Місячні обсяги торгів на біржах значно впали

Місячні обсяги торгів на біржах значно впали


Місячні обсяги торгів на біржах значно впалиОбсяги торгів на децентралізованих біржах залишаються незначними в новому році, Uniswap лідирує з щоденними свопами

Згідно зі статистичними даними, місячні обсяги торгів на децентралізованих біржах (dex) значно впали з січня 2022 року. Після короткого сплеску обсягів у листопаді 2022 року обсяги торгів на dex були слабкими протягом останніх 44 днів. Станом на 14 січня 2023 року третя версія Uniswap (V3) має найвищий обсяг торгівлі за останні 24 години на рівні 1,9 мільярда доларів США та другий за величиною заблокований загальний обсяг (TVL) на рівні 3,57 мільярда доларів США. Показники показують, що Curve займає друге місце за обсягом торгів у суботу з 399 мільйонами доларів США за 24 години та найвищим TVL з точки зору активів, заблокованих на платформах dex, із заблокованими 4,19 мільярдами доларів.

Uniswap V3 домінує в торгівлі Dex, оскільки обсяги децентралізованої біржі залишаються незмінними

Після перших двох тижнів січня 2023 року та станом на 13 січня 2023 року показники показують, що між платформами децентралізованої біржі (dex) було здійснено глобальні свопи на суму 15,33 мільярда доларів США . Минулого місяця протоколи dex зафіксували свопи на суму приблизно 43,65 мільярда доларів, що означає, що протягом перших двох тижнів нового року було досягнуто 35,12% обсягу минулого місяця.

У зв’язку з нещодавнім стрибком світових ринкових цін на криптовалюту, який підскочив на 6,24% за останні 24 години, обсяг торгівлі dex збільшився за останні кілька днів. Uniswap V3 захопив найбільший обсяг протягом останніх 24 годин із свопами на 1,9 мільярда доларів США .


Місячні обсяги торгів на біржах значно впали

Обсяги торгів на децентралізованих біржах залишаються незначними в новому році, Uniswap лідирує з щоденними свопами

24-годинний обсяг децентралізованого обміну 14 січня 2023 року, згідно з coingecko.com.

За Uniswap йдуть Curve (399 мільйонів доларів), Balancer (190 мільйонів доларів), Pancakeswap (176 мільйонів доларів), Uniswap Polygon (164 мільйони доларів), Uniswap Arbitrum (142 мільйони доларів), Sun.io (132 мільйони доларів), Uniswap V2 (91 мільйон доларів) і Uniswap Optimism ($77 млн).

Варто зазначити, що п’ять найпопулярніших токенів платформи смарт-контрактів за останній тиждень зафіксували двозначний приріст. Ethereum підскочив на 20,6%, Binance Coin ( BNB ) зріс на 16,6%, Cardano зріс на 25,4%, Polygon зріс на 23,2%, а Solana підскочив на 68,5% проти долара США за останні сім днів.


Місячні обсяги торгів на біржах значно впали

Обсяги торгів на децентралізованих біржах залишаються незначними в новому році, Uniswap лідирує з щоденними свопами Загальна заблокована вартість (TVL) ранжирується за платформами dex відповідно до defillama.com.

Уся монетна економіка платформи смарт-контрактів зросла на 8,5% щодо долара США за 24 години. Дані також показують, що dex Curve є найкращою децентралізованою фінансовою біржею з найбільшою загальною вартістю, зафіксованою в суботу вдень о 15:00 за східним часом.

На момент написання статті Curve має загальну заблоковану вартість (TVL) у розмірі 4,19 мільярда доларів , а Uniswap знаходиться трохи нижче протоколу з 3,57 мільярда доларів. За Curve і Uniswap йдуть Pancakeswap ($2,46 млрд), Balancer ($1,61 млрд), Sun.io ($578,83 млн), Sushi ($448,9 млн) і Biswap ($232,3 млн).

З 671 платформи або протоколу dex, які дозволяють користувачеві обмінюватися або торгувати криптовалютою, загальна вартість 17,4 мільярда доларів заблокована між протоколами децентралізованого фінансування (defi). Некастодіальні біржі стали опорою у світі криптоактивів, дозволяючи користувачам торгувати токенами без потреби в посереднику.

У той час як на платформах dex обсяги торгівлі знизилися, на централізованих спотових біржах обсяги також скоротилися протягом останніх кількох місяців. Криптозима не взяла в полон, що стосується централізованих і децентралізованих обсягів торгівлі на біржі, і грудень 2022 року особливо розчарував.

#tags

Активи , Balancer , Binance , Biswap , Cardano , Централізовані , криптоактиви , Crypto Winter , Криптовалюта , Крива , Децентралізовані , децентралізовані фінанси , падіння , Протоколи Defi , DEX , Домінування , Ethereum , Ethereum blockchain , Курс обміну , Біржі , млявий , Ліквідність ,Постачальники ліквідності , Ринкова ціна , Некастодіальний , Некастодіальний обмін , Pancakeswap , Багатокутник , Пули , самовиконуваний контракт , самовиконання , Смарт- контракт , Solana , спотовий ринок , Sun.io , SUSHI , Токени , виконання угод , торгівля , торгова платформа , TVL , uniswap , uniswap v3 , обсягиБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023