Платформа для торгівлі цифровими активами

Платформа для торгівлі цифровими активами


Платформа для торгівлі цифровими активамиКитай запустить «платформу для торгівлі цифровими активами», повідомляє ЗМІ
 
Місцеві ЗМІ повідомили, що найближчим часом у Китаї планується відкрити ринок цифрових активів у рамках державно-приватного партнерства. Згідно зі звітом, метою є створення регульованої торгової платформи для цифрових предметів колекціонування в рамках зусиль уряду по приборканню ринкових спекуляцій такими активами.
 
Національний ринок для підтримки торгівлі цифровими предметами колекціонування та авторськими правами в Китаї Місцеві ЗМІ повідомили, що влада Китаю готується запустити контрольовану державою платформу, яка дозволить торгувати незамінними токенами ( NFT ) та іншими цифровими активами. Ініціатива є спільним проектом державних організацій та приватної компанії.
 
«Китайська платформа для торгівлі цифровими активами», створена в партнерстві Китайською біржею технологій, Центром обміну культурними реліквіями Китаю та Huaban Digital Copyright Service Center Co. Limited, буде запущена 1 січня 2023 року, повідомляє Sina Finance. Середа.
 
Ринок працюватиме за ліцензією Китайської цифрової біржі, створеної Міністерством науки і технологій, Державним відомством інтелектуальної власності, Китайською академією наук і муніципальною владою Пекіна.
 
Біржа сприяє купівлі-продажу прав інтелектуальної, наукової та технологічної власності в Народній Республіці. Він забезпечить базову інфраструктуру для нової торгової платформи, відповідаючи за обробку транзакцій і впровадження механізмів розрахунків.
 
Новий ринок відповідатиме чинним нормам і надаватиме послуги з торгівлі цифровими предметами колекціонування та цифровими авторськими правами, пояснив президент Huaban Інь Тао. Оскільки Китай пригнічує діяльність, пов’язану з криптовалютою, ЗМІ та компанії часто віддають перевагу терміну «цифрові предмети колекціонування», а не «NFT», щоб уникнути асоціації з криптовалютами.
 
З точки зору нагляду та відповідності, цей ринок стикається з певною невизначеністю та більшими ризиками відповідності, але закони та регуляторна політика будуть поступово вдосконалюватися, прокоментував Ю Цзянін, співголова Комітету блокчейну Асоціації індустрії зв’язку Китаю.
 
Як повідомляється, причиною рішення Tencent закрити свою платформу NFT Huanhe стала заборона на перепродаж цифрових предметів колекціонування, введена китайськими регуляторами, щоб обмежити ринкові спекуляції цими активами. Новина про переїзд з’явилася в липні, лише через рік після його запуску.
 
У червні популярна програма для соціальних мереж Wechat, якою також керує китайський технологічний гігант, оголосила про свої наміри заборонити публічні облікові записи, що сприяють вторинній торгівлі незамінними токенами. Незабаром після цього додаток Tencent News припинив продаж NFT.
 
ТЕГИ В ЦІЙ ІСТОРІЇ Китай , китайський , криптовалюта , криптовалюти , криптовалюта , цифрові активи , цифрові активи , цифрові предмети колекціонування , цифрові авторські права , запуск , ринок , nft , NFT , невзаємозамінні токени , правила , токени , торгова платформа


Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2024

NEWS TODAY
© HADCOINS.com 2024