11 найкращих крипто кранів 2023 року

11 найкращих крипто кранів 2023 року


11 найкращих крипто кранів 2023 рокуКриптографічні крани — це веб-сайти, додатки або програми, які пропонують невелику кількість цифрових токенів в обмін на виконання простих завдань.
 
Якщо ви розглядаєте криптографічні крани, щоб отримати певні винагороди безкоштовно, наш посібник може вам у цьому допомогти.
 
Сьогодні ми розглядаємо найкращі криптокрани , які можна використовувати, щоб заробити безкоштовні цифрові активи у 2023 році.
 

Найкращі криптографічні крани на 2023 рік Ось найкращі криптокрани, які варто розглянути у 2023 році:


RobotEra – загалом найкраща альтернатива
 
Tamadoge
 
Battle Infinity – нова ігрова платформа Crypto та NFT Metaverse із подарунками
 
Lucky Block – захоплююча NFT і криптоплатформа з регулярними змаганнями
 
FreeBitcoin – найкращий криптовалютний кран для біткойнів
 
Cointiply – найкращий криптографічний кран для користувачів Android
 
FireFaucet – крипто-кран, який підтримує 12 цифрових монет
 
Altcoins.pw – безкоштовна криптоплатформа з AutoFacet
 
Bitcoinker – збирайте винагороди в біткойнах кілька разів на день
 
CoinPayu – Вимагайте крипто-токени щогодини
 
FaucetCrypto – заробляйте безкоштовні токени на 20 різних криптовалютах
 

Відвідайте RobotEra зараз
 
Продовжуйте читати наш посібник, щоб дізнатися більше про найкращі криптокрани, перелічені вище.
 
Детальніше про 11 кращих криптографічних кранів Криптографічні крани стали популярним способом отримання безкоштовних цифрових активів. Ці платформи дозволяють заробляти безкоштовні криптовалюти як винагороду за виконання простих завдань.
 
У цьому розділі ми пропонуємо вичерпні огляди 11 найкращих криптокранів, які ми перерахували вище.
 

1. RobotEra – загалом найкраща альтернатива криптокранам РоботЕра РоботЕра(TARO) — майбутній криптовалютний проект, який не є суто краном, але пропонує гравцям декілька шляхів отримання прибутку та винагород у своїй екосистемі та є одним із найкращих проектів для заробітку на криптовалюті .
 
За допомогою TARO, внутрішньоігрової валюти, гравці можуть отримувати пасивний дохід, створювати нові NFT і продавати їх, монетизувати ділянки землі в метавсесвіті та змагатися в квестах, щоб отримати безкоштовні винагороди – TARO наразі перебуває на етапі 1 свого трираундового передпродажу з жетонами. у продажу за $0.02.
 
RobotEra, який є проектом LBank Labs і має повністю підготовлену команду. створив цілий фентезійний віртуальний світ, де існує набір роботів на «Планеті Таро». Ця планета містить 7 континентів і дозволяє гравцям купувати землю для видобутку ресурсів, будувати нові простори та змагатися за нагороди.
 
Роботи є основними NFT у RobotEra, їх кількість обмежена 10 000. Ставши Роботом на планеті Таро, гравці можуть придбати NFT метавсесвіту Land за допомогою TARO.
 
За допомогою землі учасники можуть видобувати ресурси, будувати заводи та навіть створювати нові NFT. Гравці можуть монетизувати свою землю, стягуючи плату за вхід на заходи та концерти або продаючи місце для рекламних щитів рекламодавцям.
 
Гравці також можуть створювати роботів-компаньйонів, які є NFT, які допомагають будувати та створювати нескінченну кількість просторів на планеті Таро, які можна оновлювати та налаштовувати перед продажем на відкритому ринку.
 
Згідно з офіційним документом RobotEra , проект запровадить протоколи віртуальної реальності до 1 кварталу 2023 року. Після запуску гри гравці також матимуть шанс виграти безкоштовні airdrops Robot NFT.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року

Передпродаж RobotEra в прямому ефірі TARO можна зробити, щоб отримати річний відсоток прибутку та отримати доступ до децентралізованої автономної організації (DAO) RobotEra.
 
Зокрема, RobotEra представить метавсесвітну гру в стилі «грай, щоб заробити», де гравці зможуть заробляти жетони за допомогою битв, майнінгу, дослідження та створення.
 
