціальної торгівлі, які дозволяють користувачам створювати спеціальну стрічку новин і слідкувати, копіювати та взаємодіяти з улюбленими трейдерами.
Чому eToro не потрапив до списку: eToro не потрапив у наш топ-лист, тому що це не криптобіржа з ​​повним набором послуг. Це означає, що йому не вистачає базових інструментів і послуг, таких як виведення вашої криптовалюти та безпосереднє внесення, торгівля чи обмін криптовалюти на платформі.

Cash.app
ПЛЮСИ
Одна з найпростіших платформ для покупки біткойнів і початку роботи з криптовалютою
Миттєво заблокуйте ціни та швидко зніміть гроші
Здійснюйте та отримуйте мобільні платежі
МІНУСИ
Немає страхового покриття від FDIC
Його не можна використовувати для здійснення міжнародних платежів
Може торгувати лише біткойнами; немає іншої криптовалюти
Cash.app — чудовий варіант, якщо ви просто хочете випробувати біткойн-води або просто потрібна інша платформа для здійснення швидких транзакцій у біткойнах. На відміну від інших неспеціалізованих бірж криптовалют, Cash.app дозволяє вам зберігати свої монети. Уже лише це робить спробу вартою.
Чому Cash.app не потрапив до списку: Cash.app не є спеціалізованою криптовалютною біржею, і її біткойн-сервіси є чистими. Хоча це може бути доступною точкою входу для тих, хто цікавиться криптовалютою, ми не можемо рекомендувати її як біржу для торгівлі в довгостроковій перспективі.
Посібник з криптовалютних бірж
Незважаючи на те, що криптовалюта увійшла в мейнстрім, вона все ще може заплутати інвесторів будь-якого рівня. Як саме вони працюють? Які є різні типи обміну та чим вони відрізняються від криптогаманців? Прочитайте наш посібник, щоб зрозуміти тонкощі бірж криптовалют.

Що таке криптобіржа?
Як працюють криптобіржі?
Які існують типи криптовалютного обміну?
Розуміння комісій криптовалютного обміну
На що звернути увагу при виборі криптобіржі?
Як переконатися, що криптовалютний обмін законний і безпечний
Як відкрити рахунок на криптовалютній біржі
Останні новини про криптобіржі
Наша методологія вибору найкращих криптовалютних бірж
Що таке криптобіржа?
Криптобіржі – це платформи, на яких користувачі можуть торгувати цифровими валютами на інші активи, зокрема криптовалюти, такі як біткойн (BTC), ефіріум (ETH), лайткойн (LTC), і звичайні валюти, такі як долари США та євро.
Біржі є важливою частиною крипто-екосистеми, оскільки більшість традиційних інвестиційних компаній не пропонують криптовалюти у своїх портфелях. Без бірж вам довелося б знайти іншу людину, яка бажає торгувати криптовалютою, і домовитися про обмінний курс. Тоді вам доведеться відправляти монети безпосередньо на гаманці криптовалют один одного — дещо заплутаний процес. Ставки на криптовалюту також були б неможливі без послуг, які пропонують біржі.

Криптова гаманець проти обміну
Крипто-гаманці та біржі є основними інструментами, які використовуються для керування криптовалютами. Гаманці призначені для збереження ваших криптофондів, тоді як біржі є торговими центрами, де користувачі конвертують фіатні валюти в цифрові та купують або продають криптовалюту на основі поточних ринкових курсів.

Криптобіржі Крипто гаманці
Полегшення торгівлі між користувачами Зберігайте закриті ключі, необхідні для доступу до криптовалюти в блокчейні Конвертуйте фіатні валюти в цифрові валюти Пропонуються біржами і незалежними розробниками. Доступні 24/7, на відміну від традиційних інвестиційних компаній Може бути онлайн-платформою, фізичним пристроєм зберігання даних або включати обидва аспекти. Багато криптовалютних бірж керують власними гаманцями, тому користувачі можуть почати торгувати криптовалютами, щойно відкриють обліковий запис, не турбуючись про отримання власного цифрового гаманця. Вони відомі як веб-гаманці, і їхня біржа відповідає за заходи безпеки.

