Зняття біткойнів Nexo різко зросли

Зняття біткойнів Nexo різко зросли


Зняття біткойнів Nexo різко зрослиПісля обшуку в офісах криптокредитора Nexo в Болгарії, починаючи з 12 січня 2023 року на платформі кредитування цифрової валюти було знято значну кількість коштів. Архівний знімок атестації Nexo в режимі реального часу показує, що в той день у компанії було 133 263 біткойни. Станом на 13 січня 2023 року атестація Nexo вказує на те, що компанія зараз володіє 124 939 біткойнами, з яких протягом останніх 24 годин було вилучено біткойнів на суму 157,21 мільйона доларів.

Клієнти вивели біткойни на 157 мільйонів доларів із платформи Nexo за 24 години

Минулого року ряд бірж пройшли стрес-тести на зняття коштів, і після рейду в офісі Nexo в четвер криптокредитор має справу з подібними проблемами. У звітах від 12 січня 2023 року стало відомо, що Nexo перебуває під розслідуванням генерального прокурора Болгарії та приблизно 300 слідчих з різних відомств. Компанію звинувачують у порушенні податкових вимог, участі у відмиванні грошей та обході фінансових санкцій, пов'язаних з РФ.


Зняття біткойнів Nexo різко зросли

Веб-сайт атестації в реальному часі Nexo.

Nexo заперечує будь-які правопорушення та негайно оприлюднив заяву в Twitter для спільноти про те, що компанія дотримується «дуже суворої політики щодо боротьби з відмиванням грошей і «знай свого клієнта». Згідно з даними веб-сайту атестації в режимі реального часу , після інциденту компанія побачила хвилю зняття коштів . Наприклад, 3 січня 2023 року Nexo зберігав близько 134 203 біткойнів, вартістю 2,5 мільярда доларів США за поточним курсом обміну BTC . До 12 січня 2023 року сховок BTC криптокредитора зменшився до 133 263 біткойнів .

Через 24 години, у п’ятницю, 13 січня 2023 року, запаси BTC Nexo зменшилися на 8 324 BTC до поточного рівня 124 939 BTC . Це означає, що з використанням поточного курсу обміну BTC із кешу біткойнів Nexo було вилучено 157,21 мільйона доларів. Виведення коштів на Nexo слідує за низкою інших бірж, на яких за короткий проміжок часу спостерігаються великі вилучення. Після краху FTX користувачі вилучили значну кількість цифрових активів з таких бірж, як Binance , Kucoin і Crypto.com .

Незрозуміло, що станеться зі справою проти Nexo в Болгарії, але враховуючи швидкість зняття коштів за останній день, клієнти, схоже, стурбовані. Під час розмови з репортером The Block Йогітою Хатрі , співзасновник Nexo Антоні Тренчев сказав, що вилучення становить лише 2% активів компанії під управлінням (AUM). «Nexo може підтвердити, що всі системи запущені і все обробляється в режимі реального часу, як завжди», — сказав Тренчев Хатрі в п’ятницю. «Діяльність на порядки менша, ніж після Цельсія та після FTX», — додав керівник Nexo.

#tags

Діяльність , активи , генеральний прокурор , біткойн , Болгарія , офіси в Болгарії , рейд у Болгарії , занепокоєння , криптокредитор , криптокредитори , клієнти , заперечення , біржі , керівник , фінансові санкції , розслідування , величина , менеджмент , відмивання грошей , Nexo , пост-Цельсій , після FTX ,обробка , Рейд , реальний час , атестація в реальному часі , Російська Федерація , Софійський рейд , Стрес-тест , системи , податкові порушення , вилученняБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023