Зараз на першому етапі передпродажу TARO можна придбати за 0,02 долара з 15% від загальної пропозиції TARO в 1,8 мільярда токенів для продажу без періоду набуття права.
 
RobotEra прагне зібрати 6,93 мільйона доларів за допомогою передпродажу. Приєднуйтесь до Telegram - каналу RobotEra, щоб бути в курсі новин про проект.
 
Передпродаж розпочато Q4 2022
 
Методи купівлі ETH, USDT
 
ланцюг Ethereum
 
Мінімальні інвестиції 1000 ЗУСТРІЧЕЙ
 
Максимальна інвестиція N/A
 
Відвідайте RobotEra Presale зараз
 

2.Tamadoge – найкраща альтернатива токенів Meme Crypto Faucets Tamadoge — це мем-монет і проект «грай, щоб заробити», який дозволяє своїм гравцям заробляти власний токен TAMA як нагороду в грі P2E.
 
Раніше цього року проект викликав величезний ажіотаж після того, як він зібрав 19 мільйонів доларів лише за вісім тижнів під час попереднього продажу, а потім збільшив приріст майже до 2000% після розміщення на біржі.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року

Tamadoge — це унікальна монета-мем, яка не тільки пропонує захоплення потенційно величезними прибутками, але й надає власникам реальну корисність і цінність від монети у формі власності NFT, гри «грай, щоб заробити» та роздач.
 
Це вже одна з найкращих нових криптовалют на ринку , враховуючи, що вона залишається в топ-10 мемів за обсягом, навіть якщо її гра все ще знаходиться на стадії розробки.
 
Гра Tamadoge поєднує володіння NFT із винагородами «грай, щоб заробити», оскільки гравці доглядають за домашніми тваринами, власники яких можуть доглядати, годувати, розводити та вирощувати.
 
Їжа та іграшки допомагають вихованцям вдосконалюватися, і, досягнувши достатнього зростання, вони можуть битися з іншими, заробляючи своїм власникам бали, щоб піднятися вгору в глобальній таблиці лідерів, а призи роздаються щомісяця.
 
Гра також робить TAMA, яка має максимальну пропозицію в 2 мільярди, дефляційною, оскільки 5% транзакцій у зоомагазині витрачається на купівлю іграшок, їжі та ласощів.
 
NFT-домашні улюбленці стали найпопулярнішою колекцією після запуску на OpenSea, викликавши величезний ажіотаж навколо гри.
 
Пізніше Pets стане 3D, а потім перетвориться на додаток доповненої реальності, що дозволить власникам виходити в реальний світ зі своїми домашніми тваринами та шукати жетони TAMA та інші призи.
 
У той час як ціна TAMA відновилася, очікується, що монета зросте, коли ринкові умови покращаться та коли гра наближається до випуску.
 
Відвідайте Tamadoge зараз
 

3. Battle Infinity – нова ігрова платформа Crypto та NFT Metaverse із подарунками
 
Ще один чудовий спосіб заробити криптовалюту — Battle Infinity, новий захоплюючий метавсесвіт, який включає NFT, фантастичні спортивні ліги, ігри «грай, щоб заробити» та пропонуватиме одні з найкращих розіграшів у криптовалюті .
 
Наразі Battle Infinity проводить скидання свого рідного токена IBAT вартістю 3000 доларів США, який буде підтримувати всю екосистему, поділену на шість різних областей, кожна з яких має свої особливості.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року

Гра Battle Infinity
 
Є ліга фентезі-спорту, Прем’єр-ліга IBAT, децентралізована біржа, ринок NFT, ігрова платформа P2E, світ метавсесвіту та платформа для ставок.
 
Передпродаж Battle Infinity був розпроданий лише за 24 дні, зібравши 16 500 BNB або близько 5 мільйонів доларів, що зробило його одним із найцікавіших проектів у світі. Проте потенційні інвестори зможуть долучитися, коли він незабаром буде запущений на біржах IDO, а PancakeSwap утримає IBAT.
 
Інформацію та останні новини про IBAT і всю екосистему можна знайти, приєднавшись до групи Battle Infinity Telegram (адміністратори ніколи не надсилають DM першими).
 