Серйозним трейдерам рекомендується мати незалежний криптовалютний гаманець, щоб депонувати будь-які монети, якими вони не торгують активно. Це пояснюється тим, що ви можете втратити всі свої цифрові активи, якщо біржу буде зламано.
Хоча ви несете відповідальність за безпеку, резервне копіювання та управління своїми власними коштами, незалежні цифрові гаманці є набагато безпечнішою альтернативою для захисту основної частини вашої криптовалюти.
Як працюють криптобіржі
Більшість криптоторгівельних платформ функціонують як брокерські компанії, діючи як посередники між покупцями та продавцями. Користувачі можуть вносити гроші на біржі, щоб купувати криптовалюту , або вносити власні криптовалюти для обміну на інші валюти, відомі як спотова торгівля від криптовалюти до криптовалюти.
Трейдери можуть розраховувати на сплату комісії за конвертацію однієї криптовалюти в іншу, як при обміні звичайних валют у банку (наприклад, конвертація доларів США в євро). В обмін на цифрові валюти біржі можуть приймати широкий спектр платежів, включаючи платежі кредитною карткою, перекази ACH, дебетові картки Visa, грошові перекази та навіть подарункові картки.
Спеціалізовані біржі криптовалют і біткойнів дозволять вам виводити свої криптокошти та переказувати їх на інший гаманець за вашим вибором. Інші, особливо ті, які зосереджені на інших активах, таких як акції та ETF, включаючи Robinhood і eToro, дозволяють лише купувати криптовалюту, але не передавати її з їхніх веб-гаманців.
Які є різні типи криптовалютних бірж? Криптобіржі бувають трьох різновидів: централізовані, децентралізовані та гібридні.
Централізовані біржі (CEX)
Централізовані біржі є найпоширенішим і традиційним типом криптовалютного обміну. Вони належать приватним компаніям і пропонують інвесторам платформу для торгівлі криптовалютами. Цей тип біржі, як правило, має вищі обсяги торгівлі та ліквідність, а також більшу кількість торгових пар.
Централізовані біржі часто вважаються хорошим варіантом для новачків криптотрейдерів через кращий інтерфейс користувача та доступність підтримки клієнтів і страхування на випадок збою систем платформи.
Основна проблема цього типу обміну полягає в тому, що користувачі за своєю суттю більш вразливі до хакерських атак. Деяким користувачам також незручно ділитися своїми особистими даними в процесі KYC.
Приклади: KuCoin, Coinbase , Kraken , Gemini

Децентралізовані біржі (DEX)
Децентралізовані біржі дотримуються духу біткойнів, працюючи без центральної точки контролю. Сервери для цього типу обміну розкидані по комп’ютерах по всьому світу, що означає, що якщо один комп’ютер зазнає атаки, мережа продовжує працювати.
Якщо централізовані біржі працюють як брокерські контори, децентралізовані біржі більше нагадують ринки. Вони полегшують однорангову торгівлю та мають менш жорсткий процес реєстрації. Основні недоліки децентралізованих бірж включають менший обсяг торгів, низьку ліквідність, загалом поганий інтерфейс користувача та відсутність підтримки клієнтів.
Приклади: Bisq , Uniswap, PancakeSwap, Tokenlon, dYdX

Гібридні біржі
Гібридні біржі прагнуть подолати обмеження старих бірж, пропонуючи більшу функціональність і ліквідність централізованих бірж разом із перевагами безпеки децентралізованих бірж.
Гібридні біржі можуть похвалитися високою швидкістю транзакцій без шкоди для конфіденційності своїх користувачів, але все ще є відносно новою розробкою в криптосвіті. Час покаже, чи будуть вони успішними чи будуть мати труднощі через високі витрати, обмежену масштабованість і обмежені активи.
Приклади: Nash, Qurrex, Eidoo, Legolas

