Таскомбанк тестує українську цифрову валюту

Таскомбанк тестує українську цифрову валюту


Таскомбанк тестує українську цифрову валютуУкраїнський Таскомбанк пілотує електронну гривню на базі Stellar

Таскомбанк, одна з найстаріших банківських установ України, завершив пілотне тестування цифрової валюти на базі мережі Stellar. Банк вважає, що його платформа електронних грошей є економічно життєздатним впровадженням технології блокчейн.

Таскомбанк проводить тестування нової української цифрової валюти

«Електронну гривню» випробував український Таскомбанк під час пілотного етапу проекту зі створення валюти в мережі Stellar. Під час випробувань монета використовувалася в розрахунках між покупцями та продавцями, йдеться у повідомленні фінустанови .

Операції з новим цифровим активом проводилися відповідно до чинних процедур «знай свого клієнта» та протидії відмиванню грошей, зазначив банк у документі, цитованому новинним новинним виданням Forklog.

У Таскомбанку також підкреслили, що дослідження показали низку переваг використання блокчейну, серед яких прозорість на всіх етапах обігу та між усіма учасниками транзакцій, підвищена безпека та конфіденційність даних користувачів, низькі витрати та висока пропускна здатність.

Схема обігу електронних грошей, досліджена під час пілоту, є економічно життєздатною бізнес-моделлю для використання технології блокчейн, уточнили автори звіту, зазначивши, що вони «вважають пілотний проект успішним і перспективним з точки зору подальшої розробки та впровадження продукту».

Банк додав, що планує продовжити дослідження щодо випуску та обігу електронних грошей на основі блокчейну. Одним із напрямів подальших досліджень стане можливе використання такої валюти в роздрібних безготівкових розрахунках.

У Таскомбанку також повідомили, що Національний банк України (НБУ) вважає, що результати його пілоту, який було запущено наприкінці 2021 року, можуть бути використані експертами комерційних і центральних банків для подальшого аналізу.

У січні 2021 року Міністерство цифрової трансформації в Києві обрало Stellar Development Foundation партнером у розвитку екосистеми віртуальних активів країни, включаючи інфраструктуру для цифрової валюти НБУ ( CBDC ). У листопаді минулого року НБУ представив представникам криптоіндустрії, банкам та іншим фінансовим установам «проект концепції електронної гривні».

#tags

Банк , Блокчейн , CBDC , Крипто , Криптовалюти , Криптовалюта , Валюта , Цифрова валюта , е-гривня , Stellar , Таскомбанк , Україна , українськаБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023