Відвідайте Battle Infinity
 

4. Lucky Block – захоплююча NFT і криптоплатформа з регулярними змаганнями логотип щасливого блокуLucky Block — один із найкращих криптовалютних проектів 2022 року, який пропонує розіграші джекпотів на основі блокчейну та регулярні винагороди для всіх учасників.
 
Це одна з найбільш швидкозростаючих ігор у просторі онлайн-криптолотерей, і оскільки Lucky Block працює на смарт-контрактах, ви можете бути впевнені, що результати кожного розіграшу є на 100% випадковими та надійними.
 
Платформа заснована на відкритості та чесності, пропонуючи повне відстеження та запис, кращу безпеку та прозорість і швидшу виплату призів переможцям, а 10% щоденного джекпоту передається на благодійність. Ще 10% надається власникам LBLOCK — рідного токена — які беруть участь у щоденному благодійному голосуванні, ще 8% — на маркетинг і 2% — на розіграш призів NFT.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року

Щасливий блок Lucky Block також стоїть за одним із найкращих нових NFT-проектів на ринку, Platinum Rollers Club, який дає власникам можливість брати участь у щоденних розіграшах призів.
 
Перший джекпот, який відбувся в травні 2022 року, приніс призи майже в 2 мільйони доларів, тоді як наступна роздача відбудеться, коли 10 000 NFT будуть розпродані. Цим неймовірним призом стане Lamborghini вартістю понад 300 000 доларів, а з часом до галереї Lucky Block Gallery буде додано кілька азартних ігор.
 
Відвідайте Lucky Block зараз
5. FreeBitcoin – найкращий криптовалютний кран для біткойнів FreeBitcoin, запущений у 2013 році, є одним із найстаріших і найпопулярніших криптовалютних кранів, доступних сьогодні. Як випливає з назви, він дозволяє заробляти безкоштовні біткойни, граючи в ігри на його веб-сайті. Відповідно до платформи, ви можете виграти до 200 доларів біткойнів щогодини, беручи участь у її іграх.
 
Окрім ігор, FreeBitcoin також дозволяє заробляти безкоштовну криптовалюту за допомогою конкурсів та інших функцій. Ви також можете отримувати пасивний дохід, вносячи біткойни у ​​свій гаманець FreeBitcoin. Платформа також пропонує безкоштовні криптовалютні процентні рахунки з APY до 4,08% на ваш баланс.v

11 найкращих крипто кранів 2023 року

FreeBitcoin FreeBitcoin також має щотижневий розіграш призів, який дає вам ще одну можливість заробити безкоштовні криптовалюти. На додаток до цього, завдяки реферальній програмі ви можете заробити 50% від того, що ваші філії виграють на платформі. Також можна отримати безкоштовні квитки на змагання кожного разу, коли хтось, про кого ви згадали, грає в ігри з біткойнами на сайті крипто-крану.
 

6. Cointiply – найкращий криптографічний кран для користувачів Android Cointiply — це ще один популярний криптографічний кран для біткойнів та інших цифрових токенів. Ви можете отримувати винагороди на цій платформі, заповнюючи опитування, відкриваючи нові підприємства, переглядаючи відео або навіть граючи в безкоштовні ігри. Залежно від вашого місцезнаходження та часу, який ви проводите на цьому сайті крипто-кранів, ви зможете заробляти сотні доларів щомісяця.
 
Крім того, на Cointiply немає обмежень щодо того, скільки безкоштовної криптовалюти ви можете накопичити. Платформа навіть дозволяє вам збільшити свої прибутки до 61 разу, беручи участь у конкурсах. Крім того, ви можете скористатися програмами лояльності та отримати бонус у розмірі 25% за допомогою реферальних програм.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року

Cointiply
 
Ще одна перевага Cointiply полягає в тому, що він також доступний як додаток для криптографії для Android. На момент написання статті Cointiply можна використовувати для отримання не лише біткойнів, але й інших цифрових активів, таких як Dogecoin, Dash і Litecoin. Платформа також дозволяє заробляти до 5% відсотка на ваш криптовалютний баланс, коли ви додаєте 35 000 цифрових монет на свій рахунок Cointiply.
 

