35 безкоштовних криптовалютних кранів 2024

35 безкоштовних криптовалютних кранів 2024


35 безкоштовних криптовалютних кранів 2024Криптографічні крани протягом багатьох років були законним способом отримання біткойнів та інших криптовалют онлайн, і вони набули популярності з бумом криптовалют. Пошук «як отримати безкоштовні біткойни » може бути ризикованим, тому я перерахував найкращі високооплачувані біткойн-крани для миттєвого заробітку, надісланого на ваш гаманець.

Отже, чи прибуткові змішувачі біткойнів?

Розумна гра в крани - ценайкращий спосіб заробити винагороду за крані накопичити гарний стек з часом.

Я вважаю, що криптокрани можуть окупитися ходлерам. Ходлери є безсумнівними чемпіонами у світі криптовалют – вони вірять у довгостроковий потенціал обраної ними монети та міцно тримаються, незалежно від того, що говорить ринок!

Найкращі сайти криптографічних кранів за грудень 2023 року Посилання для швидкого переходу


35 безкоштовних криптовалютних кранів 2024

BTC | ZEC | БНБ | ШИБА | ADA | LTC | ДОЖ | USDC | NEO | | ТИРЕ | ТРОН | ПРИВ'ЯЗЬ | STEAM | ETH | XRP | NEM | ТОРТ | MATIC | BTT | BFG

1. ) SatoshiHero ( активний )

Satoshi Hero — це біткойн-казино, в якому проводяться веселі біткойн- ігри з великими призами. Кран для біткойнів пропонує функцію безкоштовного обертання, яке оновлюється кожні 30 хвилин. Satoshi Hero зазвичай пропонує різні розіграші, а ігрові нагороди оновлюються щомісяця. При знятті стягується комісія в розмірі 10%.

2. ) Firefaucet ( активний )

Крипто-мультикойновий кран Firefaucet Fire Faucet — це автоматичний кран, який виплачує біткойн та інші криптовалюти, якщо у вас є окуляри автоматичної вимоги (ACP). Щоб вимагати ACP, вам потрібно зареєструватися та почати виконувати призначення крипто-крану або вимагати з крана.

Кран працюватиме автоматично, доки ваш ACP не вичерпається. Ви можете заробити додатковий ACP за допомогою подарункових коробок Firefaucet і виконувати такі завдання, як відвідування коротких посилань, натискання оголошень і заповнення опитувань.

3. ) FaucetCrypto ( активний )

Кран Крипто Кран

FaucetCrypto — це криптографічний кран, який дозволяє вам виконувати завдання та отримувати винагороди у фіктивній валюті під назвою монети. Ця валюта має фіксовану ціну в доларах і не слідує за коливаннями цін існуючих криптовалют.

У FaucetCrypto є можливість виводити монети як вашу улюблену криптовалюту, і є з багатьох на вибір. Більшість криптовалют потрібно виводити безпосередньо на гаманець, тоді як для деяких валют ви повинні виводити на FaucetPay.io.

4. ) Grab ( активний )

кран grab

Ви можете заробляти багато біткойнів щодня. Ви також можете виконувати завдання, щоб отримати більше Bitcoin. Є багато різних речей, які ви можете робити на grab.tc, щоб заробляти біткойни щодня, і іноді винагорода навіть більша. Якщо ви запропонуєте когось іншого, ви отримаєте 25% комісії від того, що вони заявляють, а також додаткові гроші для себе!

5. ) Cointiply ( активний )

Cointiply Bitcoin Faucet та ігри

Cointiply — це кран для біткойнів, де ви можете заробляти монети через кран щогодини від 18 монет до 100 000 монет відповідно до вартості обертання (1-10 000). Є джекпот у 100 000 монет за виграш обертання 10 000) і бонус на множник (1x – 2x).

Окрім звичайного крана, ви можете заробляти гроші, граючи в ігри, заповнюючи опитування , переглядаючи відео, заповнюючи пропозиції та навіть за допомогою браузерного майнінгу. Ви можете вивести біткоїни прямо на свій гаманець.

6. ) Freecash ( активний )

Freecash — це веб-сайт, який служить платформою для реклами своїх продуктів, програм і опитувань для споживачів. Сайт пропонує користувачам можливість виконувати такі завдання, як завантаження додатків або проходження рівнів гри за винагороду у вигляді монет, які можна обміняти на картки PayPal, VISA, Bitcoin та інші подарункові картки. Кожна 1000 зароблених балів еквівалентна одному долару і може бути використана для викупу біткойнів та інших винагород.

7. ) Freebfg ( активний )

Відкрийте для себе захоплення freebfg.com, натиснувши кнопку КИДНУТИ та отримайте безкоштовні жетони BFG! Число, яке ви викинули, визначає кількість токенів BFG, які ви отримаєте, як зазначено в нашій таблиці виплат. Пам’ятайте, що ви можете повернутися та грати щогодини, щоб виграти ще більше безкоштовних токенів BFG! Крім того, у якості бонусу ви отримаєте 50% винагороди, отриманої від нас вашими рефералами. Приєднуйтесь до веселощів на freebfg.com зараз і почніть заробляти безкоштовні токени BFG!

