Сан-Паулу вводить блокчейн у закон

Сан-Паулу вводить блокчейн у закон


Сан-Паулу вводить блокчейн у законБразильське місто Сан-Паулу ввело концепцію блокчейну в свій муніципальний закон про доступ до даних і прозорість. Концепція блокчейну визначається як технологія, яка може бути використана в цій галузі, але місто не визначило структури чи впровадження для її використання в майбутньому.

Закон Сан-Паулу вводить концепцію блокчейну

Поступово все більше випадків використання блокчейну, частини технології, що лежить в основі криптовалюти, охоплюються установами по всьому світу. Місто Сан-Паулу включило концепцію блокчейну в нещодавно ухвалений закон про муніципальні дані та прозорість як технологію, яку можна використовувати, щоб допомогти державі виконувати свої завдання.

У законодавстві блокчейн визначається як незмінна книга, яка може записувати транзакції та відстежувати активи за допомогою комп’ютерної мережі. Хоча цю технологію називають корисним інструментом, закон не визначає, як її можна використовувати для підвищення ефективності доступу до даних і завдань, пов’язаних із прозорістю.

Це наштовхнуло на думку деяких експертів, що включення цього визначення в закон є випадковим, оскільки в документі не вказано жодних способів реалізації. Про це Марсело Кастро, адвокат Мачадо Мейєра, сказав O'Globo:

Інституції визнають блокчейн як вигідний для економіки, однак немає конкретного наказу, який би вказував, як технологія буде використовуватися в межах графіка, і це створює величезний ризик збитися з мертвої букви закону.

Вхідні інновації

Однак законодавці, які стоять за документом, захищали підхід, який вони застосували для включення нових технологій у закон. Марія Де Карлі, автор регламенту, захистила загальний спосіб, у якому закон згадує блокчейн. Де Карлі сказав місцевим джерелам, що закон не повинен передбачати суворих випадків використання технології, оскільки вони повинні бути обговорені з муніципальною виконавчою владою.

Де Карлі згадав декілька способів використання технології блокчейн у сфері дії закону, наприклад, допомогу у виявленні випадків корупції та забезпечення відповідності публічних серверів, оскільки технологія дозволяє публічно переглядати кожну транзакцію.

На національному рівні також діють інші подібні ініціативи. У травні Бразильський банк розвитку запустив мережу Brazilian Blockchain, блокчейн-проект, який має на меті служити основою для інших державних установ для створення своїх децентралізованих додатків для підвищення прозорості публічних функцій.

#tags

Блокчейн , Бразилія , бразильська мережа блокчейнів , Бразильський банк розвитку , доступ до даних , Марсело Кастро , Марія де Карлі , Сан-Пауло , Прозорість



Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024