Суд Сан-Паулу виніс рішення проти Binance

Суд Сан-Паулу виніс рішення проти Binance


Суд Сан-Паулу виніс рішення проти BinanceСуд у Сан-Паулу, Бразилія, виніс рішення проти Binance у справі, у якій провідна біржа криптовалют зіткнулася зі скаргою, пов’язаною з виведенням коштів. Користувач, який подав позов проти біржі через те, що не зміг отримати свої кошти з платформи, отримав майже 2000 доларів компенсації та кошти, внесені в рамках рішення суду у вересні.

Binance програла суд у Сан-Паулу

Місцеві суди почали розглядати справи, пов’язані з обміном криптовалюти в Бразилії. Binance, одна з найбільших криптовалютних бірж на ринку, програла справу через нездатність обробляти зняття коштів для клієнта в Сан-Паулу у вересні.

Згідно з останніми повідомленнями , клієнт, який подав скаргу, стверджував, що біржа не змогла обробити виведення майже 14 500 доларів США протягом періоду, коли Binance призупинила прямі депозити та зняття коштів у країні. Постраждалий клієнт заявив суду, що кошти будуть використані для оплати витрат на оздоровлення.

Суд виніс рішення на користь клієнта, зобов’язавши біржу виконати незавершені виведення коштів і присудивши майже 2000 доларів США як компенсацію моральної шкоди. Суддя Рафаель Алмейда Морейра де Соуза, який вів справу, заявив:

Цінності мають важливе значення для виживання з гідністю претендента. Відшкодування моральної шкоди має служити для відшкодування потерпілому, а також для покарання правопорушника, щоб подібна поведінка більше не повторювалася.

Місцева газета Metropoles повідомила про іншу подібну справу, яка була вирішена в грудні 2021 року, коли суддя наказав обміняти, щоб дозволити клієнту зняти кошти, заблоковані через їхній нібито зв’язок із хакерською атакою.

Боротьба з капіталом

Ця справа є наслідком заходів, яких Binance довелося вжити в червні, коли Capitual, платіжний постачальник біржі в Бразилії, припинив обробляти замовлення Binance. Компанія оновила свою платформу, щоб відповідати вимогам Центрального банку Бразилії, щоб дозволити третім сторонам здійснювати транзакції в її платіжній мережі PIX.

Ситуація змусила Binance оголосити, що буде вживати судових заходів проти Capitual через призупинення цієї служби. У той час Capitual, який також обслуговував інші біржі в країні, пояснив, що Binance не зміг адаптувати свою технологічну платформу відповідно до нових вимог законодавства.

Призупинення, яке тривало більше тижня, закінчилося включенням нового тимчасового платіжного партнера під назвою Latam Gateway, у той час як Binance вивчала можливість придбання Sim;paul Investimentos, бразильської брокерської компанії.

#tags

Binance , капітал , Центральний банк Бразилії , суди , суддя Рафаель Алмейда Морейра де Соуза , платежі , pix , sao paolo , sim;paul , sim;paul investimentosБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024


© HADCOINS.com 2023