Зростання BTC продовжується Зверніть увагу

Зростання BTC продовжується Зверніть увагу


Зростання BTC продовжується Зверніть увагуBitcoinBTCUSD +0,44% та інші криптовалюти тримали значний приріст у середу на тлі найкращої виграшної серії цифрових активів за останні роки. Але залишається велика перешкода для цін, якщо криптовалюта дійсно хоче виповзти з цього лютого ведмежого ринку.

Ціна біткойна за останні 24 години зросла менш ніж на 1% до 21 200 доларів. Найбільший цифровий актив різко зріс за останній тиждень , вийшовши зі свого попереднього діапазону від 16 500 до 17 000 доларів США, щоб відновити рівень цін, якого не було з тих пір, як крах криптовалютної біржі FTX сколихнув ринки в листопаді.

«Біткойн зростає, оскільки центральні банки в усьому світі демонструють ознаки того, що вони близькі до кінця своїх відповідних циклів жорсткості», — сказав Едвард Моя, аналітик брокерської компанії Oanda. «Інвестори повільно повертаються до криптовалюти, оскільки світовий ринок криптовалюти знову очікує рівня в 1 трильйон доларів. Побоювання щодо зараження зменшилися, і багато криптотрейдерів зосереджені на тому, щоб подолати цей прорив».


Зростання BTC продовжується Зверніть увагу

Станом на кінець вівторка біткойн демонстрував приріст 14 днів поспіль, збільшившись на 28% за цей період на тлі найдовшої серії виграшів з 2017 року , коли криптовалюта перейшла з рук в руки приблизно за 1000 доларів. Фондовий ринок, з яким пов’язаний біткойн, також почувається добре, індекс Dow Jones Industrial Average та S&P 500 розпочали цей рік чудово. v Незважаючи на те, що деякі аналітики попереджають про зростання біткойна — яке, здається, було прискорене «коротким стисненням» технічної ринкової динаміки та посилене загальною нестачею ліквідності, криптотрейдери сподіваються, що це продовжиться. Принаймні, це знаменує собою символічне зростання біткойна з глибин ведмежого ринку , який спостерігав падіння з максимумів листопада 2021 року близько 69 000 доларів США до дворічного мінімуму близько 15 500 доларів США після шокового банкрутства FTX на тлі звинувачень у шахрайстві .

До того, як FTX зазнав невдачі, біткойн переходив з рук у руки на рівні, що й у середу, — близько 20 000 доларів. Нещодавнє відновлення, здається, свідчить про те, що ринок подолав крах біржі, навіть якщо її «безпрецедентне» банкрутство продовжує викликати головний біль. Клієнтські активи, включно з критично важливими постачальниками ліквідності, залишаються в пастці на платформі, а довга низка кредиторів заборгувала мільярди.

Наступною символічною перешкодою буде 30 000 доларів США, рівень, на якому біткойн не торгувався з червня. Зниження з $30 000 до $20 000 відбулося після банкрутства впливового хедж-фонду Three Arrows Capital , що, у свою чергу, спричинило кредитну кризу в криптовалютах і втрати багатьох кредиторів цифрових активів .

«Це обнадійлива річ для биків, коли ціна біткойна рухається вище рівня ціни в 20 000 доларів», — сказав Наїм Аслам, аналітик брокерської компанії AvaTrade. «Ми точно не виходимо з лісу. Щоб це сталося, ціна біткойна... повинна перевищити рівень 30 000 доларів».

Крім біткойна, ефіру ETHUSD +0,80% — другий за величиною цифровий актив — зріс на 1% до 1575 доларів. Менші крипто або альткойни були слабшими як з Cardano , так і з Polygon MATICUSD +0,56% втрачаючи майже 2%, Menecoin були великими приростами, як Dogecoin DOGEUSD +4,63% підскочив на 3% і Shiba Inu SHIBUSD +16,35% злетів на 18%.Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2023