Інвестори Bitconnect отримають мільйони дол

Інвестори Bitconnect отримають мільйони дол


Інвестори Bitconnect отримають мільйони долПонад 17 мільйонів доларів компенсації буде розподілено між інвесторами піраміди Bitconnect за рішенням суду в США. Сумнозвісна схема криптоінвестування ошукала тисячі людей по всьому світу.

Інвестори Bitconnect із десятків країн отримають мільйони доларів США

Міністерство юстиції США (DOJ) оголосило в четвер, посилаючись на постанову, видану федеральним окружним судом у Сан-Дієго, загалом понад 17 мільйонів доларів компенсації, які будуть повернуті приблизно 800 жертвам із понад 40 країн, які втратили гроші через Bitconnect. Масштабна схема криптоінвестування ошукала тисячі інвесторів у всьому світі.

Рішення було прийнято після того, як 16 вересня 2021 року головний американський промоутер Bitconnect, 44-річний Гленн Аркаро, визнав себе винним у змові з метою шахрайства. Він зізнався, що рекламував початкову пропозицію монет Bitconnect і обмін цифрової валюти як прибуткову інвестицію з метою використання інтересу інвесторів до криптовалюти.

Аркаро та його співзмовники ввели в оману інвесторів щодо «Програми кредитування» Bitconnect та її передбачуваних власних технологій «Bitconnect Trading Bot» і «Volatility Software», які, як вони стверджували, могли генерувати гарантований прибуток від грошей інвесторів, що використовуються для торгівлі на криптовалютних ринках. .

«Однак насправді Bitconnect керував хрестоматійною схемою Понці, сплачуючи попереднім інвесторам Bitconnect грошима пізніших інвесторів. Аркаро та його учасники змови гарантували, що до 15% грошей, інвестованих у Bitconnect, спрямовуються безпосередньо в фонд збитків, який буде використовуватися на користь його власника та промоутерів», — пояснили в міністерстві юстиції.

Гленн Аркаро, житель Лос-Анджелеса, був засуджений до 38 місяців у федеральній в'язниці США у вересні 2022 року. Він зізнався, що заробив на шахрайстві щонайменше 24 мільйони доларів. Тоді Міністерство юстиції зазначило, що всі ці гроші будуть повернуті інвесторам або конфісковані уряду. У листопаді минулого року Міністерство юстиції виставило на продаж криптоактиви на суму 56 мільйонів доларів, конфісковані у Bitconnect.

Засновнику криптопіраміди, громадянину Індії Сатішу Кумбхані, 25 лютого 2022 року було пред’явлено звинувачення за ключову роль в організації схеми шахрайства на 3,4 мільярда доларів. У серпні поліція в Індії почала розслідування щодо Bitconnect і пошук його організатора. Якщо його визнають винним у США, йому загрожуватиме максимум 70 років ув'язнення.

#tags

BitConnect , Суд , Крипто , криптопіраміда , Криптовалюти , Криптовалюта , Міністерство юстиції , Шахрайство , Інвестори , Схема Понці , Піраміда , Схема піраміди , Реституція , Шахрайство , США , США , ЖертвиБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023