Розуміння комісій криптовалютного обміну Криптобіржі стягують кілька комісій, і не завжди зрозуміло, за що саме з вас стягуватимуться.
Існує два основних типи комісій, на які варто звернути увагу: комісія за обмін і мережева плата.
Комісія за обмін Комісійні біржі - це те, як криптовалютні біржі заробляють гроші. Іншими словами, це плата за послуги, яка включає:
Комісії за торгівлю , які стягуються під час здійснення транзакцій і також називаються комісіями «виробник/тейкер». Комісія за торгівлю вказує на те, чи забезпечує криптовалютне замовлення ліквідність ринку чи ні. Вони також застосовуються під час конвертації валют.
Комісія за депозит стягується, коли користувачі додають гроші на свій рахунок, зазвичай за допомогою дебетової картки, кредитної картки або PayPal, а не за допомогою банківського переказу.
Комісії за зняття , які стягуються під час зняття звичайної валюти або криптовалюти з вашого рахунку.
Комісії за рахунок , які стягуються регулярно, зазвичай щомісяця.
Плата за мережу
Плата за мережу сплачується майнерам криптовалюти, які обробляють і захищають крипто-транзакції в блокчейні. Багато централізованих криптобірж несуть ці витрати, хоча деякі можуть дозволити своїм користувачам платити більше комісій майнерам, щоб прискорити швидкість транзакцій. Користувачі децентралізованих бірж, як правило, повинні сплачувати це самі, оскільки між ними та майнерами криптовалют немає третьої сторони.
На що звернути увагу при виборі криптобіржі
Не всі інвестори мають однакові пріоритети, коли справа доходить до вибору криптобіржі. Однак для більшості людей підтримувані валюти, заходи безпеки, ліквідність, простота використання та географічна доступність мають бути першочерговими.
Підтримувані валюти
Деякі криптобіржі підтримують до 500 валют, тоді як інші можуть підтримувати лише одну монету. Вибрана вами біржа повинна дозволяти вам купувати та продавати будь-яку криптовалюту, якою ви зацікавлені торгувати, будь то основні, такі як біткойни та ефіри, або альткойни, такі як Cardano, Litecoin і Ripple. Це також має дозволити будь-які торговельні пари фіат-валюта та валюта-валюта.
Заходи безпеки
Криптобіржі стали основною мішенню для кіберзлочинців. За даними Chainalysis , компанії з аналізу блокчейну та платформи даних, яка співпрацює безпосередньо з урядом США, криптохакери вкрали 3,8 мільярда доларів у 2022 році — це приблизно на 5 мільярдів доларів більше, ніж у 2021 році. Шукайте криптообмін із надійним шифруванням, який забезпечує додаткові лінії захисту. , як-от двофакторна автентифікація та блокування Bitcoin.
Ліквідність
У контексті криптовалюти ліквідність означає, наскільки легко монету можна конвертувати в готівку або інші монети. Для криптовалютних ринків і бірж вища ліквідність означає, що в будь-який момент часу активніше більше трейдерів, тому замовлення виконуються швидше. Шукайте біржі з високою ліквідністю, якщо швидкі угоди є для вас пріоритетом.
Простота використання
Незграбний користувальницький інтерфейс є бідою для звичайних користувачів, коли мова йде про програмні додатки. Навіть досвідчені трейдери іноді можуть мати проблеми, якщо криптододаток спроектовано погано. Перш ніж зупинитися на біржі, спробуйте кілька з них і подивіться, на яких легше орієнтуватися та торгувати.
Географія
Не всі криптовалютні біржі доступні в Сполучених Штатах. Деякі біржі, наприклад Pionex.US, працюють лише в певних штатах. Переконайтеся, що криптобіржа, на якій ви реєструєтесь, доступна у вашому регіоні.
Як переконатися, що криптовалютний обмін законний і безпечний Шукаючи криптобіржу, важливо стежити за підробленими веб-сайтами та мобільними додатками. Завжди перевіряйте, чи немає в копії орфографічних помилок або неавтентичного бренду. Якщо мова йде про веб-сайт, переконайтеся, що біля рядка URL-адреси є маленький значок замка, який вказує на безпеку.
Важливо нагадати собі, що якщо не брати до уваги шахрайство, торгівля криптовалютою може бути небезпечною. Криптовалюти відрізняються високою волатильністю, а це означає, що вони піддаються раптовому зростанню та зниженню вартості, які навіть наймудріші інвестори не можуть передбачити з упевненістю.
Фінансові консультанти рекомендують, якщо ви інвестуєте в криптовалюту, бути обережними та тримати її менше 5% від загальної суми інвестицій.
Як відкрити рахунок на криптовалютній біржі
Кожна криптобіржа має власний процес реєстрації та налаштування. Деякі біржі можуть дозволити вам відкрити рахунок без підтвердження вашої особи чи надання конфіденційної інформації. Інші вимагатимуть від нових користувачів пройти розширений процес «Знай свого клієнта» (KYC), щоб відповідати урядовим постановам США, спрямованим на запобігання відмиванню грошей і шахрайству.
Однак деякі частини реєстрації є спільними для різних платформ. Щоб відкрити обліковий запис на більшості платформ криптообміну, вам знадобиться така інформація та документи:
Ваше повне ім'я та дата народження
Ваш номер телефону та адреса електронної пошти
Ваша фізична адреса
Ваш номер соціального страхування
Посвідчення особи державного зразка (наприклад, посвідчення водія, паспорт) і фотографія, на якій ви його тримаєте, або сканована копія посвідчення особи
Процес реєстрації зазвичай починається із запиту вашої особистої інформації, а потім електронного листа для підтвердження вашої адреси. Деякі біржі також можуть вимагати копію рахунку за комунальні послуги, надісланого на вашу фізичну адресу, і запитувати про вашу зацікавленість у торгівлі криптовалютою. Потім вам потрібно буде додати спосіб оплати, щоб внести кошти на біржу та почати купувати та продавати криптовалюту.
Останні новини про криптобіржі
Оскільки криптовалютні ринки залишаються поза увагою, спекулянти цікавляться, чи спричинить зниження цін на криптовалюту вдвічі наступного року. Халвінг біткойнів обмежує кількість нових біткойнів, які надходять на ринок, зменшуючи загальну винагороду, яку майнери отримують за свою роботу. Зменшення вдвічі відбувається кожні чотири роки, і очікується, що наступне відбудеться десь у квітні або травні 2024 року.
Вплив халвінгу на майнерів змусив деяких запитати, чи є майнінг біткойнів прибутковим у довгостроковій перспективі. Майнінг вимагає значних початкових інвестицій, і оскільки практика пов’язана з багатьма змінними, високий прибуток не гарантований. Ескалація витрат на енергію в поєднанні з екологічними наслідками, пов’язаними з видобутком корисних копалин, посилили зростаючий скептицизм щодо фінансової життєздатності видобутку.


Більше схожих статей на тему:
Крипто Біржі

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024