Samsung запускає фючерсний ETF на біткойн

Samsung запускає фючерсний ETF на біткойн


Samsung запускає фючерсний ETF на біткойнПідрозділ управління активами Samsung запустив біржовий фонд (ETF) ф’ючерсів на біткойни. Новий активно керований ETF котирується та торгується на фондовій біржі Гонконгу. Він прагне «забезпечити економічний вплив на цінність біткойнів», — уточнює Samsung.

Ф'ючерсний ETF на біткойн Samsung

Samsung Asset Management (Hong Kong) Ltd., дочірня компанія Samsung Asset Management, що входить до групи компаній Samsung, у п’ятницю запустила ф’ючерсний біржовий фонд (ETF) біткойнів під назвою «Samsung Bitcoin Futures Active ETF».

Новий ETF є субфондом Samsung ETFs Trust III, парасолькового пайового трасту, створеного згідно із законодавством Гонконгу, уточнила компанія, додавши:

Інвестиційна мета субфонду полягає в тому, щоб прагнути забезпечити економічний вплив на вартість біткойнів шляхом інвестування переважно у ф’ючерсні контракти на біткойн на перші місяці та/або мікроф’ючерсні контракти на біткойни, які торгуються на Чиказькій товарній біржі (CME).

У Samsung пояснили, що активно керований ф’ючерсний ETF на біткойн прокладає шлях «для інвестицій у майбутнє впровадження криптотехнологій». Однак компанія зазначила, що фонд «не інвестує безпосередньо в біткойн і не отримає біткойн від ф’ючерсів на біткойн на CME». CME регулюється Комісією США з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC).

У той час як біткоїн оцінюється в доларах США, паї Samsung Bitcoin Futures Active ETF котируються та торгуються в гонконгських доларах на фондовій біржі Гонконгу (SEHK), пояснила компанія.

Ф'ючерсним ETF на біткойни управляє Samsung Asset Management (Hong Kong) Ltd., а HSBC Institutional Trust Services (Asia) Ltd. є довіреною особою та реєстратором фонду. Фонд «увійде до 100% вартості чистих активів (NAV) у ф’ючерси на біткойн на CME, додала компанія.

Нещодавно запущений ETF не є єдиним фондом Samsung Asset

Management, пов’язаним з криптовалютою. У червні минулого року компанія з Гонконгу запустила «Samsung Blockchain Technologies ETF» і «Samsung Asia Pacific ex NZ Metaverse Theme ETF».

Samsung , управління активами Samsung , біткойн Samsung , біткойн ETF Samsung , ф'ючерсний ETF біткойн Samsung , біткойн Samsung CME , ф'ючерс біткойн Samsung CME , криптовалюта Samsung , криптовалюта SamsungБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023