Hashkey Capital залучає 500 мільйонів доларів

Hashkey Capital залучає 500 мільйонів доларів


Hashkey Capital залучає 500 мільйонів доларівУ вівторок компанія з глобального управління активами Hashkey, яка зосереджена на інвестиціях у крипто та блокчейн, оголосила, що закрила свій третій фонд на 500 мільйонів доларів. «HashKey Fintech Investment III» компанії присвячений розробці криптографічних рішень, технології блокчейну та концепцій Web3.

Фонд Hashkey Capital III зосередиться на Web3, ринках, що розвиваються, і рішеннях для криптовалют

На тлі спаду крипторинку глобальний менеджер активів Hashkey Capital оголосив про закриття нового фонду «Hashkey Fintech Investment III» після залучення 500 мільйонів доларів. За словами Хешкі, фонд «отримав потужну підтримку інституційних інвесторів, а саме державних інвестиційних фондів, відомих сімейних офісів і корпорацій». Hashkey Capital є одним із найбільших криптофондів в Азії, оскільки він управляє активами клієнтів на суму понад 1 мільярд доларів.

«Hashkey Capital пережила щонайменше три цикли в галузі», — заявив у вівторок Денг Чао, голова Hashkey Group Singapore і генеральний директор Hashkey Capital. «З кожного унікального досвіду ми отримали важливу інформацію, яка дозволить нам орієнтуватися в турбулентності. Ми є одним із небагатьох криптоінвесторів, які отримали ліцензію на управління фондами, пов’язаними з цифровими активами в Гонконзі, а ще один принциповий дозвіл отримали на управління фондами в Сінгапурі», – додав генеральний директор Hashkey Capital.

Незважаючи на крипто-зиму, яка скоротила чисту вартість криптоекономіки на 2 трильйони доларів, інвестиції в простір тривали. Наприклад, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія, співзасновник Animoca Brands Ят Сіу сказав , що його фірма планує збільшити свій портфель на 30% до кінця 2023 року. Що стосується Hashkey's Fund III, кошти будуть «розгорнутий для просування виняткових криптовалютних і блокчейн-ініціатив у всьому світі, зосереджуючись на зростаючих можливостях на ринках, що розвиваються».

Оголошення Hashkey Fund III додає:

Fund III надасть інвесторам інституційний доступ до всіх аспектів блокчейну та криптотехнологій. Цей новий фонд спрямований на інвестування в першу чергу в інфраструктуру, інструменти та програми, які мають потенціал для масового впровадження.

За даними Crunchbase, портфель компанії на сьогоднішній день складається з приблизно 56 інвестицій, включаючи інвестиції в бренди Aztec, Cosmos, Coinlist, Falcon X, Polkadot і Animoca. У середині грудня 2022 року компанія Hashkey Digital Asset Group (HDAG) уклала партнерські відносини з гонконзькою компанією ZA International, щоб дослідити «можливості співпраці щодо цифрових активів, Web3 і технології розподіленої книги (DLT), серед інших областей». За тиждень до партнерства з ZA International HDAG підписала угоду з SEBA Bank про «прискорення впровадження цифрових активів у Гонконзі та Швейцарії».

#tags

500 мільйонів доларів США , бренди Animoca , Азія , блокчейн , технологія блокчейну , корпорації , крипто , криптоекономіка , крипторішення , Crypto Winter , клієнтські активи , Ден Чао , цифрові активи , ринки , що розвиваються , сімейні офіси , фонд , управління фондами , глобальний менеджер активів , Hashkey , Hashkey Capital , HashKey Fintech Investment III, фонд Hashkey , Гонконг , інституційні інвестори , спад ринку , масове впровадження , SEBA Bank , Сінгапур , суверенні фонди , Web3 , концепції Web3 , Yat Siu , ZA InternationalБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023