7. FireFaucet – крипто-кран, який підтримує 12 цифрових монет FireFaucet — чудова платформа для тих, хто прагне створити диверсифікований портфель цифрових монет за допомогою сайтів криптографічних кранів. Це один із найкращих криптокранів для виплати винагород у вигляді біткойнів та інших цифрових токенів, зокрема Binance Coin, Tether, Ethereum , Dogecoin, Litecoin, Dash, Tron, Monero тощо.
 
Крім того, винагороди, які ви отримуєте від цього сайту, залежать від вашого рейтингу як користувача. Іншими словами, чим більше ви взаємодієте з FireFaucet, тим вищим буде ваш щоденний рейтинг. Це може бути дуже вигідно, оскільки платформа криптографічного крана щодня винагороджує своїх 20 найкращих користувачів додатковими стимулами. Ви також можете отримати додаткові бонуси, виконуючи щоденні завдання на цій платформі.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року

Пожежний кран Як і в інших безкоштовних криптоплатформах кранів, які ми обговорювали досі, FireFaucet також має реферальну програму, яка пропонує привабливі виплати. Ви можете безкоштовно зареєструватися на цій платформі та отримувати винагороди на FaucetPay або будь-який інший цифровий гаманець. Тут також можна заробляти криптовалюту, заповнюючи опитування або переглядаючи відео.
 

8. Altcoins.pw – безкоштовна криптоплатформа з AutoFacet На перший погляд, Altcoins.pw може здатися не зручним для початківців криптовалютним краном, однак він має деякі переваги, які можуть вам сподобатися. Окрім криптокрана, Altcoins.pw також функціонує як криптобіржа та веб-майнер.
 
Ви можете використовувати цей кран, щоб заробити безкоштовну криптовалюту, переглядаючи рекламу, граючи в ігри або беручи участь у його реферальній програмі. На Altcoins.pw є безліч цікавих криптоігор , серед яких VegaDice, Harvest тощо.
 
Ви також можете запустити autofaucet на цій платформі та використовувати функцію «Мульти», щоб заробити до трьох різних криптовалют одночасно. Нагороди доступні для отримання в кінці кожного дня.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року

Altcoins.pw На момент написання Altcoins.pw дозволяє заробляти 13 різних криптовалют. Це включає Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Bitcoin Cash і навіть такі токени, як Elrond, Tron і Ripple. Ця платформа також має чат-кімнату, яка може бути корисною для спілкування з іншими користувачами або отримання допомоги за потреби.
 

9. Bitcoinker – збирайте винагороди в біткойнах кілька разів на день Bitcoinker є одним із найбільш високооплачуваних криптовалютних кранів, які ви можете знайти сьогодні на ринку. Платформа дозволяє вимагати криптовалюти до 120 разів кожні 24 години. Однак отримати винагороду можна лише у вигляді сатоші. Для тих, хто не знає, потрібно 100 мільйонів сатоші, щоб створити один біткойн.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року

Bitcoinker Сатоші, які ви збираєте, не надсилаються автоматично на ваш крипто-гаманець . Натомість вони збираються у вашому обліковому записі, і коли ви досягнете мінімального порогу в 20 000 сатоші, монети можна буде вивести на ваш особистий гаманець.
 
Фактична виплата на ваш гаманець відбувається в перший день кожного місяця для відповідних облікових записів. Цей постачальник криптографічних кранів пропонує вам безліч способів заробити криптовалюту. Ви можете грати в ігри, заповнювати опитування, переглядати рекламу або просто переглядати веб-сайти.
 

10. CoinPayu – вимагайте крипто винагороди щогодини CoinPayu дуже віддають перевагу тим, хто бажає заробляти криптовалютні винагороди, переглядаючи рекламу. Це один із найкращих криптографічних кранів, який дозволяє отримати понад 15 різних цифрових монет. Однак винагороди розраховуються в сатоші.
 
Під час виведення коштів ви можете конвертувати зароблені вами сатоші в будь-які цифрові монети, які вам подобаються. Однак вам справді доведеться дотримуватися мінімальної суми зняття та комісії, які відрізняються залежно від типу криптовалюти, яку ви вибираєте. Окрім перегляду реклами, CoinPayu також дозволяє брати участь у конкурсах, кожен з яких триває 15 днів.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року

CoinPayment CoinPayu також виконує роль платформи для ставок. На момент написання статті платформа дозволяє вам відкривати крипто - рахунки для стекінгу для п’яти цифрових монет, включаючи Tron і Cardano. Період блокування, а також запропоновані відсотки визначаються конкретною криптовалютою, яку ви вибрали.
 