8. ) Allcoins ( активний )

Allcoins.pw — це мультимонетний криптографічний кран, у якому представлено понад 13 різних криптовалют, і вони намагаються додати до цього списку більше. Кран також пишається своєю спільнотою та має вбудовану кімнату чату. У Allcoin є власна криптобіржа (або інструмент визначення ціни крипто), веб-майнер і командний майнер, автоматичний кран і реферальна система.

9. ) Cryptowin ( активний )

CryptoWin — це винагородна та рекламна платформа, на якій учасники можуть заробляти BTC, натискаючи оголошення, вимагаючи кран, заповнюючи опитування та пропозиції. Мінімальна сума для виведення: FaucetPay – 200 сатоші (без комісій). Прямий – 15000 сатоші (стягується комісія).

10. ) Coinpayu( активний )

Coinpayu — це абсолютно безкоштовна платформа винагород, яка дозволяє заробляти біткойни, вимагаючи з крана або виконуючи пропозиції. Coinpayu запрошує людей з усього світу заробляти криптовалюту, переглядаючи рекламу. Немає обмежень для жодної нації. Єдиною необхідною умовою є згода з умовами обслуговування та політикою конфіденційності.

11. ) Freebitco ( активний )

Кількість біткойнів, які ви можете виграти за допомогою безкоштовного крана для біткойнів, залежить від поточної ціни біткойнів, а найбільший приз становить 200 доларів США разом з іншими нагородами пропорційно цьому. Отже, коли ціна біткойна падає, сума винагороди, розрахована в біткойнах, зростає, і навпаки. Таким чином, незалежно від поточної ціни біткойнів, у вас є достатній шанс виграти 200 доларів США в біткойнах за кожен кидок.

12. ) Freebitcoin ( активний )

Сума безкоштовних BTC, яку ви отримаєте, залежатиме від кількості, яку ви випадете, і буде виплачена відповідно до вказаних сум призових виграшів. Ви можете вимагати раз на годину та щоразу вигравати додаткові біткойни! Ви також отримаєте 50% від того, що ваші реферали отримають від нас.

13. ) Adbtc ( активний ) v Adbtc — це сайт криптографічного крана, який дозволяє заробляти біткоіни за перегляд відеореклами, активне перегляд вікон і короткі посилання. Сайт створений і має велику базу користувачів з історією платежів. Перевір.

14. ) Autofaucet ( активний ) v Final Autoclaim — це крипто-мультикран, який дозволяє вимагати безкоштовну криптовалюту в одній вкладці. Просто введіть адреси своєї криптовалюти та виберіть тип кранів, з яких ви хочете отримувати криптовалюту. Неважливо, чи це BTC, LTC, ETH, DASH або навіть XRP.

15. ) Pipeflare( активний )

Piperflare — це сайт криптокранів, який виплачує щоденні винагороди в ZEC, FLR або MATIC. Концепція цього крана полягає в тому, щоб підтримати незалежних розробників ігор, надавши безкоштовну платформу для демонстрації своїх проектів. Ви можете вимагати кожні 20 годин, і існує система множення винагород на основі зірок, яка допоможе швидше накопичувати. Множник зірок збільшується з кожним наступним днем ​​отримання. Послідовна вимога також може активувати бонусний раунд.

16. ) Freebnbco ( активний )

FreeBNBco пропонує погодинний заробіток через кран, розіграші лотерей, азартні ігри тощо. Все, що потрібно, це підключитися до крана BNB за допомогою адреси Binance Smart Chain (BEP20), тієї самої адреси, на яку надсилатимуться ваші платіжні запити. Реєстрація в системі та заробіток абсолютно безкоштовні.

17. ) Freebinancecoin ( активний )

Змішувач Binance Coin (BNB) дає можливість виграти до 300 доларів Binance Coin BNB щогодини через кран. Вартість, яку можна вимагати, залежить від вартості, яку ви кидаєте. Існує також можливість заповнити опитування для додаткового потенціалу заробітку.

18. ) Freeshibainu ( активний )

Щогодини вигравайте токени SHIBA INU (SHIB) на суму до 300 доларів США. Виграйте SHIB, зігравши в просту гру в кості. Змішувач Shiba має простий процес забору та низький мінімальний поріг. На створення токена SHIB надихнув Dogecoin, крипто-токен-мем, який зріс у 2020 році завдяки твітам Ілона Маска.

19. ) Freecardano ( активний )

Сума (ADA) Cardano, яку ви вимагаєте, залежатиме від числа, яке ви випадете. Ви можете грати раз на годину, щоб щоразу вигравати Cardano, а також скористатися безкоштовними ролами та опитуваннями, щоб збільшити дохід! Ви також можете підписатися на Free Cardano у Twitter, щоб отримати промокоди на додаткові кидки, не чекаючи години.

