Fasttoken офіційна криптовалюта Fastex

Fasttoken офіційна криптовалюта Fastex


Fasttoken офіційна криптовалюта FastexFasttoken (FTN), розроблений технологічним гігантом SoftConstruct, є офіційною криптовалютою в екосистемі Fastex і рідним токеном мережі Fastex. Окрім проходження двох перевірок незалежними сторонніми аудиторами, Fastex є регульованим оператором обміну віртуальної валюти та віртуального валютного гаманця в Європі. Крім того, нещодавно компанія відкрила перший у своєму роді фізичний магазин NFT у Дубаї.

Зустрічайте Fasttoken, офіційну криптовалюту Fastex

Fasttoken, розроблений і курований провідним технологічним гігантом SoftConstruct, є офіційною криптовалютою екосистеми Fastex. Екосистема Fastex складається з різноманітних продуктів на основі web3, зокрема Fasttoken. Fasttoken інтегровано з платформою обміну криптовалют Fastex, публічним блокчейн-рішенням Ethereum Fastex Chain, екосистемою криптовалютних платежів Fastex Pay, ринком ftNFT, а також іншими децентралізованими програмами.

Через свою мережу з понад 40 мільйонів користувачів і понад 700 ігрових партнерів Fastex прагне стати одним із основних токенів у ігровому просторі web3. Наприкінці цього місяця Fasttoken можна буде використовувати в сотнях ігор, наданих понад 100 розробниками ігор. Екосистема Fastex дозволяє ентузіастам ігор увійти в безпечну екосистему web3 з перевіреними партнерами та легким входом і виходом.

Наразі Fastex має ліцензію в Литві, де їй було надано реєстрацію як оператора обміну віртуальної валюти та оператора гаманця віртуальної валюти. Щоб гарантувати безпеку роздрібних інвесторів, Fastex розробила надійні можливості контролю ризиків і відповідності.

За допомогою Fasttoken користувачі можуть активно брати участь у новій сфері технологій блокчейн і криптовалют, а також впроваджувати ці технології у своєму повсякденному житті. Криптовалюти, NFT та інвестиції можна купувати, продавати та торгувати за допомогою FTN та його базової інфраструктури.

Публічний продаж розпочнеться 18 січня і триватиме сім днів. У початковій пропозиції обміну (IEO) користувачі Fastex Exchange можуть придбати токени. Токени будуть коштувати 0,35 євро. Токени, придбані під час публічного продажу, вивільняються відразу після покупки. Під час публічного продажу буде продано не більше 6 відсотків токенів FTN. Незалежні перевірки Hexens і Certik гарантують покупцям законність і безпеку.

Дата початку: 18.01.2023 Тривалість (днів): мінімум 3 дні. Внесок: немає Ціна: 0,35 євро

SoftConstruct – технічний гігант, що входить у світ криптографії та NFT Розробник програмного забезпечення SoftConstruct пропонує ІТ-рішення у сферах web3, ігор, доповненої реальності, віртуальної реальності, фінансів, електронної комерції та управління ланцюгами поставок. SoftConstruct, заснована у Вірменії, є інноваційною глобальною технологічною компанією. З 2003 року команда прагне створити екосистему, яка об’єднує продукти та проекти, людей, ідеї та можливості, об’єднані бажанням змінити межі та кинути виклик існуючим моделям. Завдяки пристрасті до розробки інноваційних рішень і перетворенню ідей у ​​бізнес-історії компанія стала провідним постачальником технологій із понад 6000 творчих професіоналів. В результаті інноваційної ДНК компанії та прагнення розвивати галузь, він перетворився на далекоглядний бренд із низкою провідних на ринку незалежних торгових марок і багатонаціональних відділень. Маючи понад 40 мільйонів користувачів, 1 мільйон активних користувачів і 700 партнерів на 20 платформах, FTN є частиною мережі SoftConstruct.

Fastex NFT Marketplace базується на платформі SoftConstruct і працює в екосистемі Fastex. Завдяки ринку ftNFT екосистема Fastex має намір відійти від звичного, створивши перший в історії магазин NFT в ОАЕ. З відкриттям першого в історії фізичного магазину NFT у мегацентрі розваг і роздрібної торгівлі Дубая Mall of the Emirates співпраця Fastex і SoftConstruct вийшла за межі віртуального простору в реальність.

Забезпечуючи широкий спектр покупок, від звичайних виставок до 3D-сканерів, які створюють аватари віртуальної реальності, магазин пропонує набагато більше, ніж просто звичайні роздрібні покупки. У магазині ftNFT кожен має можливість створювати та налаштовувати NFT, які можна побачити візуально або на дотик. Перший у своєму роді ринок у регіоні MENA, ринок ftNFT приваблює художників, ентузіастів, потенційних інвесторів і дозволяє їм створювати, купувати та продавати NFT, привносячи інноваційний вид захоплення на сцену. Щоб дізнатися більше про проект, відвідайте Fasttoken.com і слідкуйте за командою в Twitter .Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023