11. FaucetCrypto – заробіть 20 різних криптовалют безкоштовно Faucet Crypto відрізняється тим, що надає вам доступ до 18 різних криптовалют. Ви можете заробляти монети на цьому безкоштовному криптовалютному крані кожні 25 хвилин, виконуючи такі завдання, як перегляд відео та участь в опитуваннях. Крім того, ми також виявили, що Faucet Crypto є дуже зручним для користувача з розширеною панеллю, яка дозволяє відстежувати ваші прибутки.
 
Цей сайт криптовалютного крана дотримується системи підвищення рівня для пропозиції винагород. Виконуючи кожне завдання на платформі, ви досягатимете нового рівня з вищими винагородами.
 

11 найкращих крипто кранів 2023 року


Кран Крипто Ви також зможете збирати різні предмети, виконуючи завдання, які ви зможете продавати на ринку іншим користувачам веб-сайту. Зібрані вами предмети можна перекинути у ваш обліковий запис і отримати до них доступ у будь-який час.
 
Кожен із цих пунктів допомагає додати бонуси до вашого облікового запису. Потім ви можете поєднати ці бонуси з нагородами, які ви збираєте, щоб примножити свої прибутки.
 
Що таке криптографічні крани? Говорячи простою мовою, криптокран — це веб-сайт або програма, яка розповсюджує криптовалюту для виконання основних завдань. Вони називаються змішувачами, тому що пропоновані винагороди невеликі, як краплі води, що капають із дірявого крана.
 
Таким чином, ви будете отримувати невеликі суми криптовалют, які ви зможете вивести на свій цифровий гаманець. Іншими словами, криптографічні крани, безумовно, не є ініціативою для заробітку великих грошей.
 
Тим не менш, вони можуть стати додатковим джерелом доходу, особливо для тих, хто вірить у майбутнє криптовалют. Деякі інвестори також вважають криптокрани безризиковою альтернативою торгівлі криптовалютою .
 
Як працюють безкоштовні криптографічні крани? Як ми зазначали вище, криптографічний кран роздає невеликі кількості цифрових активів для виконання різних завдань. Ці завдання можуть включати перегляд реклами, перевірку капчі, заповнення опитувань, ігри або просто перегляд веб-сайтів.
 
Винагороди будуть виплачені у формі криптовалют ; однак сума, яку ви отримаєте, залежить від типу завдання, яке ви виконуєте, а також від обраного постачальника.
 
Найкращі безкоштовні крипто крани налаштовують такі типи діяльності:
 
Перегляд відео
 
Натискання на рекламу
 
Виконання вимог captcha
 
Участь у конкурсах
 
Завершення щоденних вікторин
 
Грайте в ігри – грайте, щоб заробити криптоігри
 
Як бачите, існує кілька способів безкоштовно заробити криптовалюту через онлайн-крани. Хоча кількість пропонованих криптовалют може бути дуже невеликою, ці крихітні суми можуть з часом збільшуватися.
 
Зважаючи на все це, доречно пам’ятати, що криптокрани не для тих, хто шукає схему швидкого збагачення.
 
Насправді вам доведеться працювати з цими платформами протягом кількох днів або тижнів, щоб накопичити мінімальний поріг криптовалют, які можна вивести на свій гаманець.
 
Крипто крани Іншими словами, вам потрібно запастися терпінням і витратити трохи часу. Більше того, як і з будь-яким іншим фінансовим рішенням, важливо, щоб ви виконали належну обачність, вибираючи програму для криптографічного крана, щоб отримати винагороду.
 
У наведених нижче розділах ми обговорюємо деякі важливі моменти, які потрібно мати на увазі, перш ніж продовжити.
 
Мінімальна сума для зняття Важливим моментом при виборі найкращих безкоштовних криптографічних кранів є встановлені мінімуми виведення коштів. Це означає, що вам потрібно буде зібрати мінімальну кількість криптовалют, щоб мати право зняти кошти.
 
Наприклад:
 
На FreeBitcoin вам потрібно накопичити принаймні 0,0003 BTC для обробки транзакції.
 
Cointiply вимагає, щоб ви зібрали еквівалент 3 доларів США в криптовалюті, щоб зняти свій баланс.
 
