Шиба-іну стрімко зростає Крипто Memecoin

Шиба-іну стрімко зростає Крипто Memecoin


Шиба-іну стрімко зростає Крипто MemecoinШиба-інуSHIBUSD +17,01% , криптовалюта, яка, по суті, базується на мемі мемів, різко зросла за останні кілька днів. Жарт крипто може просто викликати сміх останнього.

Ціна Shiba Inu підскочила майже на 25% з пізнього вівторка, приблизно з десяти десятитисячних цента за токен до більш ніж дванадцяти десятитисячних цента, що призвело до зростання з початку року до 50% . Ралі також принесло Dogecoin на тему собак-мемів DOGEUSD +5,15% зросли приблизно на 8%, причому обидва перевершили біткойн BTCUSD +0,54% , найбільша криптовалюта, яка не змінилася за той самий період.

Shiba Inu — це так званий мемкойн — спочатку він був започаткований як жарт в Інтернеті, а не як значний блокчейн-проект, як-от Bitcoin або Ethereum.

Заснований у серпні 2020 року Shiba Inu посилається на інший мемкойн, Dogecoin, який сам є посиланням на інтернет-мем із собакою Shiba Inu, яку жартома називають «дож». Це майже так само складно, як технологія блокчейн.

Але Shiba Inu — вже 13-та за величиною криптовалюта з ринковою капіталізацією близько 7 мільярдів доларів — може стати серйознішою. Цього разу трейдери можуть не заробляти монети лише через меми .

Цього тижня розробники Shiba Inu оприлюднили плани щодо «Shibarium», детально описавши плани щодо запуску блокчейну рівня 2 — такого, який розташований на вершині іншої мережі, у цьому випадку Ethereum — який кардинально розбудує екосистему Shiba Inu. Shiba Inu разом із аналогічними монетами у всесвіті Shib під назвою Bone and Leash вже сидять на вершині мережі, що лежить в основі Ether, другого за величиною цифрового активу.


Шиба-іну стрімко зростає Крипто Memecoin

«Ми наближаємося до останніх штрихів для бета-версії Shibarium і її неминучого запуску», — написали розробники в повідомленні в блозі . «Терпіння є ключовим, і деякі бачать Shibarium як інструмент підвищення цін, але це не в центрі уваги проекту і ніколи не було».

За словами розробників, Shibarium використовуватиме Shiba Inu, Bone і Leash у протоколах, які обслуговують метавсесвіт, ігри та Web3 . Зокрема, Bone буде «рідним токеном» мережі, який використовуватиметься для оплати транзакцій у блокчейні.

Якщо Shibarium підніметься, це, швидше за все, підтримає ціни Shiba Inu, оскільки мережа запровадить механізм спалювання певної кількості токенів Shiba Inu для кожної транзакції блокчейну. Спалювання токенів виводить їх з обігу та є криптовалютним еквівалентом викупу акцій.

На думку аналітиків, ймовірно, існує кілька факторів, які підтримують зростання Shiba Inu, включаючи загальну нестачу ліквідності на тлі великих обсягів — мало продавців, щоб задовольнити попит — і загальну хвилю оптимізму в криптовалютах.

«Розворот ризику, який ми побачили на початку року, вплинув на деякі ціни на токени метавсесвіту», — заявили аналітики постачальника криптоданих Kaiko у серії дописів у Twitter . Це могло вплинути на наратив навколо Shibarium і його підтримку метавсесвіту. Справді, лише у 2023 році Decentraland — платформа віртуального світу на основі браузера — та її криптовалюта MANA зросла на 130%. v «Поки обсяги підтримуються, більш ризиковані токени, такі як Shiba Inu, Dogecoin і Decentraland, можуть отримати ставку від роздрібної торгівлі, яка хоче взяти участь у ринковому ралі», — написала команда Kaiko. «Обсяги біткойнів досягли найвищого рівня з моменту краху FTX, що свідчить про те, що інвестори повертаються на криптовалютні ринки».Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023