20. ) Litecoinfaucet ( активний )

Litecoin Faucet був створений для поширення обізнаності про переваги використання криптовалюти Litecoin. Цей кран Litecoin пропонує своїм відвідувачам невеликі суми Litoshis або LTC безкоштовно, і не вимагає реєстрації чи реєстрації облікового запису.

21. ) Free-ltc( активний )

Free-ltc — це кран (LTC) Litecoin. Кран пропонує шанс виграти до 300 доларів лайткоїнів щогодини залежно від вартості, яку ви викинули. Існує мінімальний поріг для зняття коштів, і коли його досягнуто, зняття виплачуються миттєво на гаманець з дуже коротким часом очікування. Вони також пропонують безкоштовні ролики за кліки PTC.

22 .) Free-doge ( активний )

Натисніть кнопку кидка та вимагайте від крана DOGE. Вартість, яку ви можете заробити за кидок, залежить від кількості, яку ви кидаєте, і буде виплачена відповідно до поточних ставок, відображених на сторінці безкоштовних кидків на крані DOGE. Ви можете грати щогодини, щоб виграти більше монет DOGE!

23. ) Freeusdcoin ( активний )

Freeusdcoin — це кран (USDC) USD Coin, який щогодини пропонує монети USD на суму до 300 доларів США. Цінність, яку можна заробити за кидок, залежить від кинутої вами вартості, а також є можливість заповнити опитування для додаткового потенціалу заробітку.

24. ) Freeneo ( активний )

Безкоштовний NEO — це крипто-змішувач, який дає можливість виграти NEO на суму до 300 доларів щогодини за допомогою функції кидка. Вартість, яку можна отримати, залежить від вартості, яку ви викинули. Існує також можливість заповнити опитування для отримання додаткових джерел доходу.

25. ) Freechainlink ( активний )

Безкоштовний Chainlink (LINK) — крипто-кран, який дає можливість виграти до 300 доларів у Chainlink щогодини за допомогою функції крана. Вартість, яку можна отримати, залежить від вартості, яку ви викинули. Також є можливість заповнити опитування.

26. ) Freedash ( активний )

Free Dash — це кран DASH для криптовалюти, який дає можливість виграти Dash на суму до 300 доларів щогодини за допомогою функції крана. Вартість, яку можна отримати, залежить від вартості, яку ви викинули. Також є можливість заповнювати опитування та пропозиції.

27 .) Free-tron ( активний )

Безкоштовний кран Tron дозволяє щогодини вигравати до 300 доларів (TRX) за допомогою функції крана. Сума TRX, яку можна отримати, залежить від вартості, яку ви викидаєте. Існує також можливість заповнити опитування для додаткового TRX.

28. ) Freetether ( активний )

Free Tether — це сайт крипто-кранів, який пропонує можливість виграти до 300 доларів США на Tether щогодини через кран. Кількість TETHER, яку можна отримати, залежить від вартості, яку ви викидаєте. Існує також можливість заповнити опитування для отримання додаткової винагороди за кран Tether.

29. ) Freesteam ( активний )

Безкоштовний змішувач Steam дозволяє щогодини обертати через змішувач, щоб виграти до 300 доларів у Steam. Вартість, яку можна вимагати, залежить від вартості, яку ви кидаєте. Існує також можливість заповнити опитування для додаткового потенціалу заробітку.

30. ) Freeethereum ( активний )

Безкоштовний кран Ethereum дає вам шанс виграти ETH на суму до 300 доларів США щогодини через кран. Сума ETH, яку можна отримати, залежить від вартості кидка кубика. Також є можливість заповнювати опитування для отримання додаткових винагород ETH.

31. ) Coinfaucet ( активний )

Безкоштовний змішувач Ripple пропонує виграші на суму до 300 доларів XRP щогодини за допомогою гри в кості. Сума XRP, яку можна отримати, залежить від вартості, яку ви викидаєте. Існує також можливість заповнити опитування для додаткового потенціалу заробітку XRP.

32. ) Freenem ( активний )

Безкоштовний кран NEM дає можливість виграти XEM на суму до 300 доларів США щогодини через кран. Кількість XEM, яку можна вимагати, залежить від вартості, яку ви викидаєте. Існує також можливість заповнити опитування для додаткового потенціалу заробітку.

33 .) Freepancake ( активний )

Отримайте безкоштовний PancakeSwap абсолютно безкоштовно щогодини, граючи в просту гру в кості, і ви можете виграти до $300 у PancakeSwap! Одним натисканням кнопки ваш гаманець на сайті буде винагороджений!

34. ) Freematic ( активний )

Отримуйте нагороди Polygon (MATIC) щогодини, граючи в легку гру в кості з шансом виграти до 300 доларів у Polygon! Одним натисканням кнопки ваш гаманець буде зараховано!

35. ) Freebittorrent ( активний )

Отримуйте безкоштовний BitTorrent абсолютно щогодини, граючи в гру зі швидким киданням кубиків, і ви можете виграти до 300 доларів у безкоштовному BTT! Одним натисканням кнопки на ваш гаманець буде зараховано токен BTT!Більше схожих статей на тему:
Free Crypto

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024