Угорці питають прибуток криптовалют і правила

Угорці питають прибуток криптовалют і правила


Угорці питають прибуток криптовалют і правилаОпитування показує, що угорці зацікавлені в інвестиційному потенціалі криптовалют

Опитування показало, що угорці хотіли б дізнатися більше про довгострокові інвестиційні можливості, які пропонують криптовалюти. Проте пов’язані з цим ризики та недостатня кількість інформації рідною мовою, на думку опитаних, викликають серйозне занепокоєння.

Угорці хочуть знати, як оподатковується прибуток криптовалют і які правила застосовуються до таких інвестицій

У зв’язку зі збільшенням глобального інтересу до криптовалют протягом останніх кількох років, нове опитування оцінило, наскільки Угорщина дотримується загальної тенденції, повідомляють місцеві ЗМІ. Результати опитування, проведеного найбільшою у світі криптовалютною біржею Binance та дослідницькою компанією Opinio, були оприлюднені угорським інформаційним агентством MTI.

Дослідження показало, що більшість угорців вважають, що криптоінвестиції все ще супроводжуються ризиками, вищими за середні. Іншою проблемою, яку вони бачать, є відсутність достатньої інформації угорською мовою про цифрові активи.

Ті, хто продовжує обережно ставитися до криптовалют, також висловлюють свою стурбованість конфіденційністю та побоюються, що вони недостатньо безпечні як форма інвестування.

Респонденти, які готові придбати криптовалюту, хотіли б дізнатися більше про можливості довгострокового інвестування, як оподатковується дохід, отриманий від таких операцій, і які національні та міжнародні правила застосовуються до торгівлі.

Автори дослідження виявили, що 86% учасників ніколи не користувалися криптовалютою, тоді як 4% вважаються випадковими користувачами. Близько 3% вважають криптоактиви джерелом додаткового доходу, а для 1% криптовалюта є основним джерелом доходу.

Опитування також показало, що навіть угорці, які тримаються подалі від криптоактивів, знають про біткойн. Серед трейдерів криптовалюти 61% заявили, що вони вважають за краще купувати біткойни ( BTC ), за ними йдуть інвестори в ефіріум ( ETH ), на які припадає 45% вибірки.

Репрезентативне онлайн-опитування проводилося в першій половині грудня за участю 1034 респондентів віком від 18 до 59 років, які мали смартфон, крім віку, враховувалися стать, освіта та місце проживання.

#tags

Binance , Crypto , криптоактиви , криптобіржа , криптоінвестиції , криптоінвестори , криптотрейдери , криптовалюти , криптовалюта , біржа , угорська , угорці , Угорщина , інвестиції , інвестори , опитування , правила , правила , опитування , податок , трейдери , користувачіБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023