Користувачів гаманця Metamask попереджають

Користувачів гаманця Metamask попереджають


Користувачів гаманця Metamask попереджаютьЩоб не стати жертвами атаки з отруєнням адреси, користувачам гаманців Metamask слід відмовитися від практики копіювання та вставки адрес гаманців, попередила команда підтримки додатків для крипто-гаманців. Натомість користувачі Metamask повинні «виробити звичку ретельно перевіряти кожен окремий символ адреси» перед відправкою транзакції.

Шахраї, які використовують неуважність користувачів

Користувачі криптогаманця Metamask повинні побоюватися нової тактики шахраїв, відомої як атака з отруєнням адреси, яка залежить від «неуважності та поспіху понад усе», попередила команда, яка розробляє програмний гаманець для криптовалют. Команда Metamask додала, що хоча метод атаки може здатися нешкідливим, «він так само легко може призвести до втрати коштів».


Користувачів гаманця Metamask попереджають

У своїй заяві від 11 січня , яка пояснює, як шахраї використовують цю нову тактику, щоб викрасти нічого не підозрюючих користувачів, команда підтримки Metamask заявила, що кіберзлочинці та шахраї часто використовують звичайну поведінку серед користувачів криптовалюти, таку як копіювання та вставлення адрес гаманців. Хоча це забезпечує надсилання коштів на правильну адресу, команда попередила, що шахраї знають, що багато користувачів не бажають запам’ятовувати адреси своїх гаманців. У заяві говориться:

«Оскільки вони такі довгі, адреси криптогаманців зазвичай скорочуються. Ви можете побачити лише першу партію символів або іноді ви можете побачити початкові 5-10 або близько того та останні 5-10 або близько того, пропускаючи середину. Ось як більшість людей розпізнають адреси: не знаючи кожного окремого символу, а знайомлячись із стартом і фінішем. Це тенденція, на яку полює отруєння».

Користувачі повинні перевіряти кожен окремий символ в адресі гаманця За словами команди підтримки Metamask, шахраї часто ініціюють атаку отруєння, надсилаючи незначну суму на фіктивну адресу гаманця, яка майже збігається з адресою користувача гаманця Metamask. Після цього шахрай буде чекати і сподіватися, що цільові користувачі «ненавмисно скопіюють свою адресу з вашої історії транзакцій і вставлять її в інше місце».

Оскільки такі транзакції вважаються незмінними або незворотними, коли кошти надсилаються на неправильну адресу, вони втрачаються назавжди. Тому користувачі гаманців повинні вживати всіх запобіжних заходів, включаючи «перевірку кожного окремого символу». Команда підтримки Metamask сказала, що користувачі гаманців повинні спробувати покінчити з практикою копіювання адрес з історії транзакцій.

Замість цього користувачі гаманців повинні «виробити звичку ретельно перевіряти кожен символ адреси, перш ніж відправити транзакцію».

#tags

криптогаманець , кіберзлочинці , гаманець Metamask , отруєння , адреса гаманцяБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023