Законопроект про панамську криптовалюту

Законопроект про панамську криптовалюту


Законопроект про панамську криптовалютуДоля проекту панамської криптовалюти, який минулого року схвалила Національна асамблея Панами, тепер залежить від рішення верховного суду країни. Санкція проекту, на який наклав вето президент Лаурентіно Кортізо, тепер знаходиться в руках суду після того, як Конгрес відхилив захід вето.

Панамський закон ще має можливість бути затвердженим

Законопроект про панамську криптовалюту, який був представлений у 2021 році до Національної асамблеї та прийнятий установою минулого року, має можливість бути повторно розглянутим і схваленим навіть без підтримки президента. Доля документа тепер у руках Верховного суду Панами, якому доведеться зважити аргументи на користь і проти санкції нормативної бази.

Президент Лаурентіно Кортізо, який отримав документ 18 січня, щоб схвалити запропонований законопроект, натомість передав його до суду після того, як висловив серйозні заперечення щодо його форми. Інституція, яка має вирішити подальшу долю документа після НС, обговорила його та вирішила знову підтримати в нинішньому вигляді. Про ці процедури виконавча влада повідомила 26 січня. У ній зазначено:

Серед міркувань виконавчої влади, заперечуючи проти законопроекту, поданого до Національних зборів, зазначено, що законодавча ініціатива вимагає «адаптації» до норм, які регулюють фінансову систему та монетарну модель Панами.

Зокрема, Кортізо критикує статті 34 і 36, а також весь законопроект.

Шлях до Верховного суду

Законопроект застав президента Лаурентіно Кортізо та Конгрес у глухий кут із травня, коли Кортізо заявив , що не підпише законопроект у його нинішньому вигляді через проблеми з відмиванням грошей та фінансуванням злочинності. Однак тоді Конртізо також похвалив його, сказавши, що це «інновація та хороший закон».

Зрештою, у червні Кортізо наклав часткове вето на законопроект, розкритикувавши певні його аспекти та повернувши його до Національної асамблеї, яка мала можливість змінити його, щоб відповідати занепокоєнням президента, або просто просувати його санкцію, оскільки це затверджено раніше.

Вето викликало негативну реакцію серед деяких представників Національних зборів, які заявили, що це втрачена можливість залучити інвестиції від криптовалютних компаній і створити більшу доступність фінансів. Такі країни Латинської Америки, як Бразилія , Сальвадор і Венесуела, вже регулюють операції з криптовалютою та майнінгом криптовалют.

#tags

Бразилія , криптовалюта , Сальвадор , лаурентіно кортізо , національні збори , Панама , панамський , представники , верховний суд панами , Венесуела



Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024