Міністри фінансів єврозони про цифровий євро

Міністри фінансів єврозони про цифровий євро


Міністри фінансів єврозони про цифровий євроМіністри фінансів країн єврозони підтвердили свою підтримку зусиль з підготовки до потенційного запуску цифрового євро. Тим часом грошово-кредитний орган зони єдиної валюти намагався запевнити майбутніх користувачів, що нова валюта «збереже конфіденційність за замовчуванням і розроблено».

Єврогрупа й надалі буде брати участь у розвитку цифрового євро, каже, що багато рішень є політичними

Міністри фінансів країн-членів ЄС, які прийняли спільну європейську валюту, Єврогрупи , зустрілися в понеділок у Брюсселі, щоб відзначити приєднання Хорватії до єврозони та обговорити поточні питання — від економічної ситуації до координації фіскальної політики в єврозоні.

Однією з тем обговорювалося просування ініціативи щодо випуску цифрової версії євро. У заяві, прийнятій на форумі, урядовці пообіцяли продовжувати свою участь, а Пашал Донохоу, президент неформального формату, цитує слова:

Ми плануємо продовжувати нашу політичну взаємодію з ЄЦБ і Комісією, оскільки вони просуваються вперед у своїх процесах, тому що сьогодні Єврогрупа визнала, що багато рішень, які очікуються, є за своєю суттю політичними.

«Єврогрупа вважає, що запровадження цифрового євро, а також його основних функцій і вибору дизайну потребує політичних рішень, які мають обговорюватися та прийматися на політичному рівні», — йдеться у спільній заяві, наголошуючи на необхідності ухвалення відповідного законодавства Європейським Союзом. Парламент і Рада ЄС.

Підтверджуючи свою прихильність підтримати проект, який все ще перебуває на стадії дослідження , яка розпочалася в середині 2021 року, міністри також підкреслили, що будь-яке майбутнє рішення щодо можливого випуску «прийме лише після подальших досліджень на етапі можливої ​​реалізації».

Після обговорень члени групи наполягали на тому, що цифрове євро, серед інших рекомендацій, має доповнювати, а не замінювати готівку. Вони також сказали, що цифрова валюта центрального банку (CBDC) повинна мати високий рівень конфіденційності та пояснила:

Щоб досягти успіху, цифрове євро має забезпечувати та підтримувати довіру користувачів, для яких конфіденційність є ключовим виміром і основним правом.

ЄЦБ стверджує, що європейська цифрова валюта забезпечить конфіденційність платежів

«Збереження конфіденційності за замовчуванням і за проектом» було однією із заявлених цілей у звіті «Цифровий євро – аналіз», опублікованому також цього тижня Європейським центральним банком (ЄЦБ). Представляючи свою точку зору з цього приводу, регулятор сказав, що цифрове євро «забезпечить конфіденційність персональних даних і платежів» і детально зазначив:

ЄЦБ не матиме інформації про авуари людей, історію їхніх транзакцій або схеми платежів. Дані доступні лише посередникам для відповідності нормативним вимогам.

Грошовий орган єврозони також підкреслив, що його CBDC не буде програмованим грошима, зазначивши, що законодавці будуть мати останнє слово щодо балансу між конфіденційністю та іншими цілями державної політики. ЄЦБ також натякнув, що більша конфіденційність може бути дозволена для менш ризикованих і офлайн-транзакцій.

#tags

CBDC , цифрова валюта , цифрове євро , ЄЦБ , ЄС , Рада ЄС , євро , зона євро , Єврогрупа , Європа , європейка , європейська комісія , Європейський парламент , єврозона , міністри фінансів , зустріч , міністри , проект , заяви , підтримкаБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023