З іншого боку, сайти криптографічних кранів, такі як Bitcoinker, не вимагають від вас досягнення мінімальних порогових рівнів для виведення зароблених цифрових монет.
 
Оскільки цифрові монети, які пропонуються на цих безкоштовних криптовалютних кранах, як правило, невеликі, може пройти деякий час, перш ніж ви зможете виконати умови, щоб зробити запит на виведення коштів.
 
Комісія за зняття коштів Окрім мінімальних вимог до зняття коштів, деякі сайти криптографічних кранів також стягують плату за обробку запитів на виведення коштів.
 
Знову ж таки, це залежить від конкретної платформи, яку ви виберете, а також від криптовалюти, яку ви знімаєте. Для прикладу FreeBitcoin має як метод миттєвої виплати, так і ручний варіант.
 
Якщо ви виберете спосіб миттєвої виплати, ви зможете отримати токени криптовалюти протягом 15 хвилин.
 
Однак ви повинні сплатити комісію в розмірі 0,00003571 BTC, що є значною сумою, принаймні в порівнянні з тими сумами, які доступні під час використання криптографічних кранів. З іншого боку, обробка ручного варіанту може зайняти від шести до 24 годин, але за меншу плату.
 
Довіра до платформи Хоча криптографічні крани можуть бути привабливим способом заробітку, він також вимагає обережності з вашого боку.
 
Зрештою, не кожна платформа, яку ви зустрінете, буде законною. Деякі платформи криптографічних кранів можуть навіть відмовитися платити своїм користувачам
 
З цієї причини вам слід зробити домашнє завдання, перш ніж витрачати свій час на ці платформи.
 
Як отримати криптографічні крани У розділах нижче показано, як придбати RobotEra (TARO) у попередньому продажу.
 
Крок 1 – Налаштуйте гаманець Crytpo Якщо ви хочете придбати TARO, вам потрібно спочатку налаштувати криптогаманець, як-от MetaMask, який є одним із найкращих криптогаманців, оскільки він безкоштовний і простий у використанні та має підтримку кількох ланцюжків.
 
Відвідайте веб-сайт MetaMask у веб-переглядачі або на мобільному телефоні, натисніть «Завантажити» та дотримуйтесь інструкцій на екрані, не забуваючи запам’ятовувати свій пароль і початкові фрази з 12 слів.
 
Гаманець MetaMask
 
Крок 2. Придбайте ETH або USDT
 
Токени RobotEra (TARO) можна придбати за ETH або USDT. Це можна зробити через біржу або брокера, наприклад eToro , за допомогою дебетової або кредитної картки.
 
Якщо ви купуєте його через брокера чи обмінник, дотримуйтесь інструкцій, щоб переслати його на свій гаманець MetaMask, або якщо безпосередньо на веб-сайті, ви повинні завершити транзакцію, використовуючи дані своєї картки.
 
Крок 3 – Пов’яжіть гаманець із веб-сайтом RobotEra
 
Перейшовши на сайт попереднього продажу RobotEra, виберіть «Купити», а потім «Підключити гаманець» – там ви зможете вибрати MetaMask (або альтернативу), а потім дотримуйтеся подальших інструкцій, щоб завершити підключення.
 
RobotEra переїхав
 
Крок 4 – Купіть TARO
 
Введіть кількість токенів, які ви бажаєте придбати (мінімум 1000 ТАРО), і натисніть «Підтвердити».
 
Купити ТАРО
 
Інвестори зможуть вимагати свої токени після закінчення передпродажу.
 
Відвідайте RobotEra Presale зараз Висновок
 
Криптографічні крани можуть бути чудовим ресурсом для безкоштовного заробітку цифрових активів. Ці платформи представляють, мабуть, найпростіший і найдешевший спосіб збору криптовалюти на певній мірі без ризику
 
Крім того, у вас також є різні способи збору криптографії – тому залежно від ваших уподобань ви можете грати в ігри, виконувати вимоги captcha, заповнювати опитування або переглядати рекламу. RobotEra (TARO) — майбутній криптопроект, який пропонує інвесторам кілька способів отримання пасивного доходу, винагород тощо. TARO, нативний токен, зараз знаходиться на першій стадії передпродажу та продається за 0,02 долара.


Більше схожих статей на тему:
Free